PDA

View Full Version : Питанка...



DarkWitcher
02-10-2014, 13:10
Като презервативи ползвам Durex... Не че вече не съм късал Extra Safe, ама продължавам да си карам с тази марка. Докато бях с бившата - нямаше никакъв проблем с тях (освен факта, че веднъж се скъса един). След като приключихме окончателно с нея, изкарах малко повече от година сам и без да водя полов живот (така става като имам прекалено много изисквания към жените). Но сега повече от година съм в сериозна връзка, щастлив и на седмото небе :)

Единственият проблем е: презервативите се изхлузват по време на акта... И не мога да разбера защо, но е адски неприятно като се случи. Слагам го и е по члена ми. Почваме същинската част с приятелката ми и тъпото нещо почва да се изхлузва и доразвива... И не не се изхулзва изцяло от члена ми, ами точно си се доразвива и остава повече висящо (от необходимото за семенната ми течност)...

Та въпроса ми е: някой от вас има ли подобни проблеми с презервативите или конкретно с тая марка? Да не би нещо да са си променили метода на производство?

П.С. Много моля само сериозно мнение... Има си теми за тролове и не мисля, че тази е една от тях. :)

RapExotic
02-10-2014, 15:43
Не, не са си променили пройзводствената линия. Просто явно ти си сменил путката с по-широка и за т`ва.

DarkWitcher
02-10-2014, 21:20
Хахахахахаха... цъвтящ просташки език... нали знаеш, че това не те прави по-велик? Както и да е, по отговора ти, не. Повия орган на приятелката ми (вагината й) не само, че не е по-широка, ами е и по-тясна. И не смятам, че от това е проблема.

sneering
02-10-2014, 22:12
Много е гнусен тоя раздел честно :D

В раздела за снимки всякви симпатични физиономии,ама отворя ли да чета някоя тема и все едно от някъв публичен дом на дебат са се събрали вътре
Ужас

mcfe
02-11-2014, 06:44
Много е гнусен тоя раздел честно :D

В раздела за снимки всякви симпатични физиономии,ама отворя ли да чета някоя тема и все едно от някъв публичен дом на дебат са се събрали вътре
Ужас
Значи нищо не си видял :D. Отиди във 4chan и ще видиш неща, които ще те карат да се чудиш дали си психично здрав :D

djipsito
02-11-2014, 19:13
Случвало се е, ама аз съм момиче и не мога да ти кажа... подробности. На мен лично не ми е пречило, нито съм го усещала кофти, даже е донякъде готино като го вадиш :д Тва е мое лично мнение. Ако толкова ти пречи/дразни, виж други размери или пробвай друга марка, въпреки че съм чувала, че така е по-добре, отколкото да ти е точно по мярка..

gLoRiToO
02-11-2014, 21:37
Ами пробвай с някви други презервативи и виж как ще е,аз лично съм ползвала преди с бившия Мoods и нямаше никакви проблеми,според мен на Durex им е голяма рекламата просто....Така,че пробвай и други марки,повечето скъсани презервативи не са от лошо качество,а от неграмотно поставяне.

Rabalka
02-11-2014, 21:42
А што не го развиваш до краи сигурно ти е малак и за тва нешто става

DarkWitcher
02-12-2014, 09:10
Ами пробвай с някви други презервативи и виж как ще е,аз лично съм ползвала преди с бившия Мoods и нямаше никакви проблеми,според мен на Durex им е голяма рекламата просто....Така,че пробвай и други марки,повечето скъсани презервативи не са от лошо качество,а от неграмотно поставяне.
Ами ще пробвам. Относно скъсването не беше от неграмотно поставяне нито от лошо качество. ;)


А што не го развиваш до краи сигурно ти е малак и за тва нешто става
Достатъчно дълъг и дебел е ;)

Баща Ти
02-12-2014, 13:32
Съчки събирай...

Баща Ти
02-12-2014, 13:35
Аве мой, като ти чета коментарите, ти голям ебач се извъди, ама една година си седял на сухо? :D

Zoey_
02-12-2014, 22:37
Пробвай да купиш по-малък размер :)

DarkWitcher
02-13-2014, 10:51
Аве мой, като ти чета коментарите, ти голям ебач се извъди, ама една година си седял на сухо? :D
Нищо не съм се извъдил и не съм "ебач". И да стоях си на сухо, защото така бях решил. ;)


Пробвай да купиш по-малък размер :)
По-малък ще ми стяга :D