PDA

View Full Version : Изказването на приятелката ми



SnooPDoG
02-10-2014, 20:23
Здравейте, тази вечер приятелката ми се изцепи, че е "с мене заради мене (а не заради нея)", та някой може ли да ми обясни какво значи това ? Благодаря Ви.

Anonys
02-10-2014, 20:47
Що не я питаш? Може да ревнува. Влага сигурност.

girlwithblueeyes
02-10-2014, 20:50
Не те харесва вече.

midnight_escapade
02-10-2014, 21:03
Хм, първата ми мисъл беше - с теб съм заради самия теб, това, което си.
Обаче като прибавиш "не заради нея"... Сякаш казва, че е от съжаление с теб и че не изпитва чувства вече.
Странно. Аз ако чуя нещо такова, ще съм потресена.
В какъв контекст ти го каза? Карахте ли се?

deepthroath
02-10-2014, 21:32
Мисля, че туко що намерих доказателство, че жените са извънземни....

deadshadow13
02-10-2014, 23:06
Жени брат ми ЖЕНИ.Не знаем какво мислят, или правят.Ама това е без тях не можем. Никой не знае какво може да има на предвид една жена. Можем само да предполагаме.И аз съм на същото мнение като колегите.Или го е казала,защото вече няма нищо към теб или може би щото е жена и си говори глупости.

OverDrive
02-10-2014, 23:36
Не си набивай тъпи филми. Ако беше с теб заради мен, да си втълпяваш глупости. Бас ловя, че сам си си направил тоя извод. Айде моля ти се. Ако толко ти пречи я питай, но се съмнявам, че тя дори ще знае за какво приказваш. Като нещо не ти допада питаш на момента. По-бърз отговор, а не да се чудиш, па да влезеш в тоя форум, да постнеш, да чакаш отговор от външни за вашата връзка лица... Стягай се момко....

fire_magic
02-10-2014, 23:57
...

Hilary_
02-11-2014, 07:23
Здравейте, тази вечер приятелката ми се изцепи, че е "с мене заради мене (а не заради нея)", та някой може ли да ми обясни какво значи това ? Благодаря Ви.

Това в скобите май си си го добавил ти.
Според мен значи, че е с теб заради самата ти същност. Недей толкова да се вглъбяваш.