PDA

View Full Version : FitCurves



~LadyCrawley~
02-11-2014, 15:48
Та започнах от вчера да си търся някакъв фитнес в квартала и попаднах на сайта на FitCurves. Изглежда по-различен, бил само за жени и тн, но исках да попитам ако някоя е ходила, дали е останала доволна и какви са цените, понеже такива не видях в сайта.

Баща Ти
02-11-2014, 17:19
BTW, не знам как е там, нито съм жена.

Видях, че рекламират "хидравличните" уреди, което автоматично уби всякакво желание в мен да проверявам как е.
По-добре си намери нормален квартален фитнес?

В кой квартал си?

BonnieandClyde666
02-11-2014, 17:29
Не си губи времето с глупости, не си струва! А хващай щангетките и не му мисли много много. ;)

~LadyCrawley~
02-11-2014, 17:57
Май май, ще послушам съвета ви, след като абсолютно никъде не се споменава по-подробно какво е това..

Shines
02-11-2014, 17:59
Не си губи времето с глупости, не си струва! А хващай щангетките и не му мисли много много. ;)

Agree :)

Баща Ти
02-11-2014, 18:36
Май май, ще послушам съвета ви, след като абсолютно никъде не се споменава по-подробно какво е това..

Елементарно е...

Представи си как клякаш с щангата на гърба. Сега си представи, че отстрани на щангата имаш две релси, по които тя да се движи по права линия нагоре и надолу.

Повечето хора се кефят на това, но истината е, че е вредно. Толкова.
Въобще избягвай всякакви машини.

Canis_Dirus
02-11-2014, 18:43
Тия хидравлики са супер зле. Адски неестествено движение

nickeyy97
02-12-2014, 07:09
Майка ми и сестра ми отидоха няколко пъти.. коментираха че е пълна глупост, че това дори не може да се нарече фитнес, а по-скоро някво раздвижване ;д седиш на уред по 1 минута и после сменяш с друг.. и на всичкото отгоре уредите са малко :d рекламата им е интересна, че за 30 минути ще изгориш до 500 калории (нз и 100 дали ще се изгорят с тея уреди :D ), не знам дали някой ще им повярва :D отивай си на нормален фитнес според мен, само ще си загубиш времето и парите с този