PDA

View Full Version : Яко трийсъм-и и гърл он гърл екшън...



NeutralMilkHotel
02-11-2014, 20:43
Сура Ан-Ниса в Корана пише : „.. встъпвайте в брак с онези от жените, които харесвате - две и три, и четири. А ако ви е страх, че няма да сте справедливи - с една.. ” (Коран 4:3)

Така...Боли ме фара какво мислите за Корана, мюсюлманите, многоженството, джамията, АТАКА, баклавата, обрязването и дюнерите. Честно.

Интересно ми е според вас резняците с повечко жени дали се впускат в тройки/оргийки с тях по семейно? И дали женичките не се задоволяват взаимно, докато г-н Джамия е на работа?
А мормоните? (То там са и повечеко та не виждам как примерно 1 от 6 жени биха издържали само веднъж в седмицата, докато са заобиколени 24/7 от 5 други, също толкова загоряли с които делят един....как беше? три букви....а, мъж!)
И въобще уж консервативните и религиозни полигамисти дали не извършват 'грях' по-често от колкото си мислим, хаха...Те са си ходещи парадоски, та не бих се изненадала. Но все пак би обърнало представата за доста неща.

darknesswillfall
02-11-2014, 20:47
Милк праиш ли гърл он гарл екшън :?:

NeutralMilkHotel
02-11-2014, 20:52
Милк праиш ли гърл он гарл екшън :?:

Не знам, питай женската част от родата си... :oops: :-)

darknesswillfall
02-11-2014, 20:55
мога да уредя троика ако искаш да те включа в уравнението , ама както при суинг клубовете изискването е да имаш яко тяло , да тренираш демек , тренираш ли понеже приятелката ми иначе няма да ти се изкефи :smt023

tori
02-11-2014, 21:04
Не мисля, че правят групов секс. Смисъл те нали са много морални, тва-онова... Струва ми се, че си седят незадоволени и си правят конспирацийки срещу г-н Половин кремвиршче. Я да го отровят, я да го нападнат с тигани... Обаче се замислям какво ли е да се прибереш фиркан и пет-шест ядосани мацки с фереджета да те погнат из къщата. Ако не ги познаваш по очите, тежко ти. Или пък се прибира нефтения магнат и минава покрай нещо забрадено, плясва я по дупиту и виква "Атиджееееее...", после покрай друго и пак "Лейлаааа..." и такива работи. Щастлив мъж, определено.

NeutralMilkHotel
02-11-2014, 21:06
мога да уредя троика ако искаш да те включа в уравнението , ама както при суинг клубовете изискването е да имаш яко тяло , да тренираш демек , тренираш ли понеже приятелката ми иначе няма да ти се изкефи :smt023

Харесвам да тренирам за стрии и целулит в МакДоналтс. :)

Не, сериозно. Гледам единствено да си поддържам краката и дупето готини, и стегнати, а корема плосък. И то с неща, които ми правят кеф. Всичко останало е за професионалните спортистки и хората със специални нужди. :/

Дай снимка на приятелката си.

darknesswillfall
02-11-2014, 21:14
не става ще ми се скарат :smt023 приеми го на доверие :smt023

и другото дано само не се правиш на отворена а реално да излезе че си спекъна или нещо , ще е доста смешно :smt023

кви коремни упражнения правиш :?:

Rabalka
02-11-2014, 21:16
Де да ги знам пак и кво ма боли за тях

NeutralMilkHotel
02-11-2014, 21:38
не става ще ми се скарат :smt023 приеми го на доверие :smt023

и другото дано само не се правиш на отворена а реално да излезе че си спекъна или нещо , ще е доста смешно :smt023

кви коремни упражнения правиш :?:

Значи, когато тренирах волейбол ни караха да правим серия от различни упражнения (не конкретно за корем) и до ден днешен всеки ден си ги правя сутрин и (понякога) вечер. Убий ме, ако си спомня имена, но не мисля, че има нещо нестандартно. Спазвам си мой си хранителен режим през по-голямата част от времето. Тичам, карам колело (когато няма сняг хаха), чат-пат си организираме мачове, а-у и през по-голямата част от деня съм на крак, подскачам по партита. Като за мързел като мен к'во повече да искам...

Много съм спекана аз, ше знаеш...Тоя телефон дет' ми го даде, ако е реален дай утре да се чуем кой къв е. :) Ще ми разкажеш за приятелката си тамън... Буаххаха.

darknesswillfall
02-11-2014, 21:46
сега като каза за партитата вече ми се навързва , от толкова купонясване по метъл партита как няма да влезеш в такава кондиция 8-)

там се иска доста подскачане 8-)

и се радвам че след 1 месец престрашаване най накрая реши да се обадиш , споко не хапя 8-)

trabi_bs
02-11-2014, 21:48
:lol:

darknesswillfall
02-11-2014, 21:50
кога ти махнаха бана връзкар :?:

NeutralMilkHotel
02-11-2014, 21:52
Защо пък метъл партита? 8-)

Мдааа, цял месец вече се чудя как да събера кураж да се обадя. :(

darknesswillfall
02-11-2014, 21:55
сигурно си подпиинала сега и стана много отворена , ще видим дали си отворена и на живо :smt023

демек като не си скрита зад компа :smt023

тва че играеш мачове няма да ти помогне , футбола не калява психиката :smt023 още повече пък дамската психика

най много да си навехнеш глезенчето

NeutralMilkHotel
02-11-2014, 22:01
сигурно си подпиинала сега и стана много отворена , ще видим дали си отворена и на живо :smt023



Аууу, на гости ли ще ми идваш?
Не мога да си пия с антибиотиците, защото става тегаво. :/

NeutralMilkHotel
02-11-2014, 22:02
дамската психика

глезенчето

Ти ще ги цункаш и всичко ще е наред, нали? :oops:

darknesswillfall
02-11-2014, 22:12
за гостито ще го решим по телефона

практикувам народна източна медицина , глезенчето ще го излекувам бързо , ама не очакваи да ти разкрия таината си току така :smt023

не е само с цункането :smt023

NeutralMilkHotel
02-12-2014, 18:53
И за какво бяха романите от лафове при положение, че дори телефона не смееш да си вдигнеш? :)

darknesswillfall
02-13-2014, 08:15
милки доста се притесних тъй като си много яка мацка и се респектирах от теб и затова не го вдигнах , мноо съм утхапан остави 8-)

kalpazanka
02-13-2014, 08:16
А да раздавам банани за спам искате ли?