PDA

View Full Version : Въпроси за първа среща



saymetrue
02-11-2014, 21:02
Първо знам, че има подобни теми, но не мисля, че ако пиша там някой ще ми отговори, а ми трябват колкото може по бързо..
1. Да я целуна ли на първа среща ?
2. Целувката с език ли трябва да бъде или просто по устните ? Защото с език не съм се целувал и се притеснявам ..
3. Като се срещнем или като се разхождаме да я хвана ли за ръка ?
4. Просто се страхувам, че момичето няма да ме е харесало толкова много и като я целуна да каже "Какво правиш бе ? "
Или нещо такова ... ?
Помагайте моля ви ..

autumn_eyes
02-11-2014, 21:28
1. Няма точен отговор. Опитай се да разчиташ знаците/сигналите, които ти дава. Зависи и къде ще е срещата какво ще правите и т.н.

2. Зависи отново от момичето. Мен никога не са ме притеснявали целувките с език още от самото начало. Но ако се притесняваш много целуния само по устните. Да не говорим, че това с езика само ще си дойде/ще усетиш как трябва да стане.

3. Ако е наясно, че сте на среща. Е, не от самото начало. Гушни я за добре дошла, когато пристигне, това много радва (лично мнение). Държането за ръка ми е за малко по-напреднали отношения, но виж и другите мнения.

4. Едва ли. Тя все пак наясно ли е, че е среща, а не само излизане? Ако се решиш да я целуваш първо я погледни в очите и задръж малко погледа (е, не да се взираш, но нещо като да потърсиш позволение с очи). Приближи я, наведи се леко- така ще има време да реагира и ако не иска да се целувате да отговори с някакъв друг жест или да се отдръпне без да става конфузно. Ако отговори на целувката едва ли ще тръгне да се оплаква. Все пак изчакай с целувката до края на срещата или ако сте на кафе и момичето седно до теб- към края на разговора.

Въпреки че в началото е хубаво да я гушнеш, ако не си сигурен в чувствата й, се отдръпни след това и постепенно по време на срещата скъсявай дистанцията- виж колко близо ще те допусне и как ще реагира на докосванията ти.

Абе в края на краищата не се панирай, то ще ти дойде съвсем естествено държанието.

Пиши после дали всичко е било ОК и най-важното- забавлявай се. :)

RapExotic
02-11-2014, 22:00
1.Не я целувай, освен ако тя не те целуне.
2.Ако все пак я целуваш я целуни по бузата и гледай реакцията и. От там ще разбереш как да действаш след това.
3.На първа среща - НЕ. Разговаряй с нея, но не я докосвай много. В началото може да и подадеш ръка, примерно като слизате от някъде или докато и говориш нещо важно, да я "закотвиш" с докосване по ръката. Докосвай я с думи. Разхождането хванати за ръце остави за по-нататък.
4. Това ще разбереш изпълнявайки точка 2.