PDA

View Full Version : Гадже гей



Orsetty
02-12-2014, 08:11
Здравейте,
отскоро ходя с едно момче, но се притеснявам че е гей. Страшно мил е, много добър, обръща внимание на всеки детайл, страхотен е. Но има малко странни маниери и най-важното ужасно много приятелки момичета. Трудно се разбира с момчета. Нямаме много общи приятели и до сега не знаех каква е средата му.
Какво мислете? Как бихте ме посъветвали? Не искам да ме използва като "прикритие".

DarkTemplar
02-12-2014, 08:16
Правили ли сте секс?

Orsetty
02-12-2014, 08:31
Все още не. Заедно сме от 3 седмици. Той дори не е повдигал въпроса. Но целувките му са страхотни.

Vladislav Hellsing
02-12-2014, 08:50
и защо мислиш, че е гей, че не можах да разбера?
Това, че се държи мило и има повече приятели момичета не го прави гей.. поне не винаги

Orsetty
02-12-2014, 08:57
Имаме общо село и скоро бях там - споделих на една приятелка че съм започнала отношения с него и тя се изсмя и каза че в селото се говорело че е гей. Оттам тръгнаха моите съмнения и започнах да се вглеждам във всеки жест. Затова имам нужда да потърся съвет.
Как според вас мога да разбера? Може би трябва да проверя разговорите му на компютъра? Ако има нещо съмнително...

DarkTemplar
02-12-2014, 08:58
Все още не. Заедно сме от 3 седмици. Той дори не е повдигал въпроса. Но целувките му са страхотни.
Не знам на колко сте години, но не е задължително той да повдигне въпроса. Покани го у вас/отиди у тях да гледате филм, продължението е ясно.

Не му рови в личните неща, крайно невъзпитано и малоумно е.

Orsetty
02-12-2014, 09:18
Мислиш, че ако правим секс ще е ясно че не е гей ли? Откакто чух слуха и се замислих ми се струва много странно това че му е по-интересно да излизаме с приятелките ми и с неговите. И неизбежно говорим за по-женски теми. А до сега познавам само един негов приятел момче. То изглежда мило и любезно като него, но не съм прекарала много време в комапнията му.

DarkTemplar
02-12-2014, 12:07
Мисля, че щом сте заедно от 3 седмици е логично да правите секс. Освен ако не сте девствени или някой от двамата няма сериозен гинекологичен проблем. Това ще е един добър начин за проверка на сексуалността му.

Относно това какъв е и защо движи с точно такива хора, мисля че трябва да попиташ него, не нас.

DidKa*
02-12-2014, 12:21
А ако не го беше чула, пак ли щеше да се съмняваш?

HollyGolightly
02-12-2014, 13:03
Аз мисля, че си се вкарала във филма, заради някакви тъпи слухове. И аз имах един познат, който всички го говореха, че бил какъв ли не, поради същите причини, които ти изброи. Оказа се, че бил такъв, понеже отраснал с майка си и сестра си, баща му умрял, когато той е бил на няма и 5 и му е по-лесно да общува със жени
А теб като не те устройва държанието му, намери си някой селски див грубянин, който псува и излиза само с мъже, за да се нафирка в местната кръчма. Аман от мрънкала.

Янархия_съм
02-12-2014, 14:05
А възможно ли е да е би-сексуален?

BlackEyedPeas
02-12-2014, 15:58
Имаме общо село и скоро бях там - споделих на една приятелка че съм започнала отношения с него и тя се изсмя и каза че в селото се говорело че е гей. Оттам тръгнаха моите съмнения и започнах да се вглеждам във всеки жест. Затова имам нужда да потърся съвет.
Как според вас мога да разбера? Може би трябва да проверя разговорите му на компютъра? Ако има нещо съмнително...

Хм, след като прочетох това се замислих следното - тези от селото ти може да не го харесват, нали знаеш? За да се изсмеят и да кажат, че е обратен (а да има връзка с жена....) значи просто злобеят и не го харесват и говорят такива неща по неговият адрес, а държанието му е започнало след този коментар да те провокира и да "виждаш" случки, които са само в главата ти, която ги прави да изглеждат по-лоши.

Tsukuda_Hiroshi
02-12-2014, 16:48
Имаме общо село и скоро бях там - споделих на една приятелка че съм започнала отношения с него и тя се изсмя и каза че в селото се говорело че е гей. Оттам тръгнаха моите съмнения и започнах да се вглеждам във всеки жест. Затова имам нужда да потърся съвет.
Как според вас мога да разбера? Може би трябва да проверя разговорите му на компютъра? Ако има нещо съмнително...

Bitch, PLEASE!!! Едно време за мен така говореха, че съм наркоман, а тогава още не бях пробвал нормална цигара!!! Защо, когато някой ви изчука и ви изостави цвилите, че всички мъже са еднакви, а когато попаднете на свестен, който е различен и не се отнася с вас като с парцали, го изкарвате педал!!? И ако е обратен - щеше ли да се натиска 3 седмици с тебе? Не е ли по-логично да си хване тъпкач и да не му видиш очите вече? Едва ли си толкова красива, че да върнеш педал в правилния коловоз ;)

Янархия_съм
02-12-2014, 16:58
Хм, след като прочетох това се замислих следното - тези от селото ти може да не го харесват, нали знаеш? За да се изсмеят и да кажат, че е обратен (а да има връзка с жена....) значи просто злобеят и не го харесват и говорят такива неща по неговият адрес, а държанието му е започнало след този коментар да те провокира и да "виждаш" случки, които са само в главата ти, която ги прави да изглеждат по-лоши.

А може би е точно обратното- селянките са влюбени в него, ревнуват и се чудят какъв сценарий да съчинят.

DeHu
02-12-2014, 17:23
А може и да си търси прикритие,но не вярвам.Никога не си позволявай да ровиш в чужди вещи,фейсбуци,телефони и т.н.

Янархия_съм
02-12-2014, 17:27
А може и да си търси прикритие,но не вярвам.Никога не си позволявай да ровиш в чужди вещи,фейсбуци,телефони и т.н.

Да, освен ако не си сигурен какво можеш да понесеш.

Tsukuda_Hiroshi
02-12-2014, 19:05
Абе някои неща е по-добре да не ги научаваме, ама само като знам, че има нещо за научаване и ме чопли такова едно... Да отварям дневници, да разбивам пароли... :)

baby_baby
02-12-2014, 19:10
Щом е с тебе едва ли е гей просто ти си въобразяваш някви работи

RapExotic
02-12-2014, 19:38
Покажи се пред него по прашки и следи реакцията му. Ако е гей няма да му направи впечетление, но ако е хетеро няма да откъсне очи от теб.

alekota
02-12-2014, 21:07
Вместо да слушаш сульо и пульо какво говорят вземи и провери сама .

Orsetty
02-13-2014, 11:10
Ох, много ви благодаря на всички. Различни съвети давате и го оценявам. Много се замислих след всичко което ми написахте...Май наистина преди да чуя този слух изобщо не намирах нищо странно. Май съм си вкарала глупости в главата. Не знам, смятам да го изненадам и да проверя както ме съветвате :)
Ще се възползвам от празника утре и ще го изненадам. Разбрахме се да се видим навън, но се надявам че ще мога да го поканя у дома, нашите плануват да пътуват.

Orsetty
02-13-2014, 11:13
Не мисля че съм достатъчно смела да му преглеждам вещите, туко-виж видя нещо което не искам. :) Сега се чудя как да му се харесам още повече утре...Мисля че празника е измищльотина но пък ще го използвам като повод за първи интимни моменти. Имате ли съвети за това?
Пак ви благодаря много!

shmatarok
02-13-2014, 11:21
^Никога не рови в чужди вещи, телефони, фейсбуци и т.н. Няма нищо по-грозно от това.

granger
02-13-2014, 11:25
Тези усти не са ви дадени само , за да се мляскате и да правите други ... хубави неща с тях.

Orsetty
02-16-2014, 19:13
Здравейте пак,
беше един ужасен уикенд...в петък се видяхме с моя приятел, излязохме, хапнахме, танцувахме, пийнахме и както беше по план го поканих да дойде у дома след това. Всичко до този момент беше чудесно. Отидохме иии в момента, в който останах почти гола той започна да обяснява, че може би не е време още :( :( :( Аз го гледах потресена, а той продължи да говори, че това би задълбочило отношенията ни...????????МОЛЯ??????? :(((((((((((( Започнха да се чудя да не би да съм му предложила брак или да съм му казала че чакам бебе, без да разбира та реагира така...........После тръгна, изобщо не ми се говореше или обсъждаше........оффф само мисля през тези два дни за какво му беше тази сцена :( знак ли е това?!?!? Чухме се няколко пъти, но не сме се виждали повече...

DeHu
02-16-2014, 19:26
Така както си ни представила нещата си мисля,че наистина може да е обратен.Не знам от колко скоро сте заедно,но те съветвам ако случката се повтори,да поговориш откровено с него и да споделиш притесненията си и току виж си признал...

NeutralMilkHotel
02-16-2014, 19:47
Хах, това, че някой мъж е гей не означава, че не би изчукал някоя...За да си запази прикритието на фалшивата връзка или защото отрича пред себе си очевидното. Както има и такива бисексуални, които емоционално имат нужда от връзка с мъж, не с жена - то е еднакво така ли ще е или ще е гей, ако ти си тази жена.

Сексът нищо не доказва. Реакцията на мъжът при повдигането на подобна тема най-реално може да говори как стоят нещата...

Импотентността също може да влияе на поведението по сходен начин.

Аз честно казано не разбирам как може някой да не е сигурен в сексуалната ориентация на някой друг...

Orsetty
02-18-2014, 05:06
Ами за какви ли не истории слушаме ежедневно...как да не се притеснява човек. Според вас е най-добре да говоря с него, но аз не знам как да го направя...от петък насам се видяхме само вчера, но говорихме за общи приказки. И двамата бяхме весели и въпреки че ми се искаше да повдигна въпроса нищо не можах да кажа :(

bilqnavod
02-18-2014, 08:36
Постави директно въпроса. Ако е гей, то накарай го да си признае за това.

draid
02-18-2014, 09:03
Не оставяй варианта да не е спал с жена до сега. На колко години сте ? И все пак не е нормално да сте 3 седмици заедно и той да отказва секс, освен ако няма някой проблем. Като цяло може да е с женствени маниери, но това да не значи, че е гей.

lubomir.v.ivanov
02-18-2014, 09:59
Докато спи му погледни гъза дали е широк и прокарай няколко пръста, ако успееш да промушиш повече от 3 пръста без да усети или си вкараш ръката, значи е гей.

*Shine*
02-18-2014, 10:30
Ако ти е хубаво с него и не си приритала да правите секс, остави нещата така. 3 седмици са малко време, изчакай да видиш как се развиват нещата и най-важното - не се поддавай на слухове. Мн е гадно да оставиш някой, защото некой казал нещо. Помисли ако за теб кажат някаква глупост и той (или друг) те зареже и повярва просто така на клюката?

changedthewayukissme
02-19-2014, 19:54
Мъж да откаже секс :O
Гей е.

LPTRV
02-20-2014, 12:48
Нещо му има , явно е гей ... А може би е девствен и се притеснява?

fenastz
02-20-2014, 17:36
Тези усти не са ви дадени само , за да се мляскате и да правите други ... хубави неща с тях.

момичето е право - направи му свирка и виж как ще реагира!

*Shine*
02-21-2014, 20:55
... А може би е девствен и се притеснява?
Много е възможно.

Orsetty
02-23-2014, 10:24
Ако ти е хубаво с него и не си приритала да правите секс, остави нещата така. 3 седмици са малко време, изчакай да видиш как се развиват нещата и най-важното - не се поддавай на слухове. Мн е гадно да оставиш някой, защото некой казал нещо. Помисли ако за теб кажат някаква глупост и той (или друг) те зареже и повярва просто така на клюката?

Така е, ужасно би било. Аз дори и не мисля за раздяла, просто искам да знам истината...за да не съм предадена накрая :(

Orsetty
02-23-2014, 10:26
Много е възможно.

Възможно е, но как да подхвана разговор? Не знам как да не го засегна.

Orsetty
02-23-2014, 10:27
Не оставяй варианта да не е спал с жена до сега. На колко години сте ? И все пак не е нормално да сте 3 седмици заедно и той да отказва секс, освен ако няма някой проблем. Като цяло може да е с женствени маниери, но това да не значи, че е гей.

Аз съм на 16, а той на 17.

bilqnavod
02-26-2014, 12:19
Какво стана има ли развитие?

Янархия_съм
02-27-2014, 11:21
Какво стана има ли развитие?

Да и на мен ми е интересно какво се случва с вас.

Orsetty
02-27-2014, 13:53
Здравейте,
това бяха може би най-трудните дни за мен до сега...Най-нарая събрах кураж да говоря с него. Една вечер тези дни имаше удобен момент и започнах отдалече разговора. За приятелите му и по-скоро за липсата на такива и за "интимната" ни вечер и провала й, и деликатно намекнах за слуховете, които са ми подхвърлили.......И след 3 часа разговори и изясняване стана ясно че наистина е усетил такова влечение и е пробвал с някакво момче....и че се чувства изплашен и объркан и не знае на къде клони иии въпреки че бях много разстроена се опитах да го разбера :( :( :(
Към мен наистина изпитал симпатия иии затова решил да опита....
Мисля че наистина се страхува, каза че понякога заради хорското мнение мисли че това е болестно състояние и че трябва да се посъветва с някой, но друг път решава че просто е такъв....Но в разговора ми разказа и много за детството си и верочтно и това че няма близка връзка с баща му е помогнало....Не знам,не знам....от гадже се превърнах в психолог :( и колкото и да ми беше трудно да чуя истината не ми се иска да го оставям отново сам....
Започнах и аз да разсъждавам за това дали е болест или просто човешко желание :( нищо не знам и както разбирате едва ли можем да се посъветваме открито с някой "знаещ"....

DeHu
02-27-2014, 20:43
А ти самата към него изпитваш ли сексуално привличане?

sexygirl6
02-28-2014, 06:09
Това, че е мил и се държи много добре, изобщо не значи че е гей. Значи, че е възпитан. Не е знак. Някои момчета просто не си пасват с други и обичат женска компания. Изглежда, че е срамежлив. Никакъв знак не е, просто не е готов и се притеснява. Дай му време.

Orsetty
02-28-2014, 10:06
DeHu, да изпитвам влечение :) вече доста време мина откакто сме заедно и се чувствам чудесно в компанията му....като изключим терзанията и признанията

AliceSw
02-28-2014, 11:21
а всъщност пита ли го привличаш ли го физически, секс правил ли е някога поне с един от двата пола, как стои вариантът да е бисексуален....имам приятел с подобно поведение, но харесва жени, още 1 имам, който е бисексуален, просто са такъв тип като хора - по-мили, възпитани, суетни да кажем

бтв...дори и да е бисексуален не го възприемаи като края на света...поне ще знаеш, пък и може да си имате напълно пълноценна връзка...

BeTheOne
02-28-2014, 15:29
Добре - вече няма съмнения. Въпросът е, какво правиш от тук нататък?

Приеми това, че той самият не е на ясно със себе си. Покажи му, направо си му кажи, че го разбираш (постъпките ти ще му помогнат да разбере). Обикновено след такива душевни разкрития хората стават по-близки.

Приеми и това, че може да се разделите.

Нищо не пречи да опитате да сте заедно няколко пъти. От теб зависи дали ще му хареса.
В крайна сметка ти сама трябва да решиш искаш ли да направиш подобно нещо. Ако го направиш и не се получи ще знаеш, че поне си опитала. Ако се получи, толкова по-добре за теб.

Помисли и над друг въпрос, ако се окаже бисексуален, би ли искала такава връзка?

Дали хомосексуалността е избор или съдба? Според мен не е толкова важно, защото в края на краищата решението с кого да бъдеш е осъзнато (или поне би трябвало да е осъзнато).

Ако трябва да изразя мнение по въпроса, ще кажа, че за мен и двата фактора влияят. Зависи си от това, какво е кодирано в теб. В крайна сметка, това са желания и емоции, които не винаги могат да се контролират.
От друга страна средата, в която израстваш оказва влияние върху всеки аспект от живота ти, защо не и върху сексуалността ти.

Ето един интересен клип по въпроса, който не е задължително да е 100% верен, но дава разсъждения по въпроса.
http://vbox7.com/play:24c2731a


Поздрави!


BeTheOne

fenastz
03-01-2014, 12:55
ебаси гея :D

vladii
03-01-2014, 16:58
Моя приятелка излизаше с такъв тип-най-добрата му приятелка беше лесбийка, той един такъв странен.Ходеха около месец, секс така и не правиха, само целуване.Зарязвай го! Само не разбирам защо го правят, като ги кефят мъже да си излиззт с тях, мамка му!

odresonn
03-01-2014, 17:05
Може би има малка пишка и се притеснява,ако ли не...мисля че е ясно.

The Cheetah
03-01-2014, 17:14
Приятелят ти е 100 % гей

Orsetty
03-04-2014, 19:18
BeTheOne, много уместни въпроси задаваш. Не знам дали съм способна да продължа отношения с него. Бих го изслушала всеки път когато има нужда, но не мисля че заслужавам просто да пробва с мен за да разбере как е по-хубаво...

The Cheetah , и аз това разбрах...

Наистина не знам защо ми го причинява. Мислех си че ще е просто някакъв слух, а се оказа най-ужасната истина :( бих искала да се предпазят други хора...аз успях да остана с мисълта си защото любовта не ме "грабна" отведнъж, но ако има други заблудени??? :(

DeHu
03-04-2014, 20:32
Аз не смятам,че трябва да го направиш публично достояние,но говори с него и му кажи колко гадно се чувстваш от случилото се.Трябва да разбере,че не е това начинът да се прикрие и че така може да причини много неприятни емоции.

Янархия_съм
03-05-2014, 08:58
Много неприятен развой на събитията. Аз не бих имала сили да съм повече с такъв човек. По-добре си намери някой, който истински ще те прави щастлива. Не мисля, че подобна връзка би имала някакво бъдеще....

huehue
03-05-2014, 11:29
Защо ти пука какъв е (или по-точно според другите) , важно е да се чустваш специална, като си с него и да се обичате...


ПС: Видях какво е станало после.. Но си знай за друг път.

Orsetty
03-07-2014, 15:05
Ами въпросът е че явно понякога слуховете се оказват реалност. Говорихме и му казах че не мога да продължа да съм с него, но ако има нужда от приятел - ще потърся сили да го подкрепям. Мисля че добре ме разбра и отново сподели лични истории, явно с онзи отрковен разговор съм го докоснала и предразположила. Виждам че му е трудно и ми се иска да съм до него.

Ospi
03-10-2014, 15:52
Здравейте,
отскоро ходя с едно момче, но се притеснявам че е гей. Страшно мил е, много добър, обръща внимание на всеки детайл, страхотен е. Но има малко странни маниери и най-важното ужасно много приятелки момичета. Трудно се разбира с момчета. Нямаме много общи приятели и до сега не знаех каква е средата му.
Какво мислете? Как бихте ме посъветвали? Не искам да ме използва като "прикритие".

Явно е гей, стой на страна, че ще ти изтощи батерията на вибратора. 5 лева за нова не струва пред педерасти.

П.С. Педалите се лекуват чрез смаляване на една жлеза (хипофизна май). Не се шегувам.