PDA

View Full Version : СПЕШНО...Трябва да отслабна!!!



kseniya.93
02-12-2014, 16:28
Здравейте значи аз съм момиче на 14 години не съм много пълна,проблема е че с приятелката ми се хфанахме на бас че ще стана 46 кг до събота,сега съм 48.Аз тази седмица забравих за баса ни и си ядох като прасе.Според вас дали ще мога да стана 46 кг за два дни,мисля утре да гладувам цял ден.Днес съм яла сутринта -Пица,Обяд -Вафла,Следобед-Пекани картофи,и сега ще хапна малко сирене защото умирам от глад.До събота дали ще мога да сваля поне два кг ако се помъча да не ям.Аз попринцип един ден като не ям нищо и свиквам и после не ми се яде.Мерси Предварително :)

katalia3
02-12-2014, 16:42
Дори не знам защо изобщо отговарям на подобна, с извинение, простотия. Голям проблем имаш. Тези два килограма са горе долу само храната която ти е в корема и не си я изхвърлила все още. Не можеш да накараш организма ти да разбере че за 2 дни трябва да свалиш 2 килограма и то при храната която казваш че ядеш. Пица, вафла и картофи-с това едва ли ще отслабнеш та за колкото и дни да е. На 14 си, със глад освен да припаднеш някъде друго не може да стане. Това не е начина. Опитай да пиеш течности и да ядеш по някой плод и поне през тези два дни си прави стабилна закуска и обяд може би. Та, успех със баса

Didko_Beats
02-12-2014, 16:52
хфанахме на бас че ще стана 46 кг до събота,сега съм 48.

Нямам думи за правописа...

Еми както казваш че си се наяла като прасе и като виждам какви храни ядеш скоро няма да успееш...едвали има някъв шанс


Тези два килограма са горе долу само храната която ти е в корема и не си я изхвърлила все още. Не можеш да накараш организма ти да разбере че за 2 дни трябва да свалиш 2 килограма

Кой ти каза ... едно слабително и е готово ...8-)

nickeyy97
02-12-2014, 17:24
Искрено се надявам темата да е еб*вка

baby_baby
02-12-2014, 18:55
Не си правете експерименти с здравето на 14 сте

cookie dough
02-12-2014, 20:59
Казва се печени картофи. За другото даже няма да говоря. Абсурдно е.

strawberry88
02-12-2014, 21:02
С глад не се отбслабвa, мила.

Dam Yeo Wool
02-13-2014, 09:40
С глад не се отбслабвa, мила.

Какви глупости, а с тъпчене ли се отслабва?

Диета, спорт, пожелание хапчета за отслабване, в краен случай пл.операция, но на 14 г. .. не.

weheartiit
02-13-2014, 16:13
Какви глупости, а с тъпчене ли се отслабва?

Диета, спорт, пожелание хапчета за отслабване, в краен случай пл.операция, но на 14 г. .. не.

боже господи :D

с разделно и балансирано хранене се отслабва,както и с трениране ,
а това за хапчетата и пл.операция просто не е за коментиране ...

Didko_Beats
02-13-2014, 16:48
С глад не се отбслабвa, мила.


Какви глупости, а с тъпчене ли се отслабва?
.

С глад се стига до кома , а с тъпчене до инфаркт ..8-)

За това ще ядеш колкото да се заситиш ....




, пожелание хапчета за отслабване, в краен случай пл.операция.


No comment ....

diditen
02-13-2014, 17:30
Искаш да отслабнеш заради някакъв тъп бас :О Интересно ми е какво сте заложили на баса ? Иначе менюто ти е супер ужасно, промени си начина на хранене, не заради някакъв прост бас, а за да си здрава и енергична!

nickeyy97
02-13-2014, 19:14
Какви глупости, а с тъпчене ли се отслабва?

Диета, спорт, пожелание хапчета за отслабване, в краен случай пл.операция, но на 14 г. .. не.

Да е казала, че се отслабва с тъпчене ?! А ако имаше такова вълшебно хапче за отслабване (което наистина да има ефект), нямаше сигурно половината население да е със затлъстяване.

Didko_Beats
02-13-2014, 19:16
Да е казала, че се отслабва с тъпчене ?! А ако имаше такова вълшебно хапче за отслабване (което наистина да има ефект), нямаше сигурно половината население да е със затлъстяване.

Има ...казва се слабително ...8-)

strawberry88
02-13-2014, 22:36
E, не виждате ли, че съм написала, че се отслабва с яко тъпчене на тесто, захар, слънчогледово олио, мас и сланина? :P

Cloud9
02-14-2014, 07:54
Искаш да отслабнеш заради някакъв тъп бас :О Интересно ми е какво сте заложили на баса ? Иначе менюто ти е супер ужасно, промени си начина на хранене, не заради някакъв прост бас, а за да си здрава и енергична!

сигурно си е заложила дупето хаха

Храната е повече отколкото аз мога да погълна за два дена.Как 46 кг момиче поглъща това?

Dam Yeo Wool
02-14-2014, 08:11
Изброих всички възможни варианти, не и казвам да ги прилага. Диета и спорт. 2 кг. лесно се свалят.