PDA

View Full Version : Киста на левият яйчник !!!



sisi_ifchy
02-12-2014, 17:19
Здравейте !!! :)

Искам да ви попитам нещо ...

Имам кисти на яйчника от 1 година вече и по принцип като ми дойде месечният цикъл и те се пукат сами ... но в понеделник ходих на лекар защото супер много ме заболя корема ... и ми казаха че имам киста на левият яйчник и тя е 3.15 см. на 2.90 см... Искам да ви попитам трябва ли операция защото лекарствата не ми помагат въобще ... ;хх Моля ви дайте ми някакъв съвет , не знам какво да правя ...

Мерси !!!

kalpazanka
02-13-2014, 08:03
Какви лекарства пиеш?

sisi_ifchy
02-13-2014, 18:40
Какви лекарства пиеш?

Нищо не пия ...

hristo99
02-13-2014, 19:00
лекарствата не ми помагат въобще



Какви лекарства пиеш?Нищо не пия ...

Темата изглежда сериозна, но това просто беше Fuck logic.

mcfe
02-14-2014, 12:44
Здравейте !!! :)

Искам да ви попитам нещо ...

Имам кисти на яйчника от 1 година вече и по принцип като ми дойде месечният цикъл и те се пукат сами ... но в понеделник ходих на лекар защото супер много ме заболя корема ... и ми казаха че имам киста на левият яйчник и тя е 3.15 см. на 2.90 см... Искам да ви попитам трябва ли операция защото лекарствата не ми помагат въобще ... ;хх Моля ви дайте ми някакъв съвет , не знам какво да правя ...

Мерси !!!
Моята сестра имаше киста на яйчника преди 9-10 години, умираше от болка един ден и не можеше да трае въобще - правиха и операция.

~LadyCrawley~
02-14-2014, 18:19
Не знам как очакваш компетентно мнение от тинейджъри относно това дали или пък не да си правиш операция..