PDA

View Full Version : Спешно е моля за помощ!!!



Die Young
02-12-2014, 18:13
Такаа значи с приятеля ми сме заедно от месец някъде и за сега нещата са прекрасни и сме много влюбени и т.н. и бих желала да го изненадам на 14.02 (знам че не е български празник но навсякъде е такова настроението не можеш да го избегнеш пък и няма нищо лошо в това един ден в годината хората да разпуснат от сивото ежедневие и да порозовеят малко с любимите си). По-рано имах една много хубава идея, но преди да успея да я осъществя коварния вирус ме тръшна на легло за известно време и нямах възможност. Сега имам един ден, в който да му взема нещо, но така набързо не мога да мисля... Видях и други подобни теми, но те или изискват време или условия, които 14 годишно момиче няма :D
Давайте идеи приятели :)))

baby_baby
02-12-2014, 19:03
часовник,парфюм,някъв сувенир и нз

Янархия_съм
02-12-2014, 19:04
Не можеш ли да му сготвиш нещо романтично? Нищо не казваш за това, какво обича. Може би някакво растение?
Можеш и да сготвиш растение хаха!
Аз ще си седя вкъщи :(

Tsukuda_Hiroshi
02-13-2014, 05:15
^Като гледам ника на потребителката над мен, сещам се за яхния. Много е готина, става бързо и в студеното време сплотява хората ;)

Изненадай го - не му купувай нищо! Според мен, когато имаш човек до себе си, не е задължително да"порозовяваш" и да разпускаш с него само 1 ден в годината и то точно определен. Когато си имаш гадже, съпруг/а или каквото ти е там и ако си го обичаш, а не си с него заради някаква друга смешна причина - само като се прибереш от работа или се върнеш от даскало, или се видите след часовете - времето прекарано с него само по себе си е разапускане. Ако и с него е така - то никакви подаръци не са нужни, за да го накараш да се чувства добре.

Иначе - следвай тривиалните неща: сърчица, мечета, бонбонки, глупостички... Все такива работи, които ще изяде, ще захвърли в някой ъгъл на стаята и няма да погледне през останалата част от живота си.

swman
02-13-2014, 11:35
Ами, можеш най - вече да си прекараш времето с него и да имате приятни моменти заедно, то това е най - важното, но ако толкова държиш да му купиш нещо може да е нещо свързано с празника или нещо типично като парфюм или ако практикува някакъв спорт можеш да му купиш нещо спортно. Като цяло мнението ми е, че по - скоро той трябва да ти купи нещо на теб, но избора си е твой ;)

changedthewayukissme
02-13-2014, 23:45
Защо не му направиш нещо ти,ръчно? Стига с тия сувенири,тцтц аман.
Btw часовник е на раздяла. :Р