PDA

View Full Version : Проблем с височината и теглото!



frgtde
02-12-2014, 20:27
Здравейте всички,
Аз съм момче на 14 години към края.Висок съм 164 см и тегло 64 кг и тренирам плуване(ходя може би през ден два), майка ми е към 163 см, баща ми към 170 см.
Първо относно височината притеснявам се защото почти всички от класа а и от съседните са с към 7-12 см над мен (и момчетата и момичетата). Вечер лягам към 11, 11 и 30 и ставам към 7:15 (промяна в режима би ли помогнала?), също има ли някакви упражнения или храни които биха ме издължили и също повече тренировки биха ли помогнали? Относно теглото сутрин може би ям някакъв плод, на обяд(голямото междучасие) джоб или нещо от рода, вечер различно - промени в хранителния режим нужни ли са(трябва ли да наблягам повече на някои определени видове храни?) и ако може препоръчайте някакви упражнения който биха помогнали за отслабване или просто за оформяне и стягане на тялото.
Благодаря предварително!!

Cherry~♥
02-12-2014, 20:45
За височината си е до ген,ако искаш пробвай и се запиши на баскетбол (че нали от него се пораства ;д). За упражнения в ютюб е пълно виж insanity и jillian michaels например ,а и просто отделни упражнения . Погледни също http://www.bb-team.org/
според мен този сайт е изключително полезен за всички отслабващи, спортуващи и поддържащи тялото и здравето си хора.