PDA

View Full Version : Как да сваля лесно килограмите



Ivo.G
02-13-2014, 18:25
Напосредък качих много килограми.Искам да сваля поне 10 килограма защото съм много дебел.Проблема е ,че се движа малко ,а апетита ми намалява,а после се увеличава повече.Помощ!!!

ekaterinadimitrowa
02-13-2014, 18:36
със спорт и здравословно хранене ..Защото с нискокалорични диети ще се получи йо-йо ефект като почнеш да ядеш нормално

Ivo.G
02-13-2014, 19:14
Благодаря за съвета ти

Abbracci
02-15-2014, 12:09
Има една амино киселина, която се казва L-carnitine. Тя превръща мазнините в енергия. Преди да ме нападнете, че тва са химии ще ви кажа, че се предписва на баби и бременни майки, защото помага и на сърцето. Та номера при тва е, че когато тичаш не се изморяваш толкова бързо, защото изгорените мазнини стават на енергия, обаче след тва си парцал. Най-добре си е да тичаш, да правиш лицави и коремни.

Ivo.G
02-15-2014, 13:54
Тя взима ли се с рецепта от лекар ?

Brave.hearT
02-15-2014, 14:23
Доста ме заинтригуваха тези амино киселини .. та и аз да питам между другото дават ли ги без рецепта :D ?
А по темата мога да кажа, че преди година бях мн мн дебела ;д смсл бях 150см и 45кила .. отидах в аптеката и си купих така нареченото "рибено масло" (звучи смешно) И не по-малко от месец го пиех сутрин и вечер+адските тренирофки и най-вече кардиото+ здравословно хранене .. ии нещата се получиха .. не отслабнах от рибеното масло.. но то ти засилва имунната система и издържаш на глад, а и имаш повече енергия .. Упех ! : )

Abbracci
02-15-2014, 14:41
Не е с рецепта и май не се взима от аптеката. Просто напишете името в Гугъл и ще видите за кво иде реч