PDA

View Full Version : Ходим ли?



lucho13
02-13-2014, 20:22
Накратко с 1 момиче сме излизали 2 пъти насаме, на разходки, сядаме по пейки говорим си, гушкаме се, стигали сме до обарвания и леки целувки по врата? Въпроса ми е - вече ходим ли или трябва да се стигне до целувка с език? Не сме говорили по тази тема, просто си се виждаме от време на време.

Баща Ти
02-13-2014, 20:46
:D

Само обарвания ли?

changedthewayukissme
02-13-2014, 23:41
Що не я .. поне ?

RapExotic
02-14-2014, 11:49
Ако не сте рилейшъншипнати във Фейса значи не ходите. :D Очаквам тема "Тя ми седна в скута, това значи ли че сме правили секс?"

foreveralone89
02-14-2014, 14:38
еее не сте се ебали пък "ходим ли"

granger
02-14-2014, 14:44
:lol: пакказвам,устите са ви дадени, не само, за да се мляскате, а и за да си говорите.

Баща Ти
02-14-2014, 14:51
:lol: пакказвам,устите са ви дадени, не само, за да се мляскате, а и за да си говорите.

Айде да се мляскаме :O

granger
02-14-2014, 16:15
Много си неромантичен...

sramejlivkaa
02-14-2014, 16:25
Леле хора спрете с простотиите, този форум не е за тролене!

Баща Ти
02-14-2014, 16:29
Леле хора спрете с простотиите, този форум не е за тролене!

Ти, понеже, изказа супер градивно мнение по темата.

lucho13
02-14-2014, 20:23
Не троля.Вие всички тролвате, питат ви нещо, а само се шегувате, аз очаквах нещо подобно, но реших да си пробвам късмета, може пък някой по-свестен да пише и да ми обясни малко така в каква фаза на отношенията сме. Базика настрана с тия ФБ обвързвания. Знам, че въпроса ми е глупав, но въпреки това силно се надявам да си получа отговора, макар че като гледам накъде е тръгнала темата, няма да стане...

kyka1
02-14-2014, 20:45
Трябваше да я разчекнеш на пейката ;)

Ние от къде да знаем дали ходите, говори с нея, ние ли да говорим с нея !?

neznamkaksekazvam
02-14-2014, 21:06
Много си неромантичен...

Бащата на форума искаше да каже: Айде да се мляскаме под дъжда. Така е доста по-романтично.

desperedbob
02-15-2014, 09:14
ех тези момичета и тяхната романтика.............. поне еги има 2-3

BlackEyedPeas
02-15-2014, 09:21
Света е прекалено скучен, за да не се ебаваме точно тук. Никой не почва да прави тема с нагласата "те сигурно ще бъдат сериозни, пекани хора са, пък и за какво да ме тролят". Това е строго правило!

*Shine*
02-15-2014, 16:48
Не троля.Вие всички тролвате, питат ви нещо, а само се шегувате, аз очаквах нещо подобно, но реших да си пробвам късмета, може пък някой по-свестен да пише и да ми обясни малко така в каква фаза на отношенията сме. Базика настрана с тия ФБ обвързвания. Знам, че въпроса ми е глупав, но въпреки това силно се надявам да си получа отговора, макар че като гледам накъде е тръгнала темата, няма да стане...
Възможно е и тя да се чуди дали ходите и да и е неудобно да те пита. По-добре поизчакай още малко да видиш накъде се движат нещата и колко точно те харесва. Иначе звъни ли ти по телефона, търси ли те, пишете ли си в скайп? Като цяло забелязваш ли да се интересува какво правиш когато не сте заедно?

awerw
02-15-2014, 16:54
Що не я ЕБЕШ поне ?

*

~LadyCrawley~
02-15-2014, 18:08
Аууу, добре че сме ние, хората, които ви познават вас двамата най-добре, за да знаят ходите ли или не...аз предлагам да я изчукаш в храстите и тогава да си смениш статуса на "обвързан".

lucho13
02-15-2014, 22:30
Възможно е и тя да се чуди дали ходите и да и е неудобно да те пита. По-добре поизчакай още малко да видиш накъде се движат нещата и колко точно те харесва. Иначе звъни ли ти по телефона, търси ли те, пишете ли си в скайп? Като цяло забелязваш ли да се интересува какво правиш когато не сте заедно?

Като за начало ще ти благодаря за сериозния отговор, другите просто ще ги игнорирам. Иначе да, пишем си, някой път аз съм първи, друг път тя ми пише първа, звъняла ми е няколко пъти, аз съм й звънял няколко пъти. Няколко пъти съм я хващал да се опитва да ме накара да ревнувам... Иначе това да се интересува какво правя когато НЕ сме заедно, не съм го забелязал. Тя е от съседния клас и се виждаме всяко междучасие, тъй че няма много време, в което тя да не знае какво правя... освен след училище, но тогава или сме заедно или съм с приятели/вкъщи. Чудя се дали да не отворя темата, но не знам как по-деликатно да подходя.

baby_baby
02-16-2014, 13:23
Възможно е и тя да се чуди дали ходите и да и е неудобно да те пита. По-добре поизчакай още малко да видиш накъде се движат нещата и колко точно те харесва. Иначе звъни ли ти по телефона, търси ли те, пишете ли си в скайп? Като цяло забелязваш ли да се интересува какво правиш когато не сте заедно?

+++

Tsukuda_Hiroshi
02-16-2014, 14:32
Не троля.Вие всички тролвате, питат ви нещо, а само се шегувате, аз очаквах нещо подобно, но реших да си пробвам късмета, може пък някой по-свестен да пише и да ми обясни малко така в каква фаза на отношенията сме. Базика настрана с тия ФБ обвързвания. Знам, че въпроса ми е глупав, но въпреки това силно се надявам да си получа отговора, макар че като гледам накъде е тръгнала темата, няма да стане...

Ми питай нея бе, умник! Ние дЕ да знаем тя какво разбира под "ходене"...? Може просто да си номер 2,3 или някой там подред, дето да се натиска с нея по пейките!

changedthewayukissme
02-16-2014, 22:02
Маняк,пич,лек,тежък какъвто си там,ти освен тролване какво очакваш от нас,а и не те ли кефим,ъ?
От къде да знаем ние дали ходите..точно ти трябва да знаеш.Вместо да питаш нас питай нея,тя ще ти даде по конкретен отговор. Peace mindi.

(Защооо не направят мобилна версия на форума? Доста по лесно ще ми/ни е на тези с телефоните.......)

Янархия_съм
02-17-2014, 09:38
Е толкова важно ли е дали ходите? Важното е, че ви е хубаво заедно. Колко сериозни ще излязат нещата- времето ще покаже.

kseniya.93
02-17-2014, 11:02
Според мен той само се зарибява с теб

bilqnavod
02-17-2014, 20:01
Е толкова важно ли е дали ходите? Важното е, че ви е хубаво заедно. Колко сериозни ще излязат нещата- времето ще покаже.

+1