PDA

View Full Version : Въпрос за хранителен режим.



Kilatamadafaka
02-14-2014, 08:28
Здравейте,

Празниците се оказаха доста тежки за мен и качих доста килца. Намерих си стабилен хранителен режим, който съчетан с 30 минутно кардио на ден прави прекрасни резултати. Има два проблема обаче. Понеже се целят 0 въглехидрати на ден, ставаш доста смачкан и вечно изморен, но ще го преживея 2 месеца. Общо взето съм от един сайт (да не правя реклама) съм видял кои храни мога да използвам, за да не вкарвам въглехидрати. Там обаче не пише, какви стойности съдържат сополите (в смисъл въглехидрати/белтъчини/мазнини).

Поздрави.

MaLkaTa_LaDy
02-14-2014, 10:25
Зарежи ги тези режими. Просто спри да гълташ, защото спермата е много богата на въглехидрати.

Поздрави!

strawberry88
02-14-2014, 10:41
Зарежи ги тези режими. Просто спри да гълташ, защото спермата е много богата на въглехидрати.

Поздрави!

Не знам защо си си направила труда да отговориш, очевидно е тъп трол.

mayaaa
02-14-2014, 17:35
Жаааалък опит... Като не можете да тролвате, просто не го правете. Не е интересно. ;(

Didko_Beats
02-14-2014, 17:44
какви стойности съдържат сополите


Олеле ... :lol: ... не съм се смял така от доста време ... олеле...

Еми сополите , както и спермата ,така и всякакви други секрети са доста богати въглехидрати ...:lol:

Kilatamadafaka
02-17-2014, 05:53
Здравейте,

Първо не разбрах защо ми беше затъркан профила, поне предупреждение да бях получил.
Второ пряко ме вълнува тази тема, поради факта, че обичам да си ям сополите а в същото време ми се налага доста строг режим. За спермата какво съдържа, не знам и не ме интересува, честно казано, тъй като такива вещества не поемам. Та въпроса си е актуален. Във връзка с това искам и да попитам, как се изчисляват тези стойности? Дали може да се занесе на лаборатория или нещо подобно за да се изчисли точно...

Поздрави.

LadyDi
02-17-2014, 12:05
ето ти предупреждение - тези дебилизми на друго място