PDA

View Full Version : Ъмм..



foreveralone89
02-14-2014, 12:29
Имам нещо като проблем. Момиче съм на 15 :D.. досега нищо не ми се е получавало в "любовта". Никой не ме харесва, а и ако си харесам някой, той никога не отвръща на чувствата ми. Знам, че има време, но започвам леко да се притеснявам.. Има много момчета, каито са ми направили впечатление.. може би защото мога да видя крастота във всеки, но ме притеснява един факт.. повечето момчета, да не кажа всички в града ми са някви отворени(прекалено), мислят само за момичета, как ще я изчукат, грозна ли е, хубава ли е.. гъзари с една дума.. не са "земни", разбрахте ме.
Е, кво да правя.. ще чакам, чакам и на 50 ще стана..

mcfe
02-14-2014, 12:33
Да ти имам проблемите с любовта, като станеш на 20(като мен) тогава се притеснявай, ако все още си нямаш приятел.

foreveralone89
02-14-2014, 12:38
точно за това по- от рано.. щото честно казано си мисля вече, че никога няма да имам и съм си планирала вече живота.. ама пак е гадно :D

mcfe
02-14-2014, 12:39
Не си казала обаче дали си с наднормено тегло и дали според теб си красива, много от тея момчета, които харесваш си търсят кифли.

foreveralone89
02-14-2014, 12:42
не не съм с наднормено.. изобщо даже и ъм според мен съм си хубава, самоуверена вече съм наполовина срамежлива..

xXxPETYAxXx
02-14-2014, 13:03
Не знам с момчета на каква възраст се занимаваш, но до едно време повечето се правят на голяма работа, дори и да не са. Понякога просто се преструват на "играчи" и т.н., защото си мислят, че са по готини. Има и свестни момчета разбира се, не всички са такива. Има много време за теб, все ще срещнеш някой, който да ти допада както на визия, така и по характер. Спокойно, няма да си сама до 50. :)

Cloud9
02-14-2014, 13:19
Това че на 15 си без гадже не те прави форевър алоун. Изживей си младинките спокойно без да се тормозиш дали някой те харесва и дали ще остарееш с котките.Намери си хоби,излизай по-често и нещата ще станат без да се усетиш.

RapExotic
02-14-2014, 17:00
А направила ли си нещо по въпроса да си намериш гадже или чакаш да ти падне от небето?

midnight_escapade
02-14-2014, 20:03
Не пришпорвай нещата. Бъди уверена, усмихната, отпусни се и живей за момента. От обожатели няма да се отървеш :D

sunshine :**
02-14-2014, 20:50
На тази възраст точно най-важното е да учиш и да се забавляваш,с две думи да си живееш спокойно.Аз след 2 седмици ще правя 15 и до скоро бях в твоето положение.Мислех си, че ще си остана сама.Чак след това разбрах колко глупаво е това мислене от страни на едно 14-15 годишно момиче.Аз все още не съм чула някой да е останал сам до края на живота си.

neznamkaksekazvam
02-14-2014, 21:04
Аз все още не съм чула някой да е останал сам до края на живота си.

Има, има.

А по темата, споко. Ще се вразумят момчетата и ще започнат да те гонят. Гледай да отбираш тези, които според теб наистина си заслужават.

djipsito
02-14-2014, 22:57
Аз ще ти кажа, пък и други ще потвърдят.
Когато най-малко искаш гадже, точно тогава всички ще те харесват и ще искат нещо с теб.
Учи, развивай се, грижи се за себе си, прави нещата, които те кефят и не мисли за момчета.

Не ти тря гадже сега, само ще те ядосва ;) ;д

Rumsito10
02-15-2014, 06:48
Аз съм на 16 и нещо и никой никога не ми е обръщал внимание....е харесвам си едно момче, което разбира се не отвръща, но си живея живота спокойно и само гледам на обвързаните ми приятелки колко им е зор, защото за да си имаш гадже, трябва да имаш и време, тъй че живей си, забавлявай се, учи си и не търси любовта, тя сама ще си дойде (това е трудната част, но наистина е така) :))

baby_baby
02-16-2014, 13:20
Да ти имам проблемите с любовта, като станеш на 20(като мен) тогава се притеснявай, ако все още си нямаш приятел.

Че кво му е за притесняване дори и да си на 20 да нямаш приятел?

По темата : Просто ако си харесваш някое момче покажи му го ако виждаш че и той теб не мисли само за тва че си нямаш гадже остави се по течението и не го мисли толкова