PDA

View Full Version : Дали е заинтересуван от мен ?



dani4kata
02-14-2014, 14:00
Здравейте,аз съм 8-ми клас ,а въпросното е 12-ти клас.Учим в едно училище,но в различни полюси на сградата.Познаваме се ,защото караме физическо заедно. Той не е някакъв ,,курвар" с извинение :),което е много добре и по принцип,за да обръща малко повече внимание на някое момиче,доста му е харесало.Днес имахме заедно час и буквално през цялото време ме гледаше,а и на няколко пъти ми се усмихна,заради което буквално щях да припадна,доста пъти мина покрай мен... Та въпроса ми е според вас той дали има някакъв интерес? И дайте някакъв съвет,ако може...Какво например мога да направя,за да му загатна по някакъв начин,че го харесвам?Или според вас би ли излязло нещо,защото той все пак е цели 4 години по-голям от мен...И евентуално,какво мога да направя,за да стане нещо между нас?

Баща Ти
02-14-2014, 15:09
А може и 5 години да е по-голям :O

По-добре не се занимавай.

foreveralone89
02-14-2014, 15:13
Разликата в мисленето ви е голяма.. нищо няма да стане

foreveralone89
02-14-2014, 15:19
но пък като се замисла 4 години са нищо! http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/552663-Имам-нужда-от-съвет-(

HollyGolightly
02-14-2014, 15:34
4 години може да не са нищо, но зависи те самите по на колко са. Ако тя е на 20, а той на 24, става, но тя е 8ми клас, той 12ти, догодина тя ще е 9ти, той в университета. Дори да те харесва, не мисля че нещо ще излезе от цялата тази работа.

RapExotic
02-14-2014, 17:20
Проблемът не е в годините ви, а в подхода ви. И двамата се гледате, а пък не реагирате. Някой трябва да започне разговорът и защо това да не си ти?

dani4kata
02-14-2014, 18:04
Добре нямам нищо против аз да започна разговор,но какво да му кажа освен "здрасти"

RapExotic
02-14-2014, 19:17
Добре нямам нищо против аз да започна разговор,но какво да му кажа освен "здрасти"

"Как си?"

Намери някаква тема за да го заговориш. В салона може да е свързано с това което играете, в часа това което учите, в междучасието за това къде се събирате .. просто влез в словесен контакт с него и от там вече е лесно.

strawberry88
02-14-2014, 21:05
По-добре си харесай някой на твоята възраст или поне близо до твоята. :д ;)

dani4kata
02-15-2014, 05:24
Ами то ,ако ставаше толкова лесно...отдавна щях да съм си харесала друга....Но той е просто уникален,забавен е,умен е,тренира волейбол и направо ми е грабнал акъла...Просто искам да му се харесам по някакъв начин,но не знам какъв... :(

GerrieN
03-06-2014, 13:41
хаха .. годините вече не са проблем .. пиши му във фейсбук :) ама внимавай все пак защото някой път момчетата искат само едно нещо от нас :) иначе щом те гледа и ти се усмихва според мен определено има интерес към теб :) УСПЕХ!

baby_baby
03-06-2014, 14:12
Според мен няма интерес към тебе ако имаше щеше да те заговори

CrazyLittleThing
03-06-2014, 20:02
Не съм съгласна с GerrieN... точно ако действаш по фейсбук, има още по-голям шанс да те има за прекалено малка. Много повече ще го впечатлиш, ако разговаряте на живо ( стига да не си маалко повечко притеснителна от нормалното и да си мънкаш под носа или пък да почнеш да заекваш, да се изчервяваш и тн. ) Успех и пиши като се случи нещо.

fenkaaa
03-06-2014, 22:05
В днешно време точно пък 12-токласниците си хващат момичета 8/9 клас. Та самите те са още "момченца". Престанете с тази разлика в годините.

По темата: Казваш, че ти се е усмихнал на няколко пъти, че те е гледал.. ти реагира ли? Ако не, следващият път, когато ти се усмихне, усмихни му се и ти. Заедно карате час по физическо, не е като да е математика. Може да се закачиш с него, да го бутнеш или нещо от сорта. Другото, което правим в наше време - контактувай с него във фейсбук :D