PDA

View Full Version : Подарък за момиче?



blago_m
02-14-2014, 15:27
Здравейте, бихте ли ми предложили скромен подарък с който мога да грабна момиче? Не искам да е нещо много голямо скъпо защото ще изглежда като издувка а се познаваме от 3 седмици!

Баща Ти
02-14-2014, 16:31
Кутия презервативи.

Didko_Beats
02-14-2014, 17:28
Кутия презервативи.

No comment....


Здравейте, бихте ли ми предложили скромен подарък с който мога да грабна момиче? Не искам да е нещо много голямо скъпо защото ще изглежда като издувка а се познаваме от 3 седмици!

Колкото и клиширано да е купи й някакво плюшено мече ... или пък и подари цветя

Momicheto:)
02-14-2014, 18:34
Цветя, бе, хора. Напоследък ми се струва, че хората спряха да си подаряват цветя, именно щото мислят, че това е клише, а е точно обратното. Жалко... Това е начин да покажеш на една жена, че я уважаваш и цениш. Супер много би се зарадвала според мен на едно цвете, отколкото на какъвто и да е друг подарък.

blago_m
02-14-2014, 23:19
Не мисля че е клише аз че цветя ще и подаря тва е ясно но искам нещо стойностно смисъл със цветята да!

blago_m
02-14-2014, 23:21
Извинявай, казах че я познавам от 3 седмици, пропускай моите теми следващия път! Благодаря.

*Shine*
02-15-2014, 17:03
Здрасти:)
Аз като момиче мисля, че някаква гривна би я зарадвала - от тези дето сега ги има много - с мънисти, топчета, нанизи разни, дървени работи по тях. Има и доста шарени, ако се облича цветно ще хареса, ако се облича по-едноцветно - нещо по-изчистено избери. Но тези гривни хем не са скъпи, хем не са претенциозни. Може и някакъв гердан от същия тип. Просто обърни внимание дали по принцип носи такива неща. Иначе и дребните сребърни обички не са скъпи, но не са подарък просто за ей така, да не я стеснеш :)
Друг вариант е някакво интерсно калъфче за телефона, някакъв як несесер за химикалки... Аз се радвам на такива джиджавки. Виж на плюшена играчка не се радвам, само събират прах и трябва да ги местя наляво-надясно като чистя. :Д

AliceSw
02-15-2014, 20:31
неее, не мечки, гривни, диадеми, калъфчета и несесерчета

букет от любимите И цветя /все или ще е споменала, или ще познаваш неин близък/ и картичка - не много лигава, в никакъв случай любовна и тн...нещо слънчево, очарователно бонбонено и задължително весело!!!

leadyflame
02-15-2014, 20:41
Подарък по повод или без повод?

blago_m
02-15-2014, 20:51
Подарък по повод или без повод?

Без повод искам просто да я грабна с този подарък да види че имам нещо към нея

blago_m
02-15-2014, 20:53
Кефи ме идеята ти ;) ще помисля :) и мерсии

leadyflame
02-15-2014, 20:53
Опитай се за начало да я грабнеш без подаръци.

blago_m
02-15-2014, 21:43
Опитай се за начало да я грабнеш без подаръци.
аз това съм го направил до някъде искам да и го покажа с нещо предметно1