PDA

View Full Version : Тийн интереси :)



yummy
02-14-2014, 16:27
Здравейте ! Аз съм момиче на 14 и много обичам да чета, да слушам музика и понякога се случва да се зарибя по някои сериали.Моля ви споделете ми вашите любими книги/музика/сериали/филми и може заедно да ги обсъждаме :) По-късно и аз ще напиша моите.

LoveInfect
02-15-2014, 18:23
Здравей, аз също съм на 14 и обичам да чета. В моя живот не се случва нищо интересно затова отскачам когато мога, в живота на някой/я герой/иня. Като по-малка обожавах Хари Потър, направо препрочитах книгите по 2-3 пъти. По-актуално любими книги пък са: Чужди очи и Чуждо влияние на Джил хатауей <3 <3 <3
Преди да умра и ти срещу мен от една авторка.
Открита пред теб, Отразена в теб, Опиянена от теб от една авторка
Игрите
Цялата истина в мен
Ловен сезон-Линда Хауърд
Сега чета от поредицата възраждането на атлантида

За филми, много харесвам предаванията по National Geographic, TLC, Комиците, пълна лудница, много обичам да гледам анимета, страхотни филми като титаик и семейство милър... анимационни дисни филмчета: Красавицата и звяра, спирит
Абе дълъг списък

larrissa
02-16-2014, 07:08
Здравейте.Аз съм на 15 и преди много обичах да чета,ама сега се зарибих по кръстословици,судоку,кръгл ословица,тичане и просто не ми остава време да чета. :) Любимата ми книга е Летен сън.Слушам Метал,Рок и понякога като съм с приятелките ми се налага да слушам Рап и Чалга,но иначе не обичам Рап и Чалга.Любимите ми филми са Let me in,Save haven,Jeune et jolie,Mientras Duerme и Титаник.Любимите ми канали са TLC,National Geograpic,Super 7,City tv,The voice. :)