PDA

View Full Version : Аз ли правя грешка?



plisskin
02-14-2014, 18:17
Значи за пореден път губя момиче, в което съм влюбен.
Разбирам, че ще име още много... знам го това.
Повече ме притеснява факта, че всеки път когато започна да държа на някое момиче то ме зарязва.
Тази, която на скоро ме заряза, просто мога да кажа, че я обичах...знаех, че каквото и да направя тя иска да сме "само приятели", за това реших да направя нещо драстично, което не ми е приятно нито мога да кажа, че съм такъв човек за да се държа така, но от немай-къде станах боклук, започнах да се гавря с нея и да й връзвам тенекии.
След, което тя ми разкри, че "в последвствие" разбрала колко много държи на мен, и че не можела да го кара без мен в живота.
Тръгнахме отново, но този път бях заровил чуствата си и обичта, която изпитвах, но мина се време няколко месеца, беше ни прекалено хубаво заедно и почнах просто да не мога да задържам тия чуства в себе си и да се залъгвам, че нищо не изпитвам към нея.Обаче отново както винаги трябваше да загубя човек, на който държа...тя постепенно се отдръпна виждах, че се случва това опитвах се да говоря с нея, но без резултат.
Кажете ми според вас каква е причината аз ли греша някъде?
Когато имам чуства към някое момиче не искам аз да се държа гадно с нея за да ме иска, какво толкова се е объркало в хората последно време не знам...
Съжалявам за правописните грешки.

neznamkaksekazvam
02-14-2014, 21:09
Познато. С нищо не мога да ти помогна обаче, и аз това се опитвам да разгадая.

djipsito
02-14-2014, 22:54
Ами.. трудно ще разбереш къде бъркаш точно тук във форума. Можем само да предполагаме, да казваме "ако..." и ти да отговаряш с да, така е, не е така, правя еди кво си и еди що си.

Хубаво е, че се опитваш да намериш грешката в себе си, другите, че са сбъркани, сбъркани са, ама те да се оправят. Аз съм разбрала, че грешките можеш да ги разгадаеш като се поставяш в различни ситуации и гледаш в коя, кой, как реагира и от там да си вадиш изводи. Не казвам да се гаджосаш с целия квартал в период от 2 седмици, ама ако си имал и други връзки можеш да си направиш една равносметка. Кога са се получавали нещата, кво си направил тогава.

Като цяло няма универсална формула, трябва да си гъвкав, според момичето. Ако бившата си я привлякъл с гадно държание, а после си я отблъснал като си признал чувства, тва не означава, че и при следващата ще проработи.

RapExotic
02-15-2014, 08:00
Грешката ти е там, че се държиш с момичетата като хлапе, а не като мъж. Истинския мъж не връзва тенекии на момичетата. Не си прави на инат с тях, не се самозалъгва че не е влюбен, когато всъщност е. Просто бъди решителен и се дръж на полужение. Спазвай си обещанията и бъди честен. Ако видиш, че някое момиче те разиграва я късай без да се замисляш, но ако те уважава и ти се дръж с нея какт трябва.

plisskin
02-15-2014, 10:34
Стигнал съм до такова държание, защото нямаше какво друго да направя за да си я върна... и се получи, но за много кратко, след като се върнах на "мъжкото" си държание отново я изгубих.
Лошото е, че всички момичета ме разиграват освен, ако не се държа като боклук и, не показвам интерес, тогава ми лазят в краката (съжалявам за грубия израз).
Обаче аз нямам интерес да е така, искам момиче, на което държа и тя на мен, любовта взе да ми прилича на няква тъпа игра, в която винаги едната страна губи...

djipsito
02-15-2014, 11:32
Трябва да си респектиращ и да не допускаш да ти се качват на главата. Бъди директен. Не трябва да те е страх, че може да я обидиш или нещо от сорта. Ако нещо не ти харесва го казвай в прав текст, без да мънкаш. Няма нужда да си боклук, просто първо уважи себе си и после го искай от другите.

Като те разиграват, ще им се скараш и заебаваш. Чакаш да те потърсят. Не значи директно да късаш, зависи от ситуацията, ама можеш да следиш реакции. А през тва време не трябва да си забит у вас и да чакаш телефона, а да си гледаш твойте работи.

plisskin
02-15-2014, 17:14
Много хубав съвет мерси!
Може би това е проблема, винаги съм предпочитал да преглътна нещата и да си затрая от страх да не изгубя момичето до мен или пък да не я обидя...смятам да го променя това.
Thank you

Баща Ти
02-16-2014, 08:04
Ташаците ти ги няма.

baby_baby
02-16-2014, 13:28
Грешката ти е там, че се държиш с момичетата като хлапе, а не като мъж. Истинския мъж не връзва тенекии на момичетата. Не си прави на инат с тях, не се самозалъгва че не е влюбен, когато всъщност е. Просто бъди решителен и се дръж на полужение. Спазвай си обещанията и бъди честен. Ако видиш, че някое момиче те разиграва я късай без да се замисляш, но ако те уважава и ти се дръж с нея какт трябва.

++

plisskin
02-16-2014, 20:13
Ташаците ти ги няма.
Там са, ела да ти ги покажа, обаче има опасност да те треснат през челото! :D

miglenamarkova
02-20-2014, 21:41
Значи за пореден път губя момиче, в което съм влюбен.
Разбирам, че ще име още много... знам го това.
Повече ме притеснява факта, че всеки път когато започна да държа на някое момиче то ме зарязва.
Тази, която на скоро ме заряза, просто мога да кажа, че я обичах...знаех, че каквото и да направя тя иска да сме "само приятели", за това реших да направя нещо драстично, което не ми е приятно нито мога да кажа, че съм такъв човек за да се държа така, но от немай-къде станах боклук, започнах да се гавря с нея и да й връзвам тенекии.
След, което тя ми разкри, че "в последвствие" разбрала колко много държи на мен, и че не можела да го кара без мен в живота.
Тръгнахме отново, но този път бях заровил чуствата си и обичта, която изпитвах, но мина се време няколко месеца, беше ни прекалено хубаво заедно и почнах просто да не мога да задържам тия чуства в себе си и да се залъгвам, че нищо не изпитвам към нея.Обаче отново както винаги трябваше да загубя човек, на който държа...тя постепенно се отдръпна виждах, че се случва това опитвах се да говоря с нея, но без резултат.
Кажете ми според вас каква е причината аз ли греша някъде?
Когато имам чуства към някое момиче не искам аз да се държа гадно с нея за да ме иска, какво толкова се е объркало в хората последно време не знам...
Съжалявам за правописните грешки.
Точно там е проблема. Рядко и ние самите знаем какво би ни харесало да направи едно момче. Е все пак пробвай. Може да се окаже по-наясно от някой други. иначе и аз мисля, че би тряяло да търсиш грешката у себе си а не във форума.Също така обаче мисля, че ако момичетата искат от теб да се държиш с тях, както не ти харесва, то си попаднал на тип момичета, които не са за теб. Момичета много, ще намериш вярното. А до тогава бъди верен на себе си и не им позволявай да те променят.

fenkaaa
02-20-2014, 22:42
Дръж се така, както се чувстваш. Не се прави на такъв, какъвто не си, която те харесва такъв, какъвто си, ще остане при теб, без да се налага да бъдеш съвсем различен човек, само за да се докажеш на някого.