PDA

View Full Version : Дали има интерес?



p07trebi73l
02-15-2014, 10:26
Запознах се с едно момиче от училището ми наскоро,което е от горния клас.. Страшно красива е и е интелигентна, съдейки по начина, по който разсъждава.. Писали сме си, гушка ме като ме види по коридорите, мислех, че ми подмята по някой намек,но за сега особен напредък няма.. обикновено ми пише за да играем LoL заедно и главно за това и си говорим, въпреки че имаме още сума ти общи интереси, но разговорите ни не траят много дълго време,за съжаление.. все излиза някъде навън или се занимава със странични неща..чудя се дали това,че съм по-малък ми изпарява шансовете ..да я поканя ли на среща?

paradosou
02-15-2014, 10:45
Излезте. Геймърската тема може да 'повлече' хиляди други...8-)
За протокола /въпреки че не познавам момичето/ - мой съученик ходи с година по-голямо момиче и връзката им е приказка, малко други са като тях : ).

BlackEyedPeas
02-15-2014, 11:31
Явно те ползва да цъкате заедно.

RapExotic
02-15-2014, 15:53
чудя се дали това,че съм по-малък ми изпарява шансовете ..да я поканя ли на среща?

Зависи в коя възраст сте. Покани я.

dani4kata
02-16-2014, 05:45
Според меен няма да я бъде тая....Момичетата не си падаме по по-малки момчета....Можем да бъдем приятели с тях,но нищо повече....а дори и да стане нещо,бързо ще свърши и няма да е истинско :) харесай си момиче на твоите години....

Баща Ти
02-16-2014, 08:00
Глупости на търкалета....

Пич, ти ако се държиш като путка с нея, няма да има шанс, независимо от възрастта ти. Следващия път, като те пита да цъкате й казваш "Времето е яко, вместо да играем, айде да те водя на кафе, утре в едиколкоси часа".

baby_baby
02-16-2014, 13:32
Явно няма кой да играе с нея и за тва ти е писала покани я да излезете и ще видиш дали има интерес

Tsukuda_Hiroshi
02-16-2014, 14:30
Играта не беше ли WoW? Или вие друга игра играете? Според мен си твърде малък за нея и тя е напълно наясно с факта. Играйте си, ама не храни надежди.

TheMan9191
02-16-2014, 14:40
Играта не беше ли WoW? .

Има и WoW, има и LoL. Различни са. :)

Иначе по темата, покани я да излезете, нищо не губиш.

Alex Preston
02-16-2014, 15:45
Покани я да roam-нете заедно.