PDA

View Full Version : Бебешки шампоани



ShtrudeL
02-15-2014, 12:44
Ползвали ли сте (не като бебета 8-) )? Ползвате ли? Какви марки? Какво мислите? 8-)

sunshine :**
02-15-2014, 13:02
Преди, когато ходих на дерматолог тя ми каза, че е добре да използвам бебешки шампоан.Купих си на джонсън бейби, но го използвам вече рядко, защото ми става суха и една такава грапава и гадна косата от него.Предполагам тези на бочко са по-добри.

kaRamella
02-15-2014, 13:18
И аз като бях на лекар ми казаха, че е хубаво да използвам Джонсън Бейби. Бях доволна. Бих си го купила и сега.

girl91
02-15-2014, 15:42
Използвала съм само Кря Кря - всички видове. Бих си взела пак. Уж бебешките са по-деликатни и щадящи, но в състава им също съм виждала гадни съставки, така че не знам до колко е така.

Hayashi
02-15-2014, 16:29
Всичко, което съм виждала е със също толкова гаден състав като обикновените. Бях намерила един немски, който нямаше SLS, но нямах възможност да си го купя.

p3tinc3t0
02-15-2014, 16:55
Скоро трябваше да купя бебешки шампоан за племенницата ми и реших да го изпробвам, но определено не ми хареса ефекта...косата ми беше като слама ..

Психея
02-15-2014, 17:59
Ползвали ли сте (не като бебета 8-) )? Ползвате ли? Какви марки? Какво мислите? 8-)


Редовно, но не от всички съм доволна. Ползвала съм на Джонсън и като ми изби един сърбеж..... А шампоанът не беше от тук. Последните 2 години ползвам доста неща от тук като съм изпробвала и всичките им шампоани и детето ми също. Само че доставката е доста и е добре или да ви го вземате директно или да се комбинирате няколко човека. Аз и друг път съм пускала линка за сравнение колко струва аргановото масло -био 100% , студено пресовано и т.н., аз го ползвам за салати. В скандинавските страни имат доста изисквания, заложени като законови мерки за състава на детската козметика. Всъщност навсякъде навън ако идете в аптека , ще се намери шампоан без парабени, парфюм, оцветители и силикон или фталати.

http://www.kraeuterhaus.de/content.php?seite=shop/produkte.php&hauptrubrik=39&details=1325&skeyw=eskim&st=1

Скоро си купих онлайн домашен сапун, който едва намерих и си измих косата с него, понеже ако е наистина домашен, ще има само киселина и мазнина и сега вече 7-ми ден косата ми е ок. :):):)

cookie dough
02-15-2014, 20:24
Ползвам такъв в момента, защото единствено от него не ми излиза пърхот. Но шампоанът е много нежен и не измива добре от първия път, така че слагам по 2 пъти на миене. Най-харесвам Джонсън, но и на Бочко не е лош.

weheartiit
02-15-2014, 21:52
на мен пък не ми харесват,много бебешки съм пробвала
ама ефекта изобщо не е хубав :(

rositzza
02-15-2014, 22:50
Използвам Джонсънс и съм доволна косата ми става пухкава и лесно се разресва, а с този на Бочко си беше направо невъзможно да прекарам четката си през нея

CoockieMonster
02-16-2014, 07:52
Не ми харесват. Ползвала съм и не бебешки, а детски. И не ми харесва и той. Просто косата ми става суха, твърда и няма разресване.