PDA

View Full Version : ОБИЧАМ Я !



sanhao
02-15-2014, 14:50
Здравейте, първо да се представя с 2-3 думи. Йордан на 17 години от Варна - нов във форума. Вече повече от 2 месеца харесвам СТРАШНО МНОГО едно момиче...просто не мога да си я избия от главата и постоянно е в мислите ми. Проблемът е, че тя е от другия край на България (София). Вече не знам какво да правя...не вярвах, че мога да се влюбя така в момиче което дори не съм виждал на живо. Знам много неща за нея, опознах я като човек, не се интересувам само от външния вид. Мислех си, че просто ще отмине, но не и не ! Вече над 2 месеца всеки ден мисля само и единствено за нея. Опитах се да я забравя, има много красиви момичета в моя град, но нищо особено... все едно виждам дърво. Сигурно яко съм хлътнал. СТРАШНО МНОГО Я ОБИЧАМ ! Просто изпитвах нужда да споделя с някой. Приемам критики и съвети ! Ще се радвам да споделите мнение.

Didko_Beats
02-15-2014, 14:57
Здравейте, първо да се представя с 2-3 думи. Йордан на 17 години от Варна - нов във форума.

Е що не даде ЕГН-то и Акта за раждане ? 8-)



Приемам критики и съвети ! Ще се радвам да споделите мнение.

Ем в днешно време има много социални мрежи , свържи се някак си с нея , завържи някакъв разговор ... като е на по-голямо разстояние..

sanhao
02-15-2014, 15:08
Там е проблема...писах си с нея в фейсбук...и ми става още по тъпо, че е от София :@

RapExotic
02-15-2014, 15:56
Идва лято, покани я на море. Или се разходи до София малко. И ако не стане работата гледай да не повтаряш тази грешка да се влюбваш през чата.

smilelady
02-15-2014, 16:38
Колко познато :Д И на мен един варненец ми беше завъртял главата на времето :D
Тя знае ли какво изпитваш към нея? Споделя ли чувствата ти?
По принцип връзките от разстояние трудно се получават, но пък има ли желание, има и начин.

SonataArctica
02-15-2014, 17:40
Като сме тръгнали да споделяме: Обичам червеното винце. :oops:
http://gifmansion.com/GM/uploads/2013/05/more-wine.gif

BlackEyedPeas
02-15-2014, 18:04
Не си достатъчен с тези 2-3 думи!! искаме ЕГН!!!!

Едит: А, оп, видях, че и други са го предлагали!!

Иначе как, за бога, се влюбвате без да се виждате? То и гласовете, че и в цял ръст не сте се видели, не сте се пипнали, а се влюбвате?

sanhao
02-15-2014, 22:42
Колко познато :Д И на мен един варненец ми беше завъртял главата на времето :D
Тя знае ли какво изпитваш към нея? Споделя ли чувствата ти?
По принцип връзките от разстояние трудно се получават, но пък има ли желание, има и начин.

Знае какво изпитвам към нея... не съм сигурен дали споделя чувствата ми. За съжаление не виждам как ще стане от разстояние защото така си е пълен та*ак :@

sanhao
02-15-2014, 22:44
Не си достатъчен с тези 2-3 думи!! искаме ЕГН!!!!

Едит: А, оп, видях, че и други са го предлагали!!

Иначе как, за бога, се влюбвате без да се виждате? То и гласовете, че и в цял ръст не сте се видели, не сте се пипнали, а се влюбвате?


Напротив, и гласът и съм чувал и то не веднъж !

sanhao
02-15-2014, 22:48
Идва лято, покани я на море. Или се разходи до София малко. И ако не стане работата гледай да не повтаряш тази грешка да се влюбваш през чата.

И да отида не виждам смисъл братле... и аз уча и тя учи и няма как да станат нещата :@ Не е точно влюбване през чата, но както и да е, това няма голямо значение. (долу-горе подобно е)

Баща Ти
02-16-2014, 08:02
Загубена кауза...

baby_baby
02-16-2014, 13:26
Не се занимавай връзката от растояние е пълен провал от личен опит казвам излизай с момичета от Варна

sanhao
02-16-2014, 13:35
Загубена кауза...

Може би си прав.

sanhao
02-16-2014, 13:35
Не се занимавай връзката от растояние е пълен провал от личен опит казвам излизай с момичета от Варна

И аз така си мисля, но не мога да си я избия от главата просто :@

baby_baby
02-16-2014, 13:38
И аз така си мисля, но не мога да си я избия от главата просто :@

С времето ще я забравиш не е края на света

Tsukuda_Hiroshi
02-16-2014, 16:13
Как можете да се влюбите по чата бе? Това е извратено! Да се запознаете по чата - да; да си уговорите среща по чата - да; да се окаже, че покрай чата се е завъртяло всичко останало - да, ама да не си я виждал даже... сОри брат, ама ти си падаш по отговорите в чата и снимките дето ти е пратила, а не по нея! Нали се сещаш, че на живо това момиче няма да е тази, която познаваш от чата??

zoyex
02-21-2014, 19:18
Вижте се колкото можете по-скоро за да стане ясно за какво точно става въпрос между вас и за да не живеете в излишни илюзии.Няма по-лошо от самозаблуждението. Но трябва да знаеш..дори и да се окаже, че и на живо все така провокирва подобни чувства у теб..не сте ли близо един до друг- полза почти никаква.