PDA

View Full Version : За секса с приятеля ми



psihqsala
02-15-2014, 15:14
Здравейте,
На 23 години съм и от известно време имам нов приятел. Той беше девствен преди да спи с мен. Въпросът е следния-аз съм доста сексуална и ми се иска да правим секс поне по 2 пъти на ден. Той като цяло рядко е инициативен, тръгва да прави секс с мен само в леглото, а на мен ми се иска и в друга ситуация да ми покаже, че ме иска. Като цяло не виждам голям проблем, но при предната ми връзка приятеля ми все си искаше секс и ме натискаше при всеки удобен случай и някак си и на мен сега ми се иска да правим по 2 пъти на ден секс. Той казва, че няма необходимост от повече секс/максимум веднъж на ден/. Знам,че всички са различни, но се чудя какво да правя. Казвала съм му,че искам някой път да ми се ''нахвърли'', но това го видях само 1-2 пъти и то докато сме в леглото. Като му говоря за това имам чувството,че го притискам. Иначе е много мил, разбран и внимателен. ...А всеки път аз да си искам секс от него някак си не ме кефи. Дали не го възбуждам достатъчно или има недоразвита сексуалност или примерно счита, че колкото го правим е окей? По 30 минути на ден или през ден за начало на връзка се чудя...с другите ми гаджета не сме се пускали в началото на връзката си. Мерси,че ме изчетохте и ако има някой със съвет, да пише.

djipsito
02-15-2014, 15:26
И аз в началото на предишната ми връзка бях активната и постоянно исках секс, а той нищо не правеше, ама с времето всичко си дойде на мястото. Бъди търпелива, не се отказвай. Ако искаш поговори пак с него за това, ама гледай да не звучиш така, все едно го обвиняваш.

Мъжете са странни... Даже да им показваш, че умираш за тях, пак могат да имат филми в главата, че нещо не ги бива.

babity
02-15-2014, 15:28
Дразни го.

ОР
02-15-2014, 15:35
Бахти нимфите. Веднъж-дваж на ден е достатъчно и то не всеки ден. Секса не трябва да ти е цел, а може би способ за добра връзка. Вместо да натягаш това което ти искаш, може да пробваш да го изслушаш и ти да отстъпиш...

djipsito
02-15-2014, 15:43
Какви нимфи, бе ?
За кво трябва да си въздържа желанието за секс като има с кой да го прави ?

То или мрънкосвате, че някои лежат и не мърдат, или че много секс искат. После жените сме нямали угодия... То да се случи веднъж, дваж, се преживява, ама......

xXxPETYAxXx
02-15-2014, 15:44
Хах, бахти иронията. Почти нимфоманка с девственик.

Аз не виждам проблем в ситуацията, ама ми звучи нереална история.

psihqsala
02-15-2014, 16:28
Само че си е точно истинска история. Исках да се обвържа с човек, на когото му пука за мен като за човек, а не поредния секс маниак. Само че таи като аз обожавам секса и имам голяма нужда от него, затова така се получава.

ОР
02-15-2014, 16:40
Какви нимфи, бе ?
За кво трябва да си въздържа желанието за секс като има с кой да го прави ?

То или мрънкосвате, че някои лежат и не мърдат, или че много секс искат. После жените сме нямали угодия... То да се случи веднъж, дваж, се преживява, ама......

Типична жена, мейна.

DownloadVirus
02-15-2014, 16:52
Явно нямате достатъчно дертове и водите прекалено лек живот,щом по 2 пъти на ден искаш секс и постоянно мислиш за това. Намери си някаква работа.. Свърши нещо ...

babity
02-15-2014, 17:03
Ем ако няма да т'кова, зак'во ми е?

psihqsala
02-15-2014, 17:46
Rabotia, pisha diplomna rabota, grija se za vazrasten rodnina. Ne znam kolko mi e ''lek'' jivota.

draid
02-15-2014, 19:11
Ще се оправи с времето вероятно. Всеки си има периоди на желание.

DownloadVirus
02-15-2014, 19:26
Ем ако няма да т'кова, зак'во ми е?

Като си курва хвани върви при педерасите.


Rabotia, pisha diplomna rabota, grija se za vazrasten rodnina. Ne znam kolko mi e ''lek'' jivota.


Сигурно ,така ще е... Предполагам и учиш във свободния и караш болния за теб да се грижи.
Я се стигни малко.

Ivaaaaa
02-15-2014, 19:28
да се стИгне приятелят й.

DownloadVirus
02-15-2014, 19:30
И да си губи времето с глупости да се ебат по 5 пъти на ден..
Че като е тръгнала да сe занимава с девствен сега ще си трае..

Ivaaaaa
02-15-2014, 19:34
ахах, сексът е глупост. нормално е в началото на всяка връзка да искаш повече близост и чукане. абе вие мъжките започнахте да ставате много пасивни, жалко :/

DownloadVirus
02-15-2014, 19:35
А вие почнахте да ставате големи курви от преди да имате цикъл.
Жалко.

Ivaaaaa
02-15-2014, 19:37
дефинирай ми курва

DownloadVirus
02-15-2014, 19:41
Ти.

CoockieMonster
02-15-2014, 19:45
И при мене е така. Просто аз го обожавам, а той-не. Същата история. Еми според мене няма кво да му кажеш, за да си го иска сам :D
Живей си спокойно .. примирение

Ivaaaaa
02-15-2014, 19:47
Ти.

браво, Уотсън!

DownloadVirus
02-15-2014, 19:48
Обиди се 'щото се разпозна ,нали ?

Ivaaaaa
02-15-2014, 19:52
о, да. със сигурност. само дет' не разбрах к'во точно е курва :/

DownloadVirus
02-15-2014, 19:58
Ей такава кат' теб,дето са чука с по 10тина на месец min.
Анална принцеса.

Ivaaaaa
02-15-2014, 20:01
затапка от 6-ти кл? аре напрегни се още малко.

DownloadVirus
02-15-2014, 20:03
Затапка от 6-ти клас,ама не си изкарвам парите на магистралата.А забравих,ти безплатно даваш..
Сигурно и основно нямаш :(
Много се бътхъртваш нещо :D
Затапка вика от 6-ти клас xaxa
Садна яко.

Ivaaaaa
02-15-2014, 20:05
веве, човеееек. ти сериозно ли?

psihqsala
02-16-2014, 07:41
Kakvo li izob6to se zanimavam da pi6a v teen forumi....Beshe iasno,che adekvatni predpolojenia nqma da polucha..Ne ucha v svobodnia, a v dosta po-seriozen universitet i realno imam tezi neshta na glavata si..kakto i da e. Lek den na vsichki.

Баща Ти
02-16-2014, 07:55
Може да ти изневерява...

102
02-16-2014, 07:59
Може да ти изневерява...

стреляш право вав целта но какво от товааа

Didko_Beats
02-16-2014, 08:10
Здравейте,
На 23 години съм и от известно време имам нов приятел. Той беше девствен преди да спи с мен. Въпросът е следния-аз съм доста сексуална и ми се иска да правим секс поне по 2 пъти на ден. Той като цяло рядко е инициативен, тръгва да прави секс с мен само в леглото, а на мен ми се иска и в друга ситуация да ми покаже, че ме иска. Като цяло не виждам голям проблем, но при предната ми връзка приятеля ми все си искаше секс и ме натискаше при всеки удобен случай и някак си и на мен сега ми се иска да правим по 2 пъти на ден секс. Той казва, че няма необходимост от повече секс/максимум веднъж на ден/. Знам,че всички са различни, но се чудя какво да правя. Казвала съм му,че искам някой път да ми се ''нахвърли'', но това го видях само 1-2 пъти и то докато сме в леглото. Като му говоря за това имам чувството,че го притискам. Иначе е много мил, разбран и внимателен. ...А всеки път аз да си искам секс от него някак си не ме кефи. Дали не го възбуждам достатъчно или има недоразвита сексуалност или примерно счита, че колкото го правим е окей? По 30 минути на ден или през ден за начало на връзка се чудя...с другите ми гаджета не сме се пускали в началото на връзката си. Мерси,че ме изчетохте и ако има някой със съвет, да пише.

Whoa , whoa ... Той си е изгубил девствеността ония ден , а ти искаш секс по 2 пъти на ден ???

Спри да мислиш само за това и започни да разговаряш повече с него ... Още е нов в това изкуство 8-), дай му малко време докато свикне с ''темпото'' ти ...

Баща Ти
02-16-2014, 08:15
Whoa , whoa ... Той си е изгубил девствеността ония ден , а ти искаш секс по 2 пъти на ден ???

Спри да мислиш само за това и започни да разговаряш повече с него ... Още е нов в това изкуство 8-), дай му малко време докато свикне с ''темпото'' ти ...

леле колко си зле...

Didko_Beats
02-16-2014, 08:29
О боже ,кой го казва ... 8-)

AnarchyBoy
02-16-2014, 09:27
Бе може още да не е уверен в себе си.. да е по-А сексуален.. да не го възбуждаш.. да ти изневерява.. да си е набил филма.. Да не му показваш, че го искаш.. смисъл такъв може да го плашиш с това силно желание за секс особено ако е неуверен.. което е тъпо, ма приятеля ти за да не си загуби девствеността до тази възрасти предполага, че е ялов?
(приемам, че е колкото теб или по-голям и не ходиш с 16 годишен) :?
Филми и варианти много... ;С

Варианти много.. всичко се решава с разговори и търпение.. моме.. ;)
Но иначе и на мен ми се струва странно... началото на връзката пък секс по веднъж и то през ден.. :o

baby_baby
02-16-2014, 11:58
Просто поговори с него и му кажи че искаш до пробвате нещо ново

savoy
02-16-2014, 16:37
Kakvo li izob6to se zanimavam da pi6a v teen forumi....Beshe iasno,che adekvatni predpolojenia nqma da polucha..Ne ucha v svobodnia, a v dosta po-seriozen universitet i realno imam tezi neshta na glavata si..kakto i da e. Lek den na vsichki.

Ти си на 23 години и не знаеш как да си решиш сексуалните проблеми с приятеля ти и искаш съвети от хора, която възраст е около 15? На какво ниво е неграмотността на населението, щом 23 годишни не могат да решават ЕЛЕМЕНТАРНИ проблеми, бе? На тия години до преди 3-4 десетилетия вече са ставали родители на 2ро дете...
Всичко си има цел...Малоумно население се ръководи най-лесно.

lubomir.v.ivanov
02-18-2014, 09:41
консултирай се с лекар специалист