PDA

View Full Version : Айфон реплика



simona_1996
02-15-2014, 16:03
Здравейте, много мислех и реших да Ви питам.
Така, нека започна от самото начало. Моят много добър баща ми купи iphone 4, но идва и голямото НО!
Телефонът беше реплика, на мен първо не ми пукаше особено,но след като видях как изглеждат истинските се обедих, че моят е ужасен. Помолих нашите да СИ купя нов който е Оригинален тъй като си бях събрала пари, но те ми казаха, че не съм отговорна за такъв телефон и че неможе. След това поисках съвет от по-галемия си брат,но той пък ми каза, че не ми трябва такъв телефон неможела съм да го използвам и, че само Кифлите са с Iphone, и че само ще се фукам с него!
После тръгнах в ново училище тъй като кандидатсквах там много ми се подиграваха и ме обиждаха , че съм с такъв телефон Реплика, Мама каза да не им обръщам внимание и да си уча... На мен все още не ми е приятно!
Вижте аз съм събрала парите но просто не ми дават а пък сама ако си го купя в магазина няма ди ми дадат!
Дайте идей какво да правя?!!?
Идеи освен:
1. Вземи си др тел
2. Остани си с този
3. Да не ти пука
Моля знам че много ще кажете тая пък иска айфон , а пък др деца нямат пари за хляб! Или др такива
Маика ми ми казва че не ценя парите!

Mozzela
02-15-2014, 18:31
Майка ти е права. Повярвай, айфонът няма да то свърши никаква работа!! Няма да го ползваш за нищо освен фейсбук.Купи си хубави дрехи, чифт обувки, няккави слушалки и ако толкова много искаш, един телефон за не повече от 300 лева, ще ти свърши същата работа.

sunshine :**
02-15-2014, 19:01
С този правопис нормално така да ти казват.:cool:

П.Т. покажи им някак, че си достатъчно отговорна.

DownloadVirus
02-15-2014, 19:29
А за какво смяташ да ползваш новия си Айфон..
Телефон с цената на лека кола не е работа,ако питаш мен :D

RapExotic
02-16-2014, 18:35
Интересно как съучениците ти разбраха, че е реплика след като тя е една към едно с оригинала на външен вид. Освен това е глупаво да ти пука за мнението на другите, особенно на толкова повърхностни хора. И все пак щом имаш парите защо не си го купиш сама? За подписване на договор за сим карта ти трябват 18г., но за покупка на апарат не.