PDA

View Full Version : Fffff



sladkabebova
02-15-2014, 18:57
Dobur vecher horaa ^^

Izvinqvam se,che pisha na latinica,no nqmam vuzmojnost da pisha na kirilica v momenta.
46kg sum i sum visoka 170.Ujasno klioshtava i grozna se chuvstvam.Qm po 4 puti na den,hodq na fitnes ot 2 meseca veche i ne vijdam koi znae kakuv rezultat.. uff napravo ne moga da se gledam.. ujasno mnogo iskam da napulneq..
Nqkakvi suveti? :)

sunshine :**
02-15-2014, 19:04
Ако ходиш често го намали фитнеса.И за покачване малко на килограмите яж повече мазнини, а не въглехидрати.

The Cheetah
02-20-2014, 15:08
Ако ходиш често го намали фитнеса.И за покачване малко на килограмите яж повече мазнини, а не въглехидрати.

+ и яж ядки.

mayaaa
02-20-2014, 20:29
Ако ходиш често го намали фитнеса.И за покачване малко на килограмите яж повече мазнини, а не въглехидрати.
Омг, по-тъпи съвети не можа ли да дадеш...

Това, че искаш да напълнееш не значи да се тъпчеш с въглехидрати, камо ли с мазнини. Гледай да ядеш качествена и полезна храна и наблягай на месото и белтъчините (особено след тренировка).
"Ходя на фитнес" е много общо казано. Опиши какво правиш, по колко серии и колко повторения, цяло тяло ли тренираш или разделяш на групи и тн. И 2 месеца изобщо не е много време. Разбирам половин година да ходиш и да мрънкаш за резултата. Трябва търпение.
От личен опит ти го казвам, бях и до някъде все още съм със същия проблем, но постепенно тялото ми се оформя и започва да ми харесва повече.

npp
02-20-2014, 20:45
да, от ядки като белен слънчоглед се пълнее по-лесно (белен защото люспите е добре да се избягват), може и месо, като не е за предпочитане свинското и въобще твърде мазното, обаче избягвай всякакви сладки изделия от рода на шоколад, вафли, бисквити, торти, пасти, кексове, и пр., но по-добре зеленчуци и въглехидрати под формата на картофи, ориз, грах, и т.н., например телешко с гарнитура от зеленчуци с ориз или картофи, например пакет микс от замразени зеленчуци моркови, зелен фасул, грах, броколи, чушки, лук, яж и пълнозърнест хляб вместо бял, като е добре кръвоносните съдове да се разширяват, например с повече движение и спорт - това ще ти помогне да качиш килограми