PDA

View Full Version : Рожден ден



CoockieMonster
02-15-2014, 20:00
Възможно ли е да не искам да имам рожден ден?
Скоро е, след 5 дена, а не искам да дойде. Не искам да има празненство, пожелания, подаръци насила подарени. Не се вълнувам изобщо. Нямам настроение за рожден ден. Преди винаги много ми е било кеф и на всички им е кеф, а на мене-не. Не искам да идва дори...се ми е тая, че ще имам рожден ден. Не ми се празнува. Искам да е обикновен ден-да стана, ям, душ, даскало, кафе, прибирам се, ям и лягам. Нямам настроението изобщо.
Ставам на 16.

Kamikazeto
02-16-2014, 07:37
проблема е че ако се опиташ да направиш нещо ще станат някви интриги. Да не ти пука въобще, той може и да си е нормален ден просто ще ти обръщат малко повече внимание. И аз бях така на последния ми рожден ден, хич да не ти дреме ха ха. Отделно от това рождения ден е добър повод за купонче (:

CoockieMonster
02-16-2014, 07:41
Последния път когато имаше "купон" (не на предния ми рожден ден) станаха лоши работи. Не ми е до напиване сега. Предпочитам нещо по-кротко.

102
02-16-2014, 07:54
аз не обичам да празнувам моя рожден ден
идва ми престорена радост на килограми
пък се радвам на други рождени дни

Didko_Beats
02-16-2014, 07:55
Не разбирам защо не искаш да празнуваш рождения си ден , не всеки ден ставаш на 16 ... това че сега нямаш настроение ,щом е след 5 дена , 5 пъти можеш да си промениш мнението , не прибързвай още от сега :) ...

Но щом искаш нещо по-тихо просто покани 2-3 -ма ,колкото за една почерпка ...

bsdirty
02-16-2014, 08:05
Обикновен ден - отидете след даскало с няколко твои приятели на кафе, почерпи и ги и това e..кво толкова :)

Kamikazeto
02-16-2014, 13:55
никой не е казал че рождения ден е само до напиване... винаги можеш да се събереш с приятели някъде, дори е доста по-лесно отколкото да наемаш помещение ала бала...

baby_baby
02-16-2014, 15:21
Дам и аз не исках да ми идва рд-то но вече мина ( беше вчера )

Събери най-близките ти приятели и отидете на кафе или например ваще ако ти дадът пари ги заведи на пица

RapExotic
02-16-2014, 18:49
По-скоро не ти е до купон, а не до рожден ден. Незнам защо всички свързват рожден ден с купони, много хора, алкохол, ядене на корем и т.н. Винаги съм предпочитал на този ден да съм с любим човек на някое интересно място. Почерпката може да почака ден два и да се сведе до кутия бонбони или по една биричка. ;)