PDA

View Full Version : Момиче от друга националност



renard
02-16-2014, 02:21
Здравейте, попаднах в ужасна ситуация и не знам какво да правя. На 23 години съм преди няколко месеца наши общо колеги от университета ни ме запознаха с едно невероятно момиче, с около 3 години по-малко от мен. Допадна ми още от пръв поглед. Прекрасно лице, приятен глас, оказа се, че и като човек е невероятна. Усмивката и е толкова мила и искрена, и никога не я сваля от лицето си. За няколко дни разбрахме, че си допадаме, имаме общи интереси и решихме да излезнем заедно. Така и стана, няколко пъти излизахме и ни беше много приятно, говорехме си с часове. Просто ей така се разхождахме, хванати за ръка и никога не свършваха нещата, които имахме да си кажем. След лекции се виждахме, пиехме по кафе, след това я изпращах до тях, пишехме си с часове във фейса, дори сме заспивали заедно докато си говорим по скайп.
Преди две седмици ме беше поканила у тях, запознах се с родителите и, много приятни и възпитани хора. Доколкото разбрах и двамата са с добри професии. Те май също ме харесаха и ме поканиха отново да отида. На следващият ден обаче бях излезнал с едни мои приятели и им казах какво става и те много се зарадваха, понеже всички мислят, че си отиваме. От дума на дума обаче разбрах нещо, което до този момент дори не подозирах. Момичето на моите мечти не е Българка, а е от Еврейски произход. Просто пребледнях, не знаех как да реагирам, бях ядосан, веднага започнах да се чудя какво ли ще си кажат хората, а моите родители как ще реагират. От раз се отдръпнах от нея, а тя разбра още първата вечер, че нещо не е наред, понеже не исках да говорим и само и казах една-две думи и и пожелах лека нощ. Когато я видех я отбягвах, тя най-накрая ме "притисна" и ме попита какво ми става и защо просто не и кажа, вместо да и губя времето и да я "разигравам" Обясних и, че знам, че е Еврейка, при което тя ме гледаше в недоумение и накрая ми каза "А ти не знаеше ли? Аз това не го крия, мислех си, че си наясно, както всички останали" Много се ядосах, разкрещях и се, как може да не ми каже, че е Еврейка, аз ако знаех нямаше да губя толкова месеци да тичам след нея, при което тя просто ме погледна, усмихна се и каза "Благодаря, че ми отвори очите за това що за човек си. Не искам повече никога да ме търсиш, когато ме видиш просто ме подминавай, не желая да бъда асоциирана с човек, който не ме приема такава, каквато съм, все пак никой не избира в какво семейство да се роди" Обърна се и си тръгна. А аз съм един глупак, хем ме е яд на нея, хем на мен си, че се държах така. Доколкото знам тя дори е християнка, ходи на църква, не спазва почти никакви там еврейски традиции. На външен вид по нищо не и личи, че е от онези. А аз трябваше да се усетя по от рано, все пак дори фамилията и не е Българска... но не можах.
И сега съм объркан, привързах се, изпитвам чувства към нея, всеки ден нарочно и пресичам пътя, само и само за да я видя, а тя се прави, че не ме познава. Голяма част от общите ни приятели също не искат да говорят с мен, комплексиран и тъп съм бил.

Съжалявам, че стана толкова дълго. Не знам какво да правя, искам да съм с нея, но и същевременно ми става гадно и гнусно като се сещам, че не е Българка. Та родителите ми толкова зле са настроени към нейният вид, как да им кажа? Да се опитам ли да я забравя или да се опитам да си я върня, и най-вече как? Благодаря

DesireToFire
02-16-2014, 02:38
Ти сериозно ли?! Направи услуга на момичето и не я занимавай повече.. И не, не се опитвай да я забравяш, вземи да се оправиш малко и да си вземеш поука от това що за човек си.

DisappointedDreamer
02-16-2014, 05:18
Ужас. И по какъв начин еврейския и произход ти е пречил?

Остави момичето и приятелите и на мира. Не я заслужаваш. А ти, междувременно, можеш да си вземеш поука, да.

xoxi
02-16-2014, 07:22
Ти си голям... както и да е.

Всичко, което каза за вас, за родителите й, за връзката ви... всичко звучи перфектно. Освен това, че нямаш грам акъл в главата, щом най-големият ти проблем е от какъв произход е момичето.
Остави я, не заслужаваш тя дори да те погледне втори път. Чувства имал, привързан бил... бля-бля.
Търси си друго момиче, но преди това искай да прегледаш родословното й дърво, религиозна ли е, ходи ли на църква и най-важното - каква фамилия носи. Ако не отговаря на изискванията, разкрещи се и я остави.

kakvooo
02-16-2014, 08:12
Един пример "какъв НЕ трябва да бъдеш" ... Ако беше толкова влюбен и привързан към нея, нямаше да постъпваш така, едва ли щеше да има някакво значение за теб от къде е, каква фамилия носи и не знам още какво, ако я обичаше.
Сега вече ме съмнява да си я "върнеш", объркал си всичко, остави я - тя ще попадне на по-добър (нищо лично), на 23 си , е вземи си урок за по-натам, нали знаеш - "учиш се докато си жив".

Didko_Beats
02-16-2014, 08:24
но и същевременно ми става гадно и гнусно като се сещам, че не е Българка.

Чувал съм много идиотски истории ама ти заслужаваш първо място ... ти наистина не си добре , ако наистина я беше харесвал много щеше да ти пука каква е ...


Та родителите ми толкова зле са настроени към нейният вид, как да им кажа? Да се опитам ли да я забравя или да се опитам да си я върня, и най-вече как?

Олеле , колкото и странно да звучи , дреме ти че родителите ти не я харесват , ако тия харесваш те искат - не искат ще го приемат ...Сериозно наистина трябва много да се постараеш за да ти прости ...

TheMan9191
02-16-2014, 08:53
Такива като тебе заслужават да ги кастрират.

anonymous708973
02-16-2014, 09:47
Обясних и, че знам, че е Еврейка, при което тя ме гледаше в недоумение и накрая ми каза "А ти не знаеше ли? Аз това не го крия, мислех си, че си наясно, както всички останали" Много се ядосах, разкрещях и се, как може да не ми каже, че е Еврейка, аз ако знаех нямаше да губя толкова месеци да тичам след нея, при което тя просто ме погледна, усмихна се и каза "Благодаря, че ми отвори очите за това що за човек си. Не искам повече никога да ме търсиш, когато ме видиш просто ме подминавай, не желая да бъда асоциирана с човек, който не ме приема такава, каквато съм, все пак никой не избира в какво семейство да се роди" Обърна се и си тръгна. А аз съм един глупак, хем ме е яд на нея, хем на мен си, че се държах така. Доколкото знам тя дори е християнка, ходи на църква, не спазва почти никакви там еврейски традиции. На външен вид по нищо не и личи, че е от онези.

Страшен боклук си. Остави момичето намира и не я занимавай. Евала на нея, че не е тръгнала да ти се обяснява и да те моли за прошка.
Отивай си обратно при задръстеното семейство със самосъзнание на ограничени селяндури и поне, като нямаш топките да си защитиш момичето пред семейството, имай топките да си държиш на решението и да не я търсиш.

Баща Ти
02-16-2014, 09:48
Бляяяк еврейка :X

Гадост...

Brave.hearT
02-16-2014, 09:53
абсолюноо .. биеш върха на тъпотата по всички параграфи ..
Що за човек си ти бе ?! хах .. не си я харесвал достатъчно .. Само това к=мога да ти кажа .. Не те обвинявам пъво защото не те познавам и второ боли ме оная работа за тебе .. просто наистина ти си отчайващо зле .. жалка работа .. А момичето сигурно се епочувставало изключително неловко и неудобно ..

~LadyCrawley~
02-16-2014, 10:14
Ти си изрод, честно. Какво като е еврейка?! С какво е по-различна от теб?! Разбирам да беше ромка, тъй като в България всички сме против тях, въпреки че е редно да кажа, че има много роми, които са по-възпитани и стойностни хора от такива повърхностни и глупави момченца като теб. Жалко, че се водиш уж по-зрял, срам и позор, че изобщо момичето те е отразило. Или може би си привърженик на нацистите??

BlackEyedPeas
02-16-2014, 10:15
Не ни питай каква помощ искаш, за да я върнеш. Просто не тичай след нея повече, остави я. До такава степен я нараняваш, че по-добре изобщо за нейно добро не се мяркай пред нея. Жалко, че момичето си е изгубило времето с човек като теб. Очакваме другите народи да ни приемат, а после защо ние като сме в чужбина и странят от нас. Дори и сега да я върнеш.. тя няма да спре да мисли за казаното от теб и ще се чувства неудобно, сигурно ще си първият човек, който ще я кара да се срамува от себе си.

http://shareboffin.com/wp-content/uploads/2013/12/YOU-ARE-BAD-AND-YOU-SHOULD-FEEL-BAD.jpg

anonymous895156
02-16-2014, 10:20
Как може да си такъв малоумник? Добре, че момичето го е разбрало отрано.

WakaFlocka
02-16-2014, 11:41
Пълен -

xXxPETYAxXx
02-16-2014, 12:40
Е, добре де, нямам намерение да те критикувам и аз, ама как по дяволите като разбра, че не ѝ е българска фамилията не я запита каква е? Поне щеше да разбереш по-рано и щеше да спестиш и на двама ви доста неща.

renard
02-16-2014, 13:30
Добре бе майна, малоумен съм, че не ща да задълбочавам нещата с нея, заради произхода и. Все пак не ща един ден децата ми да са черни с големи носове. Ако се беше оказала, че е циганка или туркиня, вместо еврейка, щяхте да сте на същото мнение като мен, нямаше да ме съдите, ама както и да е.
Да, грешка беше, че се държах като простак и и се разкрещах, ама тя трябваше да ми каже,не да кара на догатки. Наистина фамилията и е типично Еврейска, но не ми беше хрумнало, дори не предполагах. И все още като си помисля, че съм я целувал и прегръщал и ми става едно такова гнусно. Същевременно пък сърцето ми спира като я видя, толкова е красива....много съм объркан

TheMan9191
02-16-2014, 14:21
Добре бе майна, малоумен съм, че не ща да задълбочавам нещата с нея, заради произхода и. Все пак не ща един ден децата ми да са черни с големи носове. Ако се беше оказала, че е циганка или туркиня, вместо еврейка, щяхте да сте на същото мнение като мен, нямаше да ме съдите, ама както и да е.
Да, грешка беше, че се държах като простак и и се разкрещах, ама тя трябваше да ми каже,не да кара на догатки. Наистина фамилията и е типично Еврейска, но не ми беше хрумнало, дори не предполагах. И все още като си помисля, че съм я целувал и прегръщал и ми става едно такова гнусно. Същевременно пък сърцето ми спира като я видя, толкова е красива....много съм объркан

На мен ми става едно такова гнусно, само като ти чета коментарите.

Tsukuda_Hiroshi
02-16-2014, 14:27
Аз само не разбрах едно: защо казваш, че е от друга националност? Никъде не прочетох, че е от Израел...? Следователно е българска еврейка, следователно не е от друга националност, а от друга религия. И к'во? Не мога да разбера как така дали един човек е страхотен или не се определя от това в какъв бог вярва и дали вярва изобщо... ! Толкова си тъп, че просто не е истина!
Много хубаво ти е казало момичето, че си й отворил очите!!

Didko_Beats
02-16-2014, 14:46
И все още като си помисля, че съм я целувал и прегръщал и ми става едно такова гнусно. Същевременно пък сърцето ми спира като я видя, толкова е красива....

http://static2.wikia.nocookie.net/__cb20131001135320/walkingdead/images/0/0c/Double_facepalm.jpg

И как може да стане тая работа ....?

AnarchyBoy
02-16-2014, 14:47
Аз само не разбрах едно: защо казваш, че е от друга националност? Никъде не прочетох, че е от Израел...? Следователно е българска еврейка, следователно не е от друга националност, а от друга религия. И к'во? Не мога да разбера как така дали един човек е страхотен или не се определя от това в какъв бог вярва и дали вярва изобщо... ! Толкова си тъп, че просто не е истина!
Много хубаво ти е казало момичето, че си й отворил очите!!


А говори си говори си..

гадни чифути.. ;С

renard
02-16-2014, 14:48
Всъшност тя е Християнка, просто е от Еврейски произход и все пак ми е гадно от това. Както казах не искам един ден децата ми да са черни с големи носове. Пък и знаете всички вицове за Евреи, как ще ни приемат хората? Постоянно ще ме бъзикат. А и се чувствам все едно предавам семейството и родината си. Същевременно наистина свикнах и все едно се влюбих. Не знам, объркан съм, като казах на наще баба ми даже каза че може да ми е направила някое Еврейско заклинание, за да хлътна по нея, знам че не е това, просто искам да ви покажа какво мисли семейството ми за нейният вид и как не я одобряват :(
А и както казах, ако ви бях казал, че е Циганка или Туркиня нямаше така да я защитавате

thedentist
02-16-2014, 15:36
Renard,изобщо не съм съгласен със теб,но те разбирам.Аз членувах преди време в АТАКА и виждах мисленето им(аз бях там заради някои обещания на Волен,а не защото мисля,че тр да изколим циганите и турците).Аз сега имам приятели роми и приятели мюсюлмани,никога не бих ги дискриминирал,защото ги познавам,учат висше и не са по 10 деца,и родителите им работят.С приятелите мюсюлмани също е така.
И аз се дразня на циганите за дето само раждат деца,заради помощи,и после тези деца,неграмотни и бедни-стават престъпници,но ако има роми,които не са такива,учат работят,обличат се добре-ги допускам до себе си.Имал съм и пациенти роми,лекувам ги,плащат си и всичко е ок.
Относно Евреите и Мюсюлманите-Принципно те много си държат на религията и етноса и някои от тях не биха имали сериозна връзка с някой,ако не приеме религията им,което е дискриминация спрямо нас.
Но в твоя случай,момичето е християнка,не спазва обичаите и,представила те е на родителите си,не се различава от околните хора,не е с дръпнати очи,не е черна,така че дори да си расист...никой не би ти се подигравал.Сгрешил си,дано да си си взел поука...това е моето мнение

blabber
02-16-2014, 15:57
http://www.youtube.com/watch?v=q5mLjKI968g

Не мога да те разбера, понеже такова мнение и нагласа не принадлежат на нашето поколение, на нашето време... Прочети малко история, поинтересувай се малко за нещата извън малкия град с малкото мнение на хората около теб... Добре, че си я оставил и наистина моля те, моляяя, забрави момичето ... Въпреки че не я познавам, мога да кажа, че не я заслужаваш въобще, никак, хич ,цент... Тъжно е.

granger
02-16-2014, 16:00
Ти сериозно ли?! Направи услуга на момичето и не я занимавай повече.. И не, не се опитвай да я забравяш, вземи да се оправиш малко и да си вземеш поука от това що за човек си.

Мда.

Tsukuda_Hiroshi
02-16-2014, 16:03
renard, според мен си един от най-неуспешните тролове във форума! Ника ти май трябва да е retard!!! Кой ти каза, че евреите (и особено българските) са черни и с големи носове?

DeHu
02-16-2014, 18:53
Това няма как да не е трол! Ако по някаква еднопроцентова случайност не е,то аз съм напълно потресена!

Naive
02-16-2014, 19:14
А и както казах, ако ви бях казал, че е Циганка или Туркиня нямаше така да я защитавате

Ами не, не си прав. Защото когато се разбираш с даден човек и ти е комфортно и щастливо с него, просто е малоумно да го зарежеш заради едните предразсъдъци (при положение, че тя не се е опитвала да го прикрие от теб или от другиго).

NeutralMilkHotel
02-16-2014, 19:16
Всички момичета скочиха да обясняват какъв е боклук, но колко от тях биха налапали рязаният хуй на един класически евреин? Всъщност, сигурно много...
Жалко.

Че се тролим - тролим се...И все пак пък тия като автора в най-добрият случай изглеждат секси и могат да ти кажат две смислени изречения, от там нататък мизерията е велика... Чувствам в повечето случаи, че точно с разни евреи, цигани и т.н. си подхождат най-много.

~LadyCrawley~
02-16-2014, 19:33
Добре бе майна, малоумен съм, че не ща да задълбочавам нещата с нея, заради произхода и. Все пак не ща един ден децата ми да са черни с големи носове. Ако се беше оказала, че е циганка или туркиня, вместо еврейка, щяхте да сте на същото мнение като мен, нямаше да ме съдите, ама както и да е.
Да, грешка беше, че се държах като простак и и се разкрещах, ама тя трябваше да ми каже,не да кара на догатки. Наистина фамилията и е типично Еврейска, но не ми беше хрумнало, дори не предполагах. И все още като си помисля, че съм я целувал и прегръщал и ми става едно такова гнусно. Същевременно пък сърцето ми спира като я видя, толкова е красива....много съм объркан
Нацист долен скапан!!! И откога евреите са черни и с големи носове?!?! Вземи се гръмни, наистина си малоумен.

BlackEyedPeas
02-16-2014, 19:34
Името ти по-скоро трябваше да не е renard, а retard...

И какво си предавал семейството и роднината, бе? Правиш се сега на патриот да те харесаме? Зле си. Ей такива като теб в България ги искаме вън, за това сме на това ниво, лигльо.

Rolezzz
02-16-2014, 19:39
Тъп си! Позна, че ако беше циганка или туркиня нямаше да я защитя, въпреки, че има доста свестни цигани, на първата ми любов баща и беше циганин и не ме радваше много тази мисъл, но това изобщо не попречи на връзката ни. Кажи поне фамилията на момичето да я чуем?! И кажи на баба ти да си спре хапчетата, защото горката жена се е побъркала. Заклинания в 21 век? Ти луд ли си? Вече курви на всеки 100 метра, някоя ще тръгне да ти прави заклинание. Или се опитва да те стресне за да се откажеш от нея или наистина е откачила! С извинeние.

renard
02-16-2014, 20:04
Добре, тъп съм, щом сте рекли, но не съм трол. Нямам причина да троля, просто ви питах за съвет какво да правя. Родителите ми мразят евреи, от малък баба ми и дядо ми също все с това ме плашеха, как ще ме дадат на Евреите ако не слушам, и сега изведнъж аз взех че се влюбих в Еврейка. От снимките не евреи, които съм виждал всичките са грозни и тъмни, а тя не е и от там нямаше как да знам. Как да знам, че такова красиво и прекрасно момиче ще се окаже точно от тези, които аз най-много мразя. Ако у нас закарам циганка, наще няма толкова зле да реагират отколкото ако ги запозная с нея. А тя е напълно нормална, облича си се нормално, излиза си с приятели, родителите и също не изглеждат различни. И от къде да знам, че Бенсман е точно еврейска фамилия, мислех си че просто има някой дядо от друга страна и от там и фамилията, сега обаче като погледнах, какво се оказа...
Както и да е, все още имам чувства към нея и наистина не знам какво да правя. Сърцето ми я иска, но разума ме спира, пък и тя самата се държи все едно не ме познава. Даже днес се видях с един мой приятел и като му казах всичко той стана и ми каза че не предполагал, че съм толкова прост и си тръгна. Не трябваше да и викам, но тя трябваше да ми каже, не да очаква че аз знам и че съм ок с т'ва, щот не съм.

midnight_escapade
02-16-2014, 20:17
Добре бе майна, малоумен съм, че не ща да задълбочавам нещата с нея, заради произхода и. Все пак не ща един ден децата ми да са черни с големи носове. Ако се беше оказала, че е циганка или туркиня, вместо еврейка, щяхте да сте на същото мнение като мен, нямаше да ме съдите, ама както и да е.
Да, грешка беше, че се държах като простак и и се разкрещах, ама тя трябваше да ми каже,не да кара на догатки. Наистина фамилията и е типично Еврейска, но не ми беше хрумнало, дори не предполагах. И все още като си помисля, че съм я целувал и прегръщал и ми става едно такова гнусно. Същевременно пък сърцето ми спира като я видя, толкова е красива....много съм объркан
Направо се потресох от теб. Нейният "вид"?! Това да не ти е животно, бе?!


Прекрасно лице, приятен глас, оказа се, че и като човек е невероятна. Усмивката и е толкова мила и искрена, и никога не я сваля от лицето си.
Със свещ ще търсиш друга като нея!!! Особено ако е държала на теб и те е обичала...


Как да знам, че такова красиво и прекрасно момиче ще се окаже точно от тези, които аз най-много мразя.
О, повярвай ми, това е съдба. ;) За да се научиш да не мразиш. Да не мразиш хора, които не са ти направили нищо и които не познаваш (евреите). Но явно не си си научил урока. И не падаш по-далече от дървото.

anonymous708973
02-16-2014, 20:19
Както казах не искам един ден децата ми да са черни с големи носове. Пък и знаете всички вицове за Евреи, как ще ни приемат хората?

Първото - какво ти гарантира, че няма да си вземеш за жена мургава българка с кофти нос?

Второ - то има вицове за блондинки, бизнесмени, тъщи... Осъзнаваш, че ще имаш тъща все някой ден и че можеш да си харесаш и блондинка, нали?

Момичето не е черно и с голям нос явно, а си е доста красивичка. Не се чуди повече обаче - няма да си я върнеш.

Rolezzz
02-16-2014, 20:20
Виж си ЛС!

midnight_escapade
02-16-2014, 20:22
Това с вицовете ме разсмя и си помислих, че момчето е трол. :D Има вицове за всеки, има габровски шеги. А относно ромите - не всички роми са гадняри, не всички крадат и убиват, не всички живеят в катуни и раждат по 1000 деца, които ние издържаме с безумните си данъци. Вярно е, че всяка етническа група може да си има негативни черти и нрави (крадливи, свидливи и т.н.), но това важи и за нас..

HollyGolightly
02-16-2014, 20:23
Това твоето просто не знам как да го коментирам. Разбирам девойката да и личи, да се облича с черни чорапогащници и целогодишно да носи дълги ръкави и поли. Да ти говори само за Кошер храни и разделно хранене. Събота да спазва Шабат и да те кара да и подражаваш, ок не е за всеки и трудно ще се приспособиш, да не говорим и че такова момиче никога дори няма да се занимава с не Евреин. Но тя си е напълно нормално момиче, ако не ти бяха казали, явно ти си толкоЗ прост, че още щеше да тънеш в неведение какво се случва. Наистина по-добре не я занимавай с глупавите си разбирания. Не знам за повечето от вас, но повечето хора преди да се родят не биват питани в какъв вид семейство искат да бъдат родени.
Освен това няма как фамилята да и е Бенсман и да ти роди тъмни деца с големи носове, освен ако ти самият не си черен с голям нос.


но колко от тях биха налапали рязаният хуй на един класически евреин
:lol: Класическият Религиозен Евреин няма да ти даде да му го "налапаш" Той дори в очите няма да те гледа, освен ако не е женен за теб, което *surprise* ще стане само и единствено ако ти си Еврейка. Дори ако му се наложи да говори с теб, ще гледа в земята или някъде в пространството.

anonymous708973
02-16-2014, 20:31
:lol: Класическият Религиозен Евреин няма да ти даде да му го "налапаш" Той дори в очите няма да те гледа, освен ако не е женен за теб, което *surprise* ще стане само и единствено ако ти си Еврейка. Дори ако му се наложи да говори с теб, ще гледа в земята или някъде в пространството.

Остави я, тя е над тия неща като логика.

За "класически" евреин говори?! Момичето класическа еврейка ли е? Мне. Ама айде да изкривим темата, нали...
БОЖЕ. По циганин/ром надали бих си паднала, просто не знам къде ще го срещна, ама... и по мюсюлманин да си падна, ако е толкова религиозен, колкото съм аз, което варира някъде около нулата, абсолютно ми е все едно - стига семейството му да не ме мрази, разбира се, тогава ще е по-трудно, но пак бих опитала.

renard
02-16-2014, 20:34
Наистина, прави сте не е черна и носът и не е голям. Даже е русолява родителите и и те. Лошо се държах с нея а не биваше. Можех просто да си я отрежа без да се държа като див селяк. Просто много ми дойде изведнъж всичката тази неочаквана информация. Ако един ден някой от вас разбере че човекът в когото сте почти влюбени е от цигански произход и не ви е казал, понеже "си е мислел че знаете" как бихте реагирали? При мен е същото. Както казах от малък съм учен че те са по-низши от нас и за нищо не стават.
Холи, много ги разбираш тези работи нещо :?

DeHu
02-16-2014, 20:37
Ок,вече съм 100% сигурна,че си трол.Всъщност винаги съм се чудела защо го правите,какъв е смисъла да тролиш?

Зайче..
02-16-2014, 20:38
Страшен боклук си. Остави момичето намира и не я занимавай. Евала на нея, че не е тръгнала да ти се обяснява и да те моли за прошка.
Отивай си обратно при задръстеното семейство със самосъзнание на ограничени селяндури и поне, като нямаш топките да си защитиш момичето пред семейството, имай топките да си държиш на решението и да не я търсиш.

++++++
Направо не мога да повярвам що за простотия е това??? Че и да кажеш, да си някой на моите години, пак иди-доди, ама на 23 години как разсъждаваш - просто не е реално...

HollyGolightly
02-16-2014, 20:42
Холи, много ги разбираш тези работи нещо :?
Вземи и БащаТи, AnarchyBoy и NeutralMilkHotel и се оплачете на SS

NeutralMilkHotel
02-16-2014, 20:43
Не говоря за религия, а произход.
Религия се сменя, открива, преоткрива и т.н. - етносът, не.

NeutralMilkHotel
02-16-2014, 20:44
Вземи и БащаТи, AnarchyBoy и NeutralMilkHotel и се оплачете на SS

Хахаха, чак списък си прави. :lol:

HollyGolightly
02-16-2014, 20:47
Не говоря за религия, а произход.
Религия се сменя, открива, преоткрива и т.н. - етносът, не.
Пак няма логика, ако не е религиозен нали няма да е рязан. Евреите не се раждат обрязани все пак. Но така де, друго си е да си чист 100% Българин.

NeutralMilkHotel
02-16-2014, 20:55
Пак няма логика, ако не е религиозен нали няма да е рязан. Евреите не се раждат обрязани все пак. Но така де, друго си е да си чист 100% Българин.

Добре, че обрязването при тях е избор и се случва единствено от 18 нагоре...
Но както и да е - не си говорим редно/хубаво ли е да си обрязан (то има мед. проблеми при, които не пита), ти явно не можеш да вникнеш какво олицетворява това...

Не си говорим за 100 процентов българин, аз например сигурно не съм и 10 процента...
Говорим за 100 процентов евреин.

thedentist
02-16-2014, 21:20
Връщат се израелски туристи от екскурзия в България през лятото на 2012.Техен приятел ги пита:
-Как беше в България,забавлявахте ли се?
-Е..разбира се,избухнахме още в автобуса;д

Marseille
02-16-2014, 22:40
Не се чувствай виновен. Мен една циганка си ме беше харесала, като цяло не и личи много, че е цинганелка и си беше хубаво момичето. Но аз още като я видях(понеже научих от други хора, че ме харесва) си помислих, че тя е такава. Много скоро, вече ми имаше фейсбука и там си пишехме и си каза, че много ме харесва, но просто аз не отвърнах на тия чувства и изобщо няма как да отвърна, като е циганка. И на мен мой приятели ми казваха, че е готина, че биха тръгнали с нея, но не и аз! Иначе, всеки си има виждания. Някои втълпени от родителите, някои изградени от самия си теб(както съм аз) и т.н. Някои хора тук намесват и ромите, като пример. Ама само не им викайте роми, щото са си чисти цигани. Имало такива дето си плащали всичко. Има да и аз познавам такива и нямам нищо против тях. А колко процента от всичките бай мангаУ в България, си плащат всичко? Имат ли 5-10%? Турците няма какво да ги коментирам, враг номер 1 на българина за цялата история. Също сърбежите и гърците(за които българин е обидна дума, както за нас турчин). И това са нациите, към които аз изпитвам омраза. Омраза е силна дума, но към турците е наистина омраза. Към гърци и сърби не толкова. За еврейте, ти явно си привърженик на фашизма или просто смяташ, че Хитлер е бил прав, щото ги е избивал(по което се водят 99% от тия дето мразят еврейте). Ама за мене и Хитлер, и Сталин, и такива ти разни лидери, са боклуци. Аз съм националист и ме интересува само и единствено доброто за моя народ и не се кланям на други личности, които нямат общо с българското. Да си живеят негрите и мюсюлманите, но да не ми се налагат в моята държава!

LadyDi
02-17-2014, 06:32
От снимките не евреи, които съм виждал всичките са грозни и тъмни, а тя не е и от там нямаше как да знам.

Да погледнем някои от най-известните Еврейки:
1. Ищар
http://www.corbisimages.com/images/Corbis-42-19091321.jpg%3Fsize%3D67%26uid%3D85bfec63-4715-44e4-8bdf-542313051ac8

2. Керен Пелес
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f4/KerenPelesNew.jpg

3. Сарит Хадад
http://www.ring4u.net/files/artist-imgs/1371903333242.jpg

4. Мили Авитал
http://www.cinemapassion.com/photos-personnalites/Mili-Avital-photo-425.jpg

5. И накрая... Натали Портман
http://0.tqn.com/d/beauty/1/0/1/A/1/Natalie_portman_bronde.jpg

Мургави и с огромни носoве...
Освен това, щом не си я разпознал от пръв поглед, че е еврейка, вероятността в кръвта ѝ да са останали чисти еврейски гени не е голяма.

Hilary_
02-17-2014, 07:32
А аз съм един глупак..
Много голям даже. Остави момичето намира и си хвани някоя селянка - ще ти пасне идеално.

Янархия_съм
02-17-2014, 09:35
Темата или е пързалка, или авторът е прероденият Хитлер.

shmatarok
02-17-2014, 10:07
По-глупава и комплексарска тема не бях чела скоро.
Важи и в случай, че историята е истинска.

Violenza
02-17-2014, 10:11
Ей изядохте момчето с парцалите заради едното зарязване, голямата работа. Родени самаряни.

LadyDi
02-17-2014, 10:20
Ей изядохте момчето с парцалите заради едното зарязване, голямата работа. Родени самаряни.

а че що му трябваше да идва да се хвали?

Violenza
02-17-2014, 10:24
Той по-скоро се оплака, че хем го сърби, хем боли.

tireheb
02-17-2014, 10:32
тъй действат слугите на яхве, подмолно
браво на теб, забил си юмрук в лицето на цион
похвално

LadyDi
02-17-2014, 10:32
Той по-скоро се оплака, че хем го сърби, хем боли.

еми и ние го почесахме ;)

Violenza
02-17-2014, 10:35
еми и ние го почесахме ;)
С ренде. :cool:

LadyDi
02-17-2014, 10:41
такъв му бил късмета :)

NeutralMilkHotel
02-17-2014, 12:56
Не си давате сметка как се отразява през цялото ви детство да ти налагат омраза...
Като бях на 5-6 ме приспиваха с истории за ръкавици и дивани от еврейска кожа...Баба ми казваше, че като порасна и аз ще имам свои собствени аксесоари. :)
Не можеш просто така да захвърлиш възпитанието си и това в което си вярвал цял живот.
А вече това, че доста от нещата на които ме учиха за евреинът и неговата култура се оказват верни...Ами, да, как да реагира човек в подобна на авторовата ситуация?
Така като ви чета коментарите, ако вие бяхте на негово място сигурно щяхте да постъпите доста по-екстремно към момичето и семейството й....

LadyDi
02-17-2014, 13:08
Ами, да, как да реагира човек в подобна на авторовата ситуация?
Тая ситуация е толкова истинска, колкото аз съм висока метър и 90. И на токчета не мога да ги стигна.
Никой няма да изпадне в подобна ситуация, по простата причина, че никога не би имал колебание дали да бъде с това момиче или не, щом я намира за гнусна.

NeutralMilkHotel
02-17-2014, 13:17
Тая ситуация е толкова истинска, колкото аз съм висока метър и 90. И на токчета не мога да ги стигна.
Никой няма да изпадне в подобна ситуация, по простата причина, че никога не би имал колебание дали да бъде с това момиче или не, щом я намира за гнусна.

Не е нужно да е истинска, за да говорим на теория...Ти мислиш, че такива неща не се случват?
Той не се колебае дали да е с нея - в моментът в който е разбрал я е отрязал. Може да не мисли, че е гнусна, а напротив, но възпитанието да си казва думата...Или пък да си преосмисля идеалите, защото е видял, че може да му дойде точно от където не очаква...

LadyDi
02-17-2014, 13:25
Не знам какво да правя, искам да съм с нея, но и същевременно ми става гадно и гнусно като се сещам, че не е Българка. Та родителите ми толкова зле са настроени към нейният вид, как да им кажа? Да се опитам ли да я забравя или да се опитам да си я върня, и най-вече как? Благодаря

е, темата му друго казва

Cloud9
02-17-2014, 13:58
Не е по темата ,ама защо нашия автор-патриот пише еврейка, българка и т.н. с главни букви? За патриот все ми се струва че би трябвало поне правилно да пише?
Иначе не знам къде си расъл,но мен НИКОГА не са ме плашили с еврей.Какво им е тобкова различното?Евреите изповядват вярата на Христос преди той да стане начало на нова вяра.И какви са тия карикатурни представи за една цяла нация?Сега ще се окаже и че приличам на бай ти Ганьо само щото съм българка.Остави момичето и си живей животеца с предразсъдъци. А и да напомня че по време на ВСВ България,въпреки че е съюзник /не особено деен / на Хитлер не е предала своите евреи.Не че има общо с темата,но обичам и аз да си напомням че ние не сме чак такива расисти.То и затова циганите на главата ни се качиха,ма се разсейвам вече прекалено много

BlackEyedPeas
02-17-2014, 16:01
Сериозно, в какви семейства са ви отглеждали, че са ви карали да страните от дадена нация? Всички си имат минути и плюсове, ама какви са тези болни мозъци?! Представете си някои други, доста по-добре даже развити народи да говорят така за българите? Не казвам християнството защото не всеки е християнин тука и не си гледаме даже религията. Ако бяхме като тях щяхме да ходим всяка неделя на църква, сутрин в 7 да ходим и следобед в 4 пак, така че няма да сравнявам религии, но примерно те да говорят така за нас? Не мисля, че точно в този момент ние сме им виновни, защото миналото си е минало, но сега живеем в настоящето и конкретно българите не сме тръгнали да избиваме евреите, че да се мразим или като малки тях да ги учат какви гнусни същества сме ние.

anonymous708973
02-17-2014, 16:06
Не е по темата ,ама защо нашия автор-патриот пише еврейка, българка и т.н. с главни букви? За патриот все ми се струва че би трябвало поне правилно да пише?
Иначе не знам къде си расъл,но мен НИКОГА не са ме плашили с еврей.Какво им е тобкова различното?Евреите изповядват вярата на Христос преди той да стане начало на нова вяра.И какви са тия карикатурни представи за една цяла нация?Сега ще се окаже и че приличам на бай ти Ганьо само щото съм българка.Остави момичето и си живей животеца с предразсъдъци. А и да напомня че по време на ВСВ България,въпреки че е съюзник /не особено деен / на Хитлер не е предала своите евреи.Не че има общо с темата,но обичам и аз да си напомням че ние не сме чак такива расисти.То и затова циганите на главата ни се качиха,ма се разсейвам вече прекалено много

Мен даже и с Торбалан не са ме плашили, а майка ми изпадаше в дива ярост, когато учителката в детската градина се опитваше да ни плаши с полицаи. И аз не знам в какво семейство трябва да си израсъл, че да са те плашили с евреи, за Бога.

NeutralMilkHotel
02-17-2014, 16:31
е, темата му друго казва

E, ама се разбрахме, че темата е трол... 8-)
А и в същият цитат пише за родителите...

renard
02-17-2014, 16:47
Не разбирам защо ме набедихте за трол. Напълно сериозна е темата ми. Както казах от малък така съм възпитаван и за това така мисля. Момичето го харесвам и то наистина много, но това че е еврейка ме отблъсква. А и като знам че наше никога няма да я приемат или одобрят защо да се мъча да задълбочавам нещата с нея.

tori
02-17-2014, 16:47
Моментално да казва кой от Динозаврите на Кофата си прави гаргара с нас! Ама моментално!

LadyDi
02-17-2014, 17:11
А и като знам че наше никога няма да я приемат или одобрят защо да се мъча да задълбочавам нещата с нея.
И темата ти приключва с това.
Не виждам къде е проблема?

renard
02-17-2014, 17:19
Проблемът е в това, че не мога да я забравя, колкото и да се опитвам. Искам да спра да мисля за нея, а не мога, само тя ми е в акъла. И това, което ме дразни най-много е, че за нея беше лесно да ми каже чао. Не ме поглежда, не ми говори, усмивката и си е напълно същата, все едно че ме заличи напълно. Яд ме е, че на мен ми е тежко, а не нея и е все едно.

LadyDi
02-17-2014, 17:26
Еми нормално да ѝ е все едно.

HollyGolightly
02-17-2014, 17:33
Значи това било. Ти си я зарязал, за да може да я "накажеш" и да я видиш как страда, очаквал си да ти се извинява и моли да я приемеш обратно. Сега обаче след като планът ти не е проработил ти е гадно.
Глупак!

toad
02-17-2014, 18:12
И аз имам особено мнение към този народ и съм с 1 и даже 2 на ум когато имам взимане даване с такива , но ако мацката е готина и си се кефите взаимно не виждам какво значение има . Аз с удоволствие бих пренебрегнал факта , че е джуиш . Погледни го от добрата страна - децата ви ще станат я банкери , я политици , я някоя и друга важна клечка . Евреите умеят да се нагаждат и да уреждат своите . Ето наш Станишко мамин сладък вече втори мандат управлява държавата . ;)

Зайче..
02-17-2014, 20:14
Сериозно, в какви семейства са ви отглеждали, че са ви карали да страните от дадена нация?

Просто семействата им са ги отглеждали 'в саксия'.

Tsukuda_Hiroshi
02-18-2014, 04:36
Не си давате сметка как се отразява през цялото ви детство да ти налагат омраза...
Като бях на 5-6 ме приспиваха с истории за ръкавици и дивани от еврейска кожа...Баба ми казваше, че като порасна и аз ще имам свои собствени аксесоари. :)
Не можеш просто така да захвърлиш възпитанието си и това в което си вярвал цял живот.
А вече това, че доста от нещата на които ме учиха за евреинът и неговата култура се оказват верни...Ами, да, как да реагира човек в подобна на авторовата ситуация?
Така като ви чета коментарите, ако вие бяхте на негово място сигурно щяхте да постъпите доста по-екстремно към момичето и семейството й....

Само не ми казвай, че и ти мислиш евреите за друга порода животни...!!

bilqnavod
02-18-2014, 08:46
Моляяя, ти добре ли си? Най-вероятно това е перфектното момиче за теб, а ти я отхвърляш поради една толкова неоснователна причина за мен?
Момче, някой ден ще търсиш такова момиче, ще го търсиш с фенер, но няма да го откриеш. Съдбата ти дава нещо хубаво, а ти го отхвърляш с лека ръка. А това, че си гневен заради подобна глупост е страшно тъпо и необяснимо!
Боже господи, дано да си трол! Просто не мога да повярвам.
Аз съм сигурна, че момичето ще срещне някой, който ще я обича и цени и няма да има предразсъдъци като твоите! Той ще спечели, а ти вече си загубил.
Както казах дано да си трол. Не мога да повярвам, че има хора като теб. Родителите ти нямат право да насаждат омраза срещу други раси, ти трябва да си имаш собствено мнение, иначе главата ти много ще пати. Приятен ден!

bilqnavod
02-18-2014, 08:50
Добре бе майна, малоумен съм, че не ща да задълбочавам нещата с нея, заради произхода и. Все пак не ща един ден децата ми да са черни с големи носове. Ако се беше оказала, че е циганка или туркиня, вместо еврейка, щяхте да сте на същото мнение като мен, нямаше да ме съдите, ама както и да е.
Да, грешка беше, че се държах като простак и и се разкрещах, ама тя трябваше да ми каже,не да кара на догатки. Наистина фамилията и е типично Еврейска, но не ми беше хрумнало, дори не предполагах. И все още като си помисля, че съм я целувал и прегръщал и ми става едно такова гнусно. Същевременно пък сърцето ми спира като я видя, толкова е красива....много съм объркан

и циганка да беше, нямаше да те подкрепя...

toad
02-18-2014, 17:35
Моляяя, ти добре ли си? Най-вероятно това е перфектното момиче за теб, а ти я отхвърляш поради една толкова неоснователна причина за мен?
Момче, някой ден ще търсиш такова момиче, ще го търсиш с фенер, но няма да го откриеш. Съдбата ти дава нещо хубаво, а ти го отхвърляш с лека ръка. А това, че си гневен заради подобна глупост е страшно тъпо и необяснимо!
Боже господи, дано да си трол! Просто не мога да повярвам.
Аз съм сигурна, че момичето ще срещне някой, който ще я обича и цени и няма да има предразсъдъци като твоите! Той ще спечели, а ти вече си загубил.
Както казах дано да си трол. Не мога да повярвам, че има хора като теб. Родителите ти нямат право да насаждат омраза срещу други раси, ти трябва да си имаш собствено мнение, иначе главата ти много ще пати. Приятен ден!

О я стига. Все едно мадамата е много специална. Няма специални и незаменими. И пича ще си намери друга и еврейката ще си намери друг. Защо правите голям проблем от това?

HollyGolightly
02-18-2014, 18:03
О я стига. Все едно мадамата е много специална. Няма специални и незаменими. И пича ще си намери друга и еврейката ще си намери друг. Защо правите голям проблем от това?

Защото не можеш да говориш колко е специален някой, да му сваляш звезди от небето и какво ли още не и в момента, в който разбереш очевАдното, да се държиш като див селянин и да крещиш и да обиждаш. Все едно, че можеш да промениш нещо по този начин. А и какво означава "нейният вид" не знаех, че само Българите са хора, а останалите са "друг вид"

toad
02-18-2014, 18:17
Защото не можеш да говориш колко е специален някой, да му сваляш звезди от небето и какво ли още не и в момента, в който разбереш очевАдното, да се държиш като див селянин и да крещиш и да обиждаш. Все едно, че можеш да промениш нещо по този начин. А и какво означава "нейният вид" не знаех, че само Българите са хора, а останалите са "друг вид"

Останалите са малцинства, логично е да са от друг вид. Пича явно има проблем с такива. Аз не виждам нищо необичайно. Вие си се възмущавате, защото сте жени.

HollyGolightly
02-18-2014, 18:33
Останалите са малцинства, логично е да са от друг вид.
ех...щом си рекъл

LadyDi
02-18-2014, 18:44
Дайте на бъркаме нещата. Българин е националност, евреин е вероизповедание.
Както има българи християни, така има и българи евреи, и българи мюсюлмани. И будисти. И пастафарианци.

HollyGolightly
02-18-2014, 19:19
Всъшност евреин е националност, Юдеизъм е религията 8-) Понеже има различни видове евреи- атеисти, месиани и т.н. Но да, определено има българи евреи, които нито спазват обичаите, нито нищо, просто се водят евреи, понеже прадедите им са били.

LadyDi
02-18-2014, 19:27
Всъшност евреин е националност, Юдеизъм е религията 8-) Понеже има различни видове евреи- атеисти, месиани и т.н. Но да, определено има българи евреи, които нито спазват обичаите, нито нищо, просто се водят евреи, понеже прадедите им са били.
Е как се наричат последователите на юдаизма? Юдаисти?
Всъщност, донякъде си права. Ето ти определението за евреи, от Уикипедия:
Евреите (на иврит: יְהוּדִים, йеудим; на идиш: ייִדן, иден) са последователи на юдаизма или по-общо, съставят еврейския народ (еврейската нация, известна още и като децата на Израел), етно-религиозна група, наследници на древните израилтяни. Понятието включва и тези, които са преминали през официална форма на смяна на религията към юдеизъм. Понастоящем евреите наброяват над 14,5 милиона, повечето от които живеят в САЩ и Израел.

Lucho
02-18-2014, 19:39
Добре си направил, браво.

Остави либерастите да дрънкат, не отстъпвай от принципите си заради тях (още повече заради жена).

Gaidara
02-18-2014, 19:44
Добре. Допуснал си грешка. Голяма грешка. Отблъснал си момичето, в което си влюбен (до колкото разбирам), само защото е от друга националност. Вместо да пишеш в сайтове, претъпкани с кръвожадни хора, можеш да помислиш над това как да й се извиниш, което няма да е никак лесно, тъй като си я наранил доста! Недей да търсиш съвети от хора, които дори не познаваш! Замисли се над това, колко обичаш това момиче... Достатъчно ли я обичаш, за да загърбиш всички тези глупости за националността, или ще оставиш мнението на вашите да ръководи живота ти. Винаги имаш избор.. И знай, че не можеш да я съдиш за това, което е! А колкото до другите, да го обиждате не е правилното решение. Нямам си и на идея, защо е писал тук, като получава доза обиди, но явно той търси съвет. Та съветът ми, е да се опиташ да си върнеш това момиче, а ако не успееш, жив и здрав. Но не си постъпил никак хубаво!

toad
02-18-2014, 19:55
О , я не се излагай да си я връщаш. Освен ако не си падаш по униженията ;)

Естествено, че не са българи. Български граждани са, но не и българи. Все едно да кажеш, че чернокожите във Франция са французи или че араби или индийци в Англия са англичани .

Tsukuda_Hiroshi
02-19-2014, 16:26
Останалите са малцинства, логично е да са от друг вид. Пича явно има проблем с такива. Аз не виждам нищо необичайно. Вие си се възмущавате, защото сте жени.

И защо реши, че всички дето се възмущаваме сме жени...?

anonymous708973
02-19-2014, 16:40
Добре си направил, браво.

Остави либерастите да дрънкат, не отстъпвай от принципите си заради тях (още повече заради жена).

Ние не оплюваме толкова принципите му, колкото начина, по който е отхвърлил момичето.
Ако някой някой ден реши да ме отхвърля заради нещо, което не зависи от мен - окей. Ама нека да има наглостта да ми вдигне скандал заради това - на нищо ще го направя, никак няма да реагирам възпитано като момичето.

Макар че неговото не са принципи, а промит мозък от прости родители.

toad
02-19-2014, 18:00
И защо реши, че всички дето се възмущаваме сме жени...?

Е добре. Жени и ти. Happy ? :)

autumn_eyes
02-19-2014, 19:29
Отхвърляме го не заради възгледите му за етноса/религията й (въпреки, че за мен не са праилни), а защото морално няма правото да сваля звезди на някое момиче, след това да го нарани по този начин и да я напусне заради причина, независеща от нея пък и извинение да търси и да се опита да си оправдае съвестта. Искаш мнение, ето ти мнение- за мен си виновен. Още хиляда пъти се дообясни, пак няма да се издигнеш в моите очи (и не само, предполагам).

Това винаги ме е дразнело в много теми тук. Идвате за мнение и съвет, но не търсите обективността, а просто потвърждение, че не сте виновни и че сте прави в решенията си. Щом имаш нужда да се доизясняваш, значи се чувстваш виновен.

И като за последно- потърси в гугъл israeli girl пък виж дали са тъмни и грозни. Междо другото храктерни за етноса им са светлите очи.

Lucho
02-19-2014, 20:33
Ние не оплюваме толкова принципите му, колкото начина, по който е отхвърлил момичето.
Ако някой някой ден реши да ме отхвърля заради нещо, което не зависи от мен - окей. Ама нека да има наглостта да ми вдигне скандал заради това - на нищо ще го направя, никак няма да реагирам възпитано като момичето.

Макар че неговото не са принципи, а промит мозък от прости родители.

Начинът, начинът - както е сметнал за добре, така го е направил. И е постъпил правилно! Не е нужно да му вменявате напълно незаслужено чувство за вина - има си принципи, има си начини за отстояването им - отстоява си ги. Принципен човек. Така и трябва да се постъпва.

fenkaaa
02-19-2014, 20:36
Разбирам да е от ромски или турски произход, но нейната националност е малко по-приемлива, все пак. Вярно, има и много хора, които не обичат евреите, но в крайна сметка това момиче не е изолирано от останалите, доколкото разбрах, дори не и личи, че е такава. Ако беше поне малко по-възпитан, поне щеше да си запазиш мнението за себе си. Представям си как се е почувствало момичето. Изобщо не заслужаваш да те погледне.

NeutralMilkHotel
02-19-2014, 21:02
Само не ми казвай, че и ти мислиш евреите за друга порода животни...!!

Ми, имам приятели евреи. Когато бях в търсене на духовното пък се запознах с доста етнически евреи...
Има доста различия, които отговарят на стереотипи, обаче няма да изпадам в подробности, защото ще ми обяснят как в Израел има едно момиченце с руси къдрици, което не е алчно...Например. Клишетата не се раждат от нищото и въобще не визирам разни вицове и забави....
Не мога да си представя аз или момиче, което познавам да е с такъв мъж...Гнусно е, съжалявам. И не виждам защо обратното да не важи.
Лошият генетичен материал си личи от далеч. Не виждам нищо шокиращо в това историята, културата и манталитетът на дадена група хора да те отблъсква. При циганите и мюсюлманите просто са очевидни неща, за това никой не го повдига на въпрос.

Не виждам защо да отричаме очевидното. Такова нещо като равенство има само в болните фантазии на разни комунисти-чикиджии. Мъже и жени сме, бедни и богати, малцинства и народи...

Може би и аз се водя някво малцинство, както казах едва ли има и 10 процента българско в мен, останалото е супер мешано...Пак не бих се прежалила с евреин.

Tsukuda_Hiroshi
02-20-2014, 05:02
Ми, имам приятели евреи. Когато бях в търсене на духовното пък се запознах с доста етнически евреи...
Има доста различия, които отговарят на стереотипи, обаче няма да изпадам в подробности, защото ще ми обяснят как в Израел има едно момиченце с руси къдрици, което не е алчно...Например. Клишетата не се раждат от нищото и въобще не визирам разни вицове и забави....
Не мога да си представя аз или момиче, което познавам да е с такъв мъж...Гнусно е, съжалявам. И не виждам защо обратното да не важи.
Лошият генетичен материал си личи от далеч. Не виждам нищо шокиращо в това историята, културата и манталитетът на дадена група хора да те отблъсква. При циганите и мюсюлманите просто са очевидни неща, за това никой не го повдига на въпрос.

Не виждам защо да отричаме очевидното. Такова нещо като равенство има само в болните фантазии на разни комунисти-чикиджии. Мъже и жени сме, бедни и богати, малцинства и народи...

Може би и аз се водя някво малцинство, както казах едва ли има и 10 процента българско в мен, останалото е супер мешано...Пак не бих се прежалила с евреин.

Добре, от поста ти ми стана ясно, че си момиче и че не си "чиста" българка. Не знам каква точно си по кръв (както ти сака каза - "всичко е мешано"), но да те питам: Това, че си "мешана", означава ли, че си гнусна, че си второ качество човек, че имаш гадни черти в характера, които са характерни за НЕбългарският ти произход...?

Вярно е, че за евреите се носят слухове и вицове, че са алчни. Ама то така е и за арменците. Дори има 1 майтап, че няма арменци-баскетболисти, защото арменец в чужди кош не пуска. Да приемем, че това с алчността е доза истина. ОК. Аз познавам много алчни българи, които цепят стотинката - това гнусно ли е в сексуален аспект? + това всяко стадо си има и черните овце, а понякога и белите - може точно това момиче, за което е темата, да не е алчно.

Auriss
02-20-2014, 05:46
агнето цепи мрака :lol:

LadyDi
02-20-2014, 07:43
агнето цепи мрака :lol:

кое е агнето?

NeutralMilkHotel
02-20-2014, 09:05
Това, че си "мешана", означава ли, че си гнусна, че си второ качество човек, че имаш гадни черти в характера, които са характерни за НЕбългарският ти произход...?


Ами, да, темперамента ми отговаря на по-голямата част от произхода ми, външният вид на друга и прочие...
Ако това, че тези неща оказват влияние бяха само митове и легенди нямаше да има народи, малцинства, държави, войни, гражданства и една готина наука антропология. Всички щяхме да изглеждаме еднакво, да се чувстваме еднакво и да живеем еднакво. (Пак някви болни комунистически идеи и идеали...)

Както казах имам приятели евреи (етнически), така че преувеличаваш с "второ качество човек"...Имам и приятел алжирец, сириец, няколко негри, мюсюлмани, познати турци, и цигани...
Разликата е там, че ако почна да ви обяснявам защо не искам деца, брак, семейство с тях ще кимате с глава и ще казвате "логично"...Защото са очевидни неща. Докато евреите имат лицето на едни изстрадали хора, мразени безпричинно от всички. И мерси, чичо Хитлер, сега, ако констатирам някакви техни негативни качества ще ми кажете "чшшш, расист-скинхед-ЕсЕс-Третият райх".
Може би трябва да накарам някой от приятелите си евреи, които отказват да имат нещо общо с други евреи да обяснят?
Или и те ще са някви нацисти и расисти? :lol:
Най-малкият проблем на еврейската жена е големият нос или алчността...

NeutralMilkHotel
02-20-2014, 09:06
кое е агнето?

един фр 8-)

DarknessAngel
02-20-2014, 10:52
В какво точно се израдява проблема ти с неяната националност? Прекалено лекомислено, не я занимавай повече.

DeHu
02-20-2014, 11:26
На мен наистина ми стана интересно какво им е толкова гадното на евреите и защо всички толкова ги мразят.

renard
02-20-2014, 11:33
Някои от вас просто преувеличават думите ми. От това, което знам за нея не е алчна, напротив даже е супер готин човек с много хубав характер, освен това вече споменах колко е красива. Не знам и аз защо, просто така съм учен от много малък, за това колко отвратителни хора са. Баба ми даже ми казваше, че евреите пиели детска кръв и ако не слушам ще ме даде на тях. Баща ми и той все по тях плюе че притежавали и оправлявали целият свят. И е така като погледнеш във всеки един бранш има много известни евреи. Та за това и на мен такива неща са ми говорили. Сега няма да се пробвам да си я върна понеже тя повече няма да ме погледне, според мен егото и е прекалено голямо за да ми прости, а и аз прошка не бих поискал. Реагирах тъпо но не мога да променя минали събития. Просто искам да я забравя а не мога, липсва ми. Същевременно и знам че не можем да сме заедно заради семейството ми :(

LadyDi
02-20-2014, 11:35
И е така като погледнеш във всеки един бранш има много известни евреи.
Пък като се замислиш, че и Христос е бил евреин. Мале, ужас.

renard
02-20-2014, 11:39
Да, но и именно евреите са го убили. А и аз със такива сектантски истории и църкви не се занимавам.

LadyDi
02-20-2014, 11:40
Да, но именно в тяхно име е умрял.
Юдаизмът не е секта. Не говори простотии, моля те.

renard
02-20-2014, 11:43
Какво значи "в тяхно име" той не е умрял по свое желание, бил е убит. И за мен всички църкви и религии са секти, тъй че не ми ги хвали. Всички са с еднакв промити мозъци от ръководителите си, било те попове, пастори, равини и така нататък.

LadyDi
02-20-2014, 11:47
Какво значи "в тяхно име" той не е умрял по свое желание, бил е убит.
Въпрос на религиозна гледна точка :)

Cloud9
02-20-2014, 12:36
Какво значи "в тяхно име" той не е умрял по свое желание, бил е убит. И за мен всички църкви и религии са секти, тъй че не ми ги хвали. Всички са с еднакв промити мозъци от ръководителите си, било те попове, пастори, равини и така нататък.

Добре,обясни ни,моля те,защо не харесваш евреите?!Не е религията щом не вярваш в нищо.Страх те е от мургави хора с големи носове ли?Да,евреите владеят света,но това не значи че са страшни.И стига с тея стереотипи вече!както я описа тя не е като представата ти за мъже с големи носове.Впрочем,забрави я.Няма да се върне при тебе при тая обида.Предсатви си да си в чужбина някъде,да се влюбиш в някое момиче и след време да й кажеш че си българин и тя да ти се разкрещи в лицето "Българин??АА те са дебели,тъпи и нямат вътрешна канализация!Край ,не искам да те виждам повече,бай Ганьо такъв"

renard
02-20-2014, 14:59
Не, не ме е страх от мургави хора с големи носове, просто си падам по европейски- български черти. Освен това евреите са използвачи и мързели. Искат другите да работят за тях а те ако може да не дават нищо в замяна. Нали знаете че във всяка шега има известна доза истина, така и с евреите. Като нация са гадни и не са ми неприятни. А и се притеснявам от чуждото мнение. Какво ще си кажат хората "Гледай го този, толкова не се намериха българки за него, с еврейка тръгнал" Всички ще ми се подиграват, че само еврейка може да ми върже :(

xXxPETYAxXx
02-20-2014, 15:12
Освен това евреите са използвачи и мързели. Искат другите да работят за тях а те ако може да не дават нищо в замяна. Нали знаете че във всяка шега има известна доза истина, така и с евреите.


Българите щото не сме такива?
Това са тъпи стереотипи, все едно да кажеш за някого от Габрово, че е хитра скръндза.
И пак ще попитам, като разбра фамилията ѝ що не се поинтересува? Сам си си виновен. Тя не те е лъгала, то си е било ясно, ама ти не си бил достатъчно умен да се усетиш навреме. Забрави я и си търси толкова прекрасна българка.

renard
02-20-2014, 15:18
Както вече казах, когато видях фамилия Бенсман не ми стана моментално ясно че е именно еврейка. Това ми звучи като западно европейско фамилно име и си помислих че или просто и харесва и за това така се е писала или има някой дядо чужденец. На вас Бенсман еврейско ли ви звучи? И с удоволствие бих си намерил прекрасна истинска българка, но тази не ми излиза от акъла вече 2ра седмица и не знам какво да правя.
И аз лично не смятам че българите са такива, как може да говориш по този грозен начин за собствената си нация?

autumn_eyes
02-20-2014, 15:26
Какво ще си кажат хората "Гледай го този, толкова не се намериха българки за него, с еврейка тръгнал" Всички ще ми се подиграват, че само еврейка може да ми върже :(
Живей цял живот за чуждото мнение пич. Това е начина да си щастлив да знаеш!

Summer Fresh
02-20-2014, 15:30
Не знам какъв чоек трябва да си ти, наистина не знам. Както са казали преди мен направи услуга на момичето и не се занимавай поече с нея, не заслужава такъв като теб!
Щом е красива, щом си се влюбил в нея, щом я обичаш какво те бърка от каква националност е?
Сега примерно, ако й се извиниш и отново тръгнете съм сигурен, че някой ден ти отново ще я зарежеш така грозно по същите причини само, защото някой ти се присмива, че е била еди каква си.

an7raks
02-20-2014, 15:31
Не мога да ти помогна... само микровълнова имам... :/

Didko_Beats
02-20-2014, 15:48
И аз лично не смятам че българите са такива, как може да говориш по този грозен начин за собствената си нация?

Еми не е ли вярно ? Ние като видим че някой е по-различен от нас и започваме да страним от него

Не знам , може би аз не го разбирам , но самия ти казваш че ти е направила впечатление - била красива , усмихната и други... а и самия начин по който си го написал говори много... А те спира една никаква фамилия


Какво ще си кажат хората "Гледай го този, толкова не се намериха българки за него, с еврейка тръгнал" Всички ще ми се подиграват, че само еврейка може да ми върже :(

И да си дойдем на думата :lol:

Ти въобще не си търсиш жена за връзка ... ти си търсиш някаква с която да се похвалиш пред другите...продължавай в същия дух ...

HollyGolightly
02-20-2014, 15:54
Авторе, явно баба ти и дядо ти много са те били по главата, за да си толкоЗ прост.
За първи път виждам такова нещо в този форум, обикновено зарязаният пише и се оплаква или автора пита как да остане с приятелката си, която не е "българка". Ти хем питаш какво да правиш, хем спориш с всички. В крайна сметка никой не видях да те съветва да се събереш с момичето, даже точно обратното. Стига си писал глупости и стига си се излагал, намери си българка, топ модел с IQ 150 минимум, но не забравяй да я разпиташ до 5то коляно какви са предците и, понеже при евреите до тогава се смята.

бтв: ако фамилията завършва на -берг, -баум, -ман има доста голяма вероятност носителят и да е от еврейски произход. Това ти го казвам, за да не ти се налага да пишеш 2ра такава тема в бъдеще. :?

an7raks
02-20-2014, 16:08
негърката счита ли се :?:

Ти зоофил ли си?

Didko_Beats
02-20-2014, 16:15
Ти зоофил ли си?

Възможно е 8-)

an7raks
02-20-2014, 16:25
не , ташакил ли си :?: лайкил ли си :?: спраднархил ли си :smt077 усранахуйлисил ли си :?: дрискурофилдрилнаебанил ли си :?: а пергуняскил ли си :?: а киречлайнаркирерифир ли си :?: :smt077 а намайкатипутката възхитил ли си :?: :smt077 а путкорафинир ли си :?: а педерастир ли си
:?: а гейобущир ли си :?: а смукачгезантил ли си :?: умазил ли си :?: антрасмукачорил ли си :?:

като ще си играим с въпроси , нали така ,смукачнапростир киррр бастуномир аналспазмирррр мухахаха :?: :smt023

хахахахаах, Yo my nigga!

an7raks
02-20-2014, 16:31
http://www.quickmeme.com/img/59/59923a46e051d2ee4a14a98d945f9c79e14325831ae73954a5 cf753ea738372b.jpg

an7raks
02-20-2014, 16:38
значи глейте момчета и момичета , автора не си търси момиче понеже е гейооо :smt023 ....лог 8-) други като мен си търсят израелка или черно месце , а трети от нас - са от мъжки пол и са от друга националност. примерно потребителят антракс е от номадски произход , живее като чергар , и е добър калаиджия 8-) милко калаиджиев е баща му ,варти калая :smt023 И синчето му се научи да калаидисва калаиджииството :smt023 демек мангал е :smt023 момичетата които се кефят на смардливи мънгусти може да му пише 8-)
Ае, нз кой е мангал, ама на теб ти настръхнаха космите в гъза като видя свастика... :lol:

Ако случайно има друг не разбрал идиот, първия ми пост беше ироничен... Причината е повече от малоумна, за да зарежеш момиче, което ти е допаднало...

an7raks
02-20-2014, 16:50
аз се кефя на нацистите ве олигостун :?: голям съм фен на вафен СС. виж колко си тъп , насран щурмфюрер

ти какво знаеш за нацистите че стана мноо посветения :?: ти нямаш едно тяхно качество , необразован тъп бавен полуидиот :smt023

:lol: апък аз не съм им фен, щото масата са били абсолютни идиоти, а фюрера, ако си е изиграл правилно картите, половин Европа щеше да е негова, а не да загуби войната... Някои от идеите и методите им ми харесват, но не и в този им вид... Кво да ти говоря... :lol:

an7raks
02-20-2014, 17:28
тои не си е изиграл картите ако не е убил всички мангали , ти още си жив :smt023 а моите карти ще ги изиграя като ги засиля по цепката ти :smt023 демек в путката ти :smt023 лихач :smt023 Лихунгер излюхай го :smt023
:lol: Бягай да го лигавиш на коня си Чочко и не ме занимавай!

fenastz
02-20-2014, 17:34
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1558569_215564348627763_452630065_n.jpg

toad
02-20-2014, 17:47
Няма ли модератори в този форум ?

renard
02-20-2014, 19:36
Усрахте ми темата, ако за вас не е важно приятелката ви да е българка и искате децата ви да се родят мешани, по-долна класа хора, нека, това е ваша работа. Аз съм горд че съм българин и че жена ми и децата ми един ден също ще са. tactical иди живей в Израел или Африка като те кефат толкова много.

LadyDi
02-20-2014, 20:17
Всеки да живее и да спи с когото желае.