PDA

View Full Version : Подарък за най-добрия ми приятел,който може и да не видя повече.



Yousofaraway
02-16-2014, 08:34
Здравейте, следя форума, но нямах регистрация, сега наистина ми трябва някакъв вид помощ в избора за подарък на моя най-добър приятел..обаче не става въпрос за обикновен подарък,а нещо което ще го запомни...защото разбрах от нашите, че неговите родители са споделили,че са си купили вече билети и ще се местят в чужбина за постоянно,няма да уточнявам къде и т.н, но месеца е юни.Най-добрия ми приятел обаче все още не ми е казал това, може би му е гадно, или пък може още техните да не са му казали? Не знам,но се чудя ей така преди да замине искам да му подаря нещо без значение парите,ще ги събера все пак е за него, нещо което наистина да запомни от мен преди да замине...

mayaaa
02-16-2014, 10:09
Ключодържател с някакъв символичен текст. Гледай да не е много дълго за да се събере на едната страна, а от другата - дата и име. Намери някоя добра фирма за гравиране (ако си от Пловдив мога да ти кажа) и им кажи да не е специален ключоържател, защото няма достатъчно място, а просто метална плочка с овални ъгли и дупка за халка. Точно такова съм правила, не по същия повод, но е много ефектно. Все пак всеки ден си ползваш ключовете и всеки ден го виждаш и си спомняш от кой и защо ти е. Стига естествено да знаеш какво да напишеш.

Brave.hearT
02-16-2014, 10:16
Това беше едно от най- милите неща сред всички идиотщини в форума .. наиситна емного мило това коети искаш да направиш за него\я .. Аз съм на мнение, направи нещо в което и двамата да учавствате нпр колкото и скучно да прозвучи .. вървете заедно на пикник или просто идете някаде на някое хубаво място само двамата (като пиятели естествено ) ..
това ще бъде наистина оценено от приятеля\ката ти .. за това не са нужни кой знае колко пари ..

Yousofaraway
02-16-2014, 10:57
А, да не уточних, момчета сме и благодаря за отзивите дотук.

Brave.hearT
02-16-2014, 11:05
тогава по добре да си изтрия коментара :D

Hidayet
02-16-2014, 20:43
Обрежи се и му подари кожляка си да го души преди лягане да се сеща за тебе.

Оригинален си като турски анцунг!

mayaaa
02-17-2014, 12:21
тогава по добре да си изтрия коментара :D
Че защо?

Didko_Beats
02-17-2014, 12:24
Че защо?

Да е , що ... какво му е лошото две момченца да отидат на пикник ..:D

koce1313
02-25-2014, 22:31
Това беше едно от най- милите неща сред всички идиотщини в форума .. наиситна емного мило това коети искаш да направиш за него\я .. Аз съм на мнение, направи нещо в което и двамата да учавствате нпр колкото и скучно да прозвучи .. вървете заедно на пикник или просто идете някаде на някое хубаво място само двамата (като пиятели естествено ) ..
това ще бъде наистина оценено от приятеля\ката ти .. за това не са нужни кой знае колко пари ..

ЕДНО ГОЛЯМО +

bloodyF
02-26-2014, 12:30
нещо като гривна или нещо за врата, гравирано в комбинация от албум със снимки и спомени би било чудесно за подарък за ''довиждане''.. :)