PDA

View Full Version : импотентен ли е??



Teryy
02-16-2014, 09:33
повече от една година се занимавам с едно момче с което до сега не сме правили секс ,защото никога му става.. или му става но не успява да се задържи и пак клюмва.. Като съм го питала за това, защо е така той отговаря не знам.. явно имам някакъв проблем, казва че му е хубаво но не може да го задържи.. За известно време беше заминал извън бг и като се върна пак говорихме за това и ми каза,че имал малко червени кръвни клетки които не му достигали за да го задържи.. Също така той е и малко наркоманче.. Не знам дали е от наркотиците и тревата... но към наркотиците не е толкова редовен.. Въпроса ми е импотентен ли е.. ?

Баща Ти
02-16-2014, 09:39
Е как ще е импотентен, той е секс-машина.

anonymous895156
02-16-2014, 10:03
може на всичко отгоре да е гей

Teryy
02-16-2014, 10:09
един смислен коментар не прочетох ....

Red_Hair
02-17-2014, 00:25
Ами, виж, възможно е, да не се възбужда достатъчно, за да получи ерекция.Да, по данни, от изследвания на колеги, прекомерната употреба на марихуана в някои случай води до полови проблеми и импотентност, но това е в случай при продължителна употреба на билката.Колкото до другите видове наркотици, по-скоро не въздействат осезателно върху либидото.Дори е доказано, че при употреба на метаамфетамини и в частност на MDMA(екстази) или алкил нитрити - попърс(което се счита и за афродизиак), увеличва удоволствието от половия акт.Но пак на въпроса ти!Съпътстващи неврологични, хормонални или сърдечно-съдови заболявания водят до проблеми със задържането на ерекцията.Относно "малкото червени кръвни клетки".Те не са причина за импотентност, по-скоро недостиг на тестостерон.Така че, смятам че те е излъгал, защото, когато на някого направят изследване, което показва занижени стойности на даден физиологичен показател, той по-скоро би споделил главната причина или диагноза, провокираща тези стойности, а не по-маловажното обстоятелство, " че не му достигат еритроцити" и за това не може да вдигне самолета.Та в отговор на въпроса ти - трябва да се направят изследвания, за да бъде остановена потенциална импотентност.

nezadowolena
03-02-2014, 20:05
Има малко мозъчни клетки, които не му позволяват да го задържи.

skok
03-03-2014, 20:35
Едва ли проблема е физически ако е млад. Аномалии на кръвта могат да причинят импотентност, ама ако е на 40 примерно. По-скоро проблема е психически. Въпреки че щом от една година нито веднъж не го е вдигал не знам, бих го посъветвал да отиде на лекар - било то уролог или психолог. Или най-добре ти поговори с него вместо да питаш по форуми