PDA

View Full Version : Ух...



soon
02-16-2014, 11:48
Здравейте... момиче на 15 съм и в петък, когато беше свети Валентин получих букет и бонбони по куриер в училище и за мен беше много изненадващо, защото нищо не бях очаквала и естествено се зарадвах. После разбрах от кого са, бяха от момче с което едва се познавахме. После той ми писа и ми каза, че имал сериозни чувства, но аз нямах и му казах че няма как да стане. Стана му много тъпо защото го отрязах все пак момчето се беше постарало.....на следващия ден друг пък ми се обеснява в любов и него отрязах, преди това имаше и друг него също ...... и ми става много гадно когато ми се налага да отрязвам момчетата, защото знам какво е да те отрежат когато доста харесваш някого..... не съм имала гадже до сега, но пък не искам да съм с някого, когото не харесвам ............Трябва ли да се чувствам виновна?

samsam
02-16-2014, 11:54
Зависи как си ги отрязала-брутално или деликатно.
Мисля,че не.Защо трябва се чувстваш виновна?
Затова,че си била човек и си изразила ясно намеренията си ли?
А как се чувстваш?

xXxPETYAxXx
02-16-2014, 11:55
Не, няма за какво да се чувстваш виновна. Ако не харесваш някого или просто не ти е все още до гаджета, по-добре да не тръгваш с него, отколкото да тръгнете от съжаление.

soon
02-16-2014, 12:03
А как се чувстваш? :
Става ми гадно, че съм ги отрязала и мене са ме отрязвали и не много леко го преживях...... иначе само в началото после вече забравям

baby_baby
02-16-2014, 13:16
След като не ги харесваш няма за кво да се чувстваш виновна се пак за кво да си с човек който не харесваш

RapExotic
02-16-2014, 14:49
Щом ти ги изпраща по куриер и прави признания през чата значи е страхливец. За него не съжалявай, но си помисли защо всеки път ти правят предложения, а ти ги отказваш? Защото си готина или защото те смятат за лесна?

soon
02-16-2014, 15:30
не мисля, че ме смятат за лесна по скоро съм обратното

Tsukuda_Hiroshi
02-16-2014, 16:07
Като не ги харесваш - отказваш. Няма от какво да ти е неудобно или да се чувстваш виновна. Само дето ако режеш някого просто за спорта, да се правиш на сърцеразбивачка, това също е тъпо, нали се сещаш...?

Янархия_съм
02-17-2014, 10:01
Просто нямаш друг избор освен да ги режеш. То пък кой би искал да има връзка с някой единствено от съчувствие...