PDA

View Full Version : Интересно ми е !



Stan4o123
02-16-2014, 11:57
Така,преди да премина към същинската част,бих искал да уточня,че нямам намерението да дискредитирам никого,а просто да погъделичкам любопитството си. :)
Въпросът ми е отправен главно към мъжкото съсловие и остава отворен за допълнения и коментари.Така,той е следният :
"Направете си равносметка за всичките си отношения с момичета - били те мимолентни или задълбочени и кажете кой винаги е бил по-активният в отношенията?".Дайте примери,опишете как сте се държали вие и какво отношение сте срещали отсреща,понеже по мое мнение ( базирано на опита ми ), жените са по-големи егоисти от мъжете и си го обяснявам с това,че вниманието към жените винаги е по-агресивно и повече,отколкото към мъжете - една сносно изглеждаща мацка винаги има поне няколко потенциални партньори в резерва със статус " просто приятели ". Както е в природата - мъжките се пробват на няколко женски и която откликне първа,а при жените - досаждат им няколко и който тя си избере,с тънката разлика,че мъжете най-често спират отношенията си с останалите кандидатки за сърцето,а жените ги оставят,за да им се захранва егото с вниманието,което тези " просто приятели " генерират.Затова си мисля,че жените обичат да се сърдят,да драматизират и не си дават толкова зор - просто алтернативите са на лице или ще се намерят доста по-лесно,отколкото при мъжете.Благодаря за вниманието и очаквам вашите коментари :).

Auriss
02-16-2014, 11:59
ходи на фитнес и спри да мрънкаш - току виж си се оказал от другата страна

Stan4o123
02-16-2014, 12:12
Приятелче,не бих могъл да се оплаче от женско внимание,а и тук не става дума за това,благодаря все пак,че се разписа и отбеляза внушителния 3393-ти коментар.

xoxi
02-16-2014, 12:20
Любопитно ми е, колко е била най-дългата ти връзка? Или като цяло отношенията ти с жените?
Защото по написаното личи, че въобще не познаваш женския пол. Съдейки толкова повърхностно и виждайки само негативни неща, до нищо добро няма да стигнеш. 8-)

П.П.: В повече от 50% от връзките, жените са по-активни.

Auriss
02-16-2014, 12:29
ще те удостоя и с 3394-тия в такъв случай и с огромно удоволствие ще те уведомя, че цинично-наивният ти поглед над хорските взаимоотношения е смехотворен. Другият вариант е да си заобиколен от дебили, в който случай единствено мога да изкажа най-искрените си съболезнования.

Не познавам жени, които си 'подхранват егото' от вниманието на срещуположния пол. Ако си държат някой за приятелче, макар да знаят, че въпросният ги харесва, обикновено е 'щото им е приятна компанията му. Дали отношението му е следствие от факта, че си пада по въпросната мацка не ме бърка...пък явно и тях.

Кефи ме обаче как космосът ти е крив, а жените са някакви дяволски изчадия.

едит; пф, хохи ме изпревари

djipsito
02-16-2014, 12:36
Аз не съм момче, ама като си направя равносметката, аз съм била винаги по-активната.
И просто-приятелите ми не ми хранят егото, нито пък тези, които искат да ме чукат и ми го заявяват директно, просташки, заобиколно или някак си.

Violenza
02-16-2014, 12:40
Не познавам жени, които си 'подхранват егото' от вниманието на срещуположния пол.
Значи не познаваш жени.

Ivaaaaa
02-16-2014, 12:56
Не познавам жени, които си 'подхранват егото' от вниманието на срещуположния пол.

:lol:

п.т. ruok?

Auriss
02-16-2014, 13:04
Значи не познаваш жени.

Извънземни ? Ти имаш ли приятелки, чието самочувствие се гради на база това как приятелите им ги възприемат ? Тоест Пешо ако й каже, че е красива/умна/забавна и прочие тя да го вземе за чиста монета и умишлено да търси контакти с мъже, които да й правят комплименти ? За мен това е да ти хранят егото.
Някой просто да се държи окей с теб и в твое присъствие, както казах, не го смятам за същото. Супер цинично би било.

Та ти конкретно да имаш приятелки, които съвсем целенасочено да поддържат контакти с мъже само за милите думички ?

Violenza
02-16-2014, 14:57
Извънземни ? Ти имаш ли приятелки, чието самочувствие се гради на база това как приятелите им ги възприемат ? Тоест Пешо ако й каже, че е красива/умна/забавна и прочие тя да го вземе за чиста монета и умишлено да търси контакти с мъже, които да й правят комплименти ? За мен това е да ти хранят егото.
Някой просто да се държи окей с теб и в твое присъствие, както казах, не го смятам за същото. Супер цинично би било.

Та ти конкретно да имаш приятелки, които съвсем целенасочено да поддържат контакти с мъже само за милите думички ?
Целенасочено да поддържат контакти с мъже с цел получаване на комплименти е абсурдно. Това ще да е безумно краен случай и абсолютно категорично изключение от правилото.

Говорим по принцип, че нещата си стоят баш така, както ти си мислиш, че не стоят. Може някой да ти е приятел, може да не искаш да имаш нищо повече от приятелски отношения с него, но на всяка би й било тъпо ако знае, че този приятел не би я чукал. Не става дума да ти върви след гъза и постоянно да ти вика "мноу си убава неска". И е абсолютно естествено да се търси контакт с човек от срещуположния пол, който те намира за привлекателна и да се ласкаеш от комплиментите му.
Но да твърдиш, че женското его не се подхранвало от вниманието на мъжкия пол е просто...

thedentist
02-16-2014, 15:41
Целенасочено да поддържат контакти с мъже с цел получаване на комплименти е абсурдно. Това ще да е безумно краен случай и абсолютно категорично изключение от правилото.

Говорим по принцип, че нещата си стоят баш така, както ти си мислиш, че не стоят. Може някой да ти е приятел, може да не искаш да имаш нищо повече от приятелски отношения с него, но на всяка би й било тъпо ако знае, че този приятел не би я чукал. Не става дума да ти върви след гъза и постоянно да ти вика "мноу си убава неска". И е абсолютно естествено да се търси контакт с човек от срещуположния пол, който те намира за привлекателна и да се ласкаеш от комплиментите му.
Но да твърдиш, че женското его не се подхранвало от вниманието на мъжкия пол е просто...

Абсолютно не съм съгласен с нито една твоя дума..без да се заяждам;д)
АКо това,което написа е вярно,означава,че ако ти имаш компания от 2-3 приятелки,с които излизаш на дискотеки,кафета и постоянно тях ги заглеждат,запознават се,канят ги,правят им комплименти и всеки път към теб има най-малко или нулево мъжко внимание.Не би ли ти паднало егото и самочувствието,не би ли си помислила дори един път,защо тях,а не те,какво ми има.Не те познавам,но може би си някое момиче,което е приело за даденост комплиментите и вниманието на мъжете и няма как да си представи,какво е това,което описах току що и как влияе на самочувствието

Violenza
02-16-2014, 15:53
Това, че в такава ситуация на всеки самочувствието би било наранено малко или много, не виждам каква връзка има с почесването на егото от комплимент.