PDA

View Full Version : какво става, иска ли ме или не..?



ankata
02-16-2014, 19:17
Здравейте извинявам се, ако поста стане дълъг..та ето и моя проблем на кратко. Занимавам се с едно момче от около година, пишем си, излизаме от време на време, но нищо повече. Той си има приятелка, аз също приятел /макар че последно време може да се каже, че нямам защото се караме, не си говорим, виждаме/. През времето което сме излизали разбрах, че съм влюбена май, тъй като той се вижда с мен само когато може и когато е сам. Не знам защо го прави, не знам дали изпитва нещо, много пъти напоследък му писах и казах че не мога така да се измъчвам вече, че наистина имам чувства, но той само ми отговаря, че има време, дава ми надежда, която не виждам, но в същото време не предприема нищо повече, казва че не съм изгубила нищо, а още е с приятелката си. Не ми е ясно защо това продължава вече толкова време, казва че има желание, но не може да е с две, но тогава защо ми пише, защо излиза с мен, защо поддържа контакт с мен... Може би това гонене, криене прави нещата по-интересни поддържат тръпката, но не мисля че е добре така спрямо половинките ни, даже хич... Но ние не правим нищо така че не сме грешни :д само излизаме, говорим си, возим се...но мен това още повече ме наранява, защото ми е хубаво, а не знам кога ще е пак така, дали изобщо ще се видим скоро и т.н. Казах му, че няма да го притеснявам и да се измъчвам, но в същия момент той ми пише нещо или иска да излезем...просто не знам до кога ще е така и какво да направя вече..гледам да не му пиша, за да не се измъчвам, но ако спра той ми пише, пише.. Може би ще ме критикувате и обиждате и мен и него за постъпките ни, макар че не са нищо сериозно, но се поставете и на мое място и на негово, за да ми дадете съвет или просто да си кажете мнението отстрани. На кратко е това.

Янархия_съм
02-17-2014, 09:58
Е, гадно си е, разбирам те. Не форсирай нещата, а се наслаждавай на моментите заедно.

Violenza
02-17-2014, 10:23
Има два варианта общо взето.
Момъка хем го сърби, хем го боли и се чуди сега дали да зареже неговата и да бъде с теб или да не гони дивото и да си седи на гъза. Да поддържаш контакт с мъж, който не знае какво иска и се колебае, е огромна грешка, гаранция ти давам.
Вторият вариант е този съвсем целенасочено да иска да си ви върти и двете и да си ви котка, че да сте му под ръка. И в двата случая не си заслужава да си хабиш нервите.

ankata
02-17-2014, 10:52
Благодаря Ви, разбирам, че сте прави, но може би Ви е ясно и, че не мога така, единственото нещо, за което мисля е кога ще ми пише, какво ще ми пише, кога ще поиска да се видим и т.н. Дори на моменти се мразя, защото се получава едва ли не, че като ми свирне и съм готова да тръгна, без да ме интересува абсолютно нищо, разбирате ли ме.. Просто или съм обсебена или не знам какво се случва..хем не искам да е по неговите правила, хем така се получава.. Аз копнея и нямам търпение за тези неща, въпреки че виждането става по 1 път в месеца, просто не знам как да се отърва от тези мисли и желания. За моменти и известно време уж отминават и след няколко дни или седмици пак на ново всичко, просто тръпката не стихва с времето, а май се увеличава, не знам и аз толкова да искаш нещо, а да не знаеш какво да направиш, за да го имаш или да го загърбиш :( ..
П.С. Не знам как да махна линийката от долу

BlackEyedPeas
02-17-2014, 12:28
Според мен ти си просто резервата ако го зарежа другата. Ако наистина те обичаше или харесва тогава щеше да намери начин и да я остави, но щом продължава да е с нея.. значи си бита стока.

ankata
02-17-2014, 12:54
Бе това ми е ясно, ама тогава за кво се занимава с мен, и във всеки удобен момент ме търси... Даже са на квартира заедно от няколко месеца, и след като разбрах се примирих, но той пак ме търси, когато му е удобно и не намирам отговор на тоя въпрос...След като не може да е с две, не разбирам що не престане и не си е с нея, а се занимава и разиграва с мен само. Какво иска и какво аз трябва да направя най-добре в случая не знам просто..

RapExotic
02-17-2014, 14:36
Щом не може да избере коя от двете ви иска, значи не заслужава нито едната от вас.

baby_baby
02-23-2014, 13:30
май май не знае какво иска

Yo.
02-23-2014, 14:22
Може би ти му даваш нещо,което тя не му дава и обратната?

Tsukuda_Hiroshi
02-24-2014, 11:00
Според мен му липсва тръпката и си я набавя с теб. Дали неговата ще го хване, дали няма... Адреналин, занимавка, нищо повече. Остави го на мира и виж дали ще те потърси. Ако те потърси - не му отговаряй. Виж дали ще му дреме от факта. Ако тогава спре да те търси, значи си му просто гумената играчка, дето си чеше зъбите с нея.

fenastz
02-24-2014, 19:54
Тъпо е за всички замесени. Организирайте си четворка.