PDA

View Full Version : Приятелят ми е срамежлив, какво да направя ?



anonimous7
02-16-2014, 21:21
Здравейте, не знам дали това е подходяща тема или въпрос.. нова съм в този сайт .. таа имам си приятел от скоро тръгнахме на 14 февруари, но го харесвам от ноември месец..ходих с едно друго момче за 2 седмици, но не можех да спра да мисля за старото момче .. на 16 е навърши ги тази година и е адски СРАМЕЖЛИВ и преди беше, но продължава да е.. таа мисълта ми е излизаме от 3 дена вече разхождаме се или засядаме на някое място .. говорим си и по едно време нямаме никакви теми вече за разговор, а аз почвам да говоря простотии, които си личи, че не го интересуват :) а той като каже нещо (което е рядкост) и е много на място не е някаква тотална глупост.. таа исках да попитам някакви мнения как да сваля стената между нас и да започнем да бъдем малко по "романтични" един към друг така да се изразя .. на 14 съм и двамата сме девствени, и секса няма да помогне тук :))))))) .. бих се радвала ако някой има подходящ отговор и ми помогне, наистина не знам какво да правя .. благодаря предварително

lamer4e7o
02-16-2014, 21:35
Ами като за начало не излизайте само двамцата примерно, излизайте с още няколко ваши приятели, като така сформирате една „компания“ както се казва в днешно време… ^^

Преди няколко дни сте „тръгнали“, нормално е като сте двамата да не си говорите кой знае колко, особено след като сте на 14-16 години… Като се опознаете малко ще има за какво да си говорите, няма страшно.

Иначе от друга страна пък това, че не си говорите, меко казано означава, че не се харесвате. И все пак аз като съм бил на 14 едва ли съм си мислил за приятелка…

anonimous7
02-16-2014, 21:46
ще ставам на 15 след 1 месец, това с компанията е добра идея, но като цяло исках да ми дадат идея за нещо, което да правим само двамата, заедно.. бягаме на стадиона, ходим на фитнес, играем лол заедно, но просто понякога нямаме какво да правим и то главно вечер като излезем

lamer4e7o
02-16-2014, 22:02
Ами излизайте с други ваши познати/приятели, както казах. То не може пък всеки ден да сте само двамата естествено.

RapExotic
02-17-2014, 14:28
Изпийте по една биричка и бариерата между вас ще падне моментално.. от опит го казвам :D

svetliocg
02-17-2014, 17:05
На тази възраст той може и да няма опит с момичета и от там да му идва срама. Важното е да има химия - целувки, прегрътки. Това с темите се получава, защото той се е стресирал и го е страх, да каже това което мисли и търси нещо друго да каже и дакато търси блокира. Подкрепям RapExotic за бирата, но може и нещо по-твърдо. Просто аз рядко пия бира, че иначе трябва постоянно да сам да тоалетната.

ivoo0215
02-17-2014, 17:34
Палете по един масак и ще си допаднете като дупе и гащи като държание ;)

RapExotic
02-17-2014, 17:38
. Подкрепям RapExotic за бирата, но може и нещо по-твърдо. Просто аз рядко пия бира, че иначе трябва постоянно да сам да тоалетната.

Той е на 16, а тя на 14. Идеята за нещо по-твърдо никак не е добра, защото в този случай посещението до тоалетната ще бъде по доста по-неприятен повод от уриниране. ;)

svetliocg
02-17-2014, 17:52
Той е на 16, а тя на 14. Идеята за нещо по-твърдо никак не е добра, защото в този случай посещението до тоалетната ще бъде по доста по-неприятен повод от уриниране. ;)

За това не помислих. Може би бързо пиша.

BeeKeeper
02-17-2014, 18:24
Удари една свирка и ще видиш колко бързо ще изчезне срамежливостта.