PDA

View Full Version : Документи за представител в Avon!



bambinkataaa
02-16-2014, 21:40
Здравейте!
Имам няколко кратки въпроса и ако може да ми отговори някой, който е наясно с това. Преди 2 дена ми писа момиче, което е координатор във въпросната компания и набира представители. Заинтригувах се, излезнах на кафе с нея и тя ми обясни как седят нещата в компанията. Поиска да и дам копие от личната ми карта, тъй като и трябвало да го представи в офиса на зоналния мениджър или нещо такова. Попитах дали не мога сама да въведа данните си във формуляра, а тя ми отговори , че не можело защото тя така можело да си пише всякакви неща. Това ме накара да се позамисля дали да и дам копие от личната ми карта. Та въпроса ми е нужно ли е наистина копие от личната карта на координатора за да те въведе в системата и да получиш код за регистрация в сайта на АVON?

DragonLady
02-16-2014, 21:56
Да наистина е нужно. Преди 2-3 години и аз бях представител на avon макар и за кратко, и при регистрацията ми, тази, която ме обучаваше ми поиска копие от личната карта. На следващият ден ми даде име и парола за сайта им. Ти се решаваш дали да се съгласиш или не, но за да печелиш прилични пари, ти трябват доста познати, които да си поръчват от теб. Колкото по-голяма сума е поръчката ти сумарно от всички поръчали си при теб, толкова повече печелиш ти. Имала съм месеци да спечеля 5 лева, имала съм и 30-40 и нагоре.

bambinkataaa
02-16-2014, 22:01
Благодаря ти за отговора, това ми стана ясно с поръчките, но все пак личната карта е важен документ и не мога просто така да го дам на някой, макар и копие, за това държах да попитам някого. Мерси отново.

DragonLady
02-16-2014, 22:04
Няма да и я даваш на нея, преснимаш си я ти в някой копи център - лице и гръб, и даваш копията.