PDA

View Full Version : Кандидатстване в училище занимаващо се с автомобили.



fizikaa
02-17-2014, 10:56
Здравейте може ли да ми кажете кое училище се занимава с автомобили?Какво ви е мнението за ПГТЕ "Хенри Форд" ?
Ако вляза в такова училище след 7-ми клас с каква професия ще излиза освен автомонтьор?
Какво се учи в паралелките със специалност Специалност - Автомобилна мехатроника
Автотранспортна техника?

Auriss
02-17-2014, 11:15
по техническите гимназии е пълно с умствено деградирали поради изключително ниския успех, необходим за да влезеш.
И да могат учителите да те научат на нещо, 20-те малоумника в класа ти единствено ще те дърпат назад. Важи абсолютно същото и за архитектурния, и за киров, и за атанасов и тн

На другите ти въпроси не мога да отговоря

RapExotic
02-17-2014, 14:49
Какво ви е мнението за ПГТЕ "Хенри Форд" ?

БЛЯК!!!! -Казва ти го човек учил година и половина там.

Като цяло е пълно с идиоти. Можеш да се нагледаш на селски простотии от рода на плюене на съученик със сламка, междукласови збивания с класове от съседните две училища, тормозене и подигравки с по-затворените, провисване на съученик с главата надолу през прозореца от 4-тия етаж, и ще ти спестя още много по-големи гнусуотии, които съм видял там. Освен това образованието не е на ниво, учат се само общи неща и почти нищо по специалността. Материалната база е от 80-те и няма нищо общо със съвременната автомобилна техика. Не прави тази грешка да влезнеш там! Завърши някаква гимназия с математика или език и след това запиши Транспортна Техника в Технически Университет, ако толкова искаш да се занимаваш с автомобили.

fizikaa
02-20-2014, 15:39
Здравейте благодаря за мненията значи Форд-а го махам.А да попитам Професионална гимназия по Телекомуникации в София? а за ПГАВТ "А. С. ПОПОВ" ?

OoVasKoO
02-20-2014, 16:04
Здравейте може ли да ми кажете кое училище се занимава с автомобили?Какво ви е мнението за ПГТЕ "Хенри Форд" ?
Ако вляза в такова училище след 7-ми клас с каква професия ще излиза освен автомонтьор?
Какво се учи в паралелките със специалност Специалност - Автомобилна мехатроника
Автотранспортна техника?
ше станеш пилот от формула 1 :)


Завърши някаква гимназия с математика или език и след това запиши Транспортна Техника в Технически Университет, ако толкова искаш да се занимаваш с автомобили.
да, добро решение
някои студенти даже електрически автомобили правят там :D

KumchoValcho
02-21-2014, 09:05
Хахахахаха, ужас
Автомонтьор, друго няма какво да станеш

Lucho
02-21-2014, 22:11
---
RapExotic - завърши някаква гимназия с математика или език и след това запиши Транспортна Техника в Технически Университет, ако толкова искаш да се занимаваш с автомобили.

----

да, добро решение
някои студенти даже електрически автомобили правят там :D

Няма нищо смешно в това, че момчето иска да се занимава с автомобили. Друг е въпроса какво точно очаква.

Към автора: ако действително желаеш да се занимаваш с автомобили професионално (в завод на реномирана фирма) на ключова позиция, естествено, ще трябва доста учене, както казаха - математика, физика, език и задължително в чужбина висше образование (в нашата държава автомобили не се произвеждат, логично такива кадри просто нямат бъдеще) - това е едната страна. А ако просто искаш да си механик, монтьор, да се занимаваш с автомобили от първа ръка, това не е толкова трудно постижимо - най-вече това се учи с практика, но пък има технически и транспортни гимназии, които дават основи, които в друго "реномирано" училище първо, няма да ги имаш, второ, ще те занимават с неща, които няма да те вълнуват и съответно това ще ти пречи, а не помага за бъдещата реализация, и трето, от друго училище ще излезеш само със средно, но не и с професия, което е известно предимство. От теб самия зависи какво искаш - прецени добре, помисли още веднъж и избери.

anonymous682486
02-23-2014, 11:07
Аз учих за автомобили най-вече за електрообзавеждането на автотранспортна техника в ПГПТ гр. Лом . Изкарах добри оценки. Взех и шофьорска книжка и то безплатно само платих за изпитите при листовките и кормуването и БЧК, а всичко останало безплатно.