PDA

View Full Version : Какво може да ми има? ПОМОГНЕТЕ!



black_lady11
02-17-2014, 11:35
Здравейте, моля ви да ми отговорите сериозно ако имате идея какво може да ми има. Така.. от около 3 дни имам сърбежи в зоната на входа на влагалището и зачервяване около ануса. Не знам от какво може да е и на акъла ми идват венерически болести и се притеснявам адски много. Също така имам обриви, които се разпространяват по тялото, включително и главата. Обрива е сърбящ и в същото време областта е зачервена, груба и се лющи. Не знам дали двете неща имат нещо общо, но както казах съм се притеснила доста. Та въпроса ми е дали може да е някаква венерическа болест или са някакви гъбички..? или нещо от сорта.. ако някой има мнение моля да сподели ще съм благодарна! М№

black_lady11
02-17-2014, 11:54
Хигиената ми е отлична, няма как да е от това :) И ти благодаря за компетентното мнение :D

BlackEyedPeas
02-17-2014, 12:17
Ами това малко ми прилича на краста (което е по тялото), а относно интимната зона - защо не пробваш интимен гел и да видиш как е? А ако ползваш такъв - спри за малко, защото понякога от тях се получава подобна реакция.

DisappointedDreamer
02-17-2014, 14:00
Ако е по цялото тяло, значи може да е алергична реакция към нещо. Избягвай да консумираш алергени и виж дали ще отшуми. При по-силни алергични реакции съм почувала обриви по цялото тяло, особено интимната зона.

black_lady11
02-17-2014, 15:21
Ами не е по цялото тяло, имам едно петно на крака, на двата лакътя и в косата. Притеснява ме това, че започнаха да се разпространяват. Не мисля, че е краста защото, не отговаря на тези симптоми. Може ли да е гъбички? И ако да с какво да го третирам :)

Red_Hair
02-17-2014, 15:52
Колкото до венерическите болести, ти сама можеш да прецениш, дали си имала полов контакт със съмнителен патрньор, а и надявам се правиш безопасен секс дори и да го познаваш добре.Възможно е да е екзема или някаква друга алергична реакция.Може би ще бъдем по-обективни, ако снимаш и качиш някаква огнищна зона, ако разбира се има такава по зони, които позволяват да бъдат снимани(ръка, крак, шия).Помисли дали не си влизала в контакт с някакъв потенциален алерген последно време, който да бъде виновен за обривите.Също така, ако си сменяла тоалетните си принадлежности(нов сапун, нов душгел, нов крем за тяло и т.н.).Нокато цяло съветът ми, тъй като много от хората тук не са квалифицирани специалисти и не можем да дадем дотолкова акуратно мнение, да отидеш на кожен лекар и да види човека, какъв в проблема.

tori
02-17-2014, 16:54
Или просто отиди на лекар.

nVm
02-19-2014, 13:10
Отиди на лекар. Той най-добре ще ти каже. Всеки може да предполага и гадае какво е, но е друго да го чуеш от лекар.

strawberry88
02-19-2014, 14:33
Или просто отиди на лекар.

Мхм. Най-добре.

skok
02-19-2014, 15:04
Не звучи като обичаен обрив така че и аз бих посъветвал лекар