PDA

View Full Version : Webcamera



krisiss231
02-17-2014, 14:23
Здравейте имам един въпрос мога ли от интернет да гледам моя град в момента какво става на вън примерно,колите как се движат хората и т.н :)

mcfe
02-17-2014, 16:54
Ако някой е пуснал уеб камера със свободен достъп, що да не може. Но е скучно да ти кажа...до момента в който не решиш да потърсиш IP камери инсталирани в домовете на хора, които не са сложили парола и ги гледаш голи, което е редовно нещо във 4chan.

krisiss231
02-17-2014, 17:09
Не не искам да гледам по домовете на хората,просто искам да гледам улиците как си минават колите и хората,а може ли да ми дадеш линк от къде мога да гледам,също така става ли и по селата или може само по градовете?

Mary_Jane_69
02-17-2014, 17:15
За да стане, трябва да имаш такива камери по улиците, много просто, не всеки град разполага със такива екстри, дори не мисля че са особено много... Кво остава за села, желаеш нещо невъзможно на този етап.

koko95
02-18-2014, 15:30
Ако някой е пуснал уеб камера със свободен достъп, що да не може. Но е скучно да ти кажа...до момента в който не решиш да потърсиш IP камери инсталирани в домовете на хора, които не са сложили парола и ги гледаш голи, което е редовно нещо във 4chan.

Дай малко инфо, как така може да гледам камерите на хората? Интересно ми стана :D

koko95
02-18-2014, 15:31
Не не искам да гледам по домовете на хората,просто искам да гледам улиците как си минават колите и хората,а може ли да ми дадеш линк от къде мога да гледам,също така става ли и по селата или може само по градовете?

По селата няма инсталирани камери.Има само в големите градове.

ZloboMiR
02-26-2014, 23:13
http://www.opentopia.com/