PDA

View Full Version : Сустаплекс 325



bsd
02-17-2014, 16:08
Някой пробвал ли го е? Много ми го хвалят за каюване на мускулна маса, но искам да се запозная с всички странични ефекти преди да си взема подобно нещо. Единственото, което ми казаха като станиюен ефект е, че растяли гърдите напред, ако не се тренира, но това не ме притеснява, защото се скъсвам.

Благодаря предварително :)

Баща Ти
02-17-2014, 19:07
Да ти растат гърдите напред ми звучи като гинекомастия.
Не знам за конкретния препарат, но ти е нужна терапия и протектори, а щом питаш - значи не можеш да направиш такова нещо..

Rakshy
02-17-2014, 21:55
Не съм наясно със стероидите, но от това което прочетох:
" Андрогенните му ефекти се изразяват в окосмяване и удебеляване на гласа. Имате повече сила, повече желание и енергия за всичко, освен тренировките и спорта."

"За разлика от други съединения за тестостерон, като Cypionate и Enantate, употребата на Sustaplex 325 причинява по-малко водно задържане и странични ефекти в следствие на повишените естрогенни нива. Тази особеност го превръща в желан продукт за културисти, които страдат от гинекомастия, но търсят мощния анаболен ефект от инжектируем тестостерон"


Стигнах до извода, че уж е по-добро от останалите боклуци, ама т'ва си е игра със здравето, ако ти е читав организма, за тоя растеж ще си съсипеш старините. Според мен, не е оферта да се занимаваш, просто защото медикаментите които трябва да друсаш са твърде много и скъпи.

Баща Ти
02-18-2014, 10:14
как пък стигна до извода, че ще си съсипе старините :D

Rakshy
02-19-2014, 08:49
"Ще ти съсипе старините" - имах предвид, че ако сега не му навреди ще излезе след време и ще му създаде проблем, не знам дали е така, просто лично мнение.

Fisherman
02-20-2014, 17:08
Да ти растат гърдите напред ми звучи като гинекомастия.


гинекомастия е подуването на зърната ей майна

Баща Ти
02-20-2014, 17:35
гинекомастия е подуването на зърната ей майна

Грешиш http://en.wikipedia.org/wiki/Gynecomastia