PDA

View Full Version : бал Великотърновски университет- прием



glorichka77
02-17-2014, 17:02
Здравейте. Извинявам се за темата, видях че има и други писали по нея, просто не намерих точно отговора, който търсех. Аз искам да кандидатствам с маркетинг. Разбрах, че може да се влезе с ДЗИ по български и оценката ми по български от дипломата. 9-10-11-12 клас имам 5-ци по български и 11, 12 6 по български Зип. Това прави 5,50. И 6 ли трябва да изкарам на ДЗИ-то, за да ме приемат..

Ivanina_St
02-18-2014, 15:17
Братовчедка ми кандидатства миналата година Маркетинг и я приеха на четвърто класиране с много нисък бал, защото някой се беше отказал и тя зае неговото място.Сметни си пак бала, но ако не съвпада не се отчайвай, не забравяй, че може в последния момент някой да се откаже, защото са го взели в друг университет и на теб да ти се отвори парашута!

glorichka77
03-03-2014, 08:32
а колко беше долу-горе бала на братовчедка ти?

DownloadVirus
03-03-2014, 11:38
Виж другата година първо колко са местата..
Те тия маркетинги финанси повечето там не знаят защо са,защото е лесно и всички се бутат,к'во толкова се притесняваш,не мога да разбера..Просто си кандидатствай и гледай да си вземеш нещата. То ако беше на ДЗИ 6ци да имат ,за да влязат ,то тогава нямаше да има и 1 човек.

sweet__potion
03-03-2014, 12:01
Защо точно Великотърновски университет, щом си се насочила към маркетинг по-добре ще е да избереш някой икономически ВУЗ - УНСС, Свищов, Варна....

glorichka77
03-12-2014, 15:14
Всъщност сега се насочих към турзиъм, защото разбрах, че има прекалено много хора с маркетинг, които нямат реализация и няма смисъл.

DownloadVirus
03-12-2014, 15:53
Кандидатствай си от първия път просто и си вземи всичко,предполагам,че ще те приемат като ги знам какви влизат миналите години,повечето шамандури и не знаят защо са там,просто да завършат Висше,понеже е лесно. Ако си се насочил обаче целенасочено да кандидатстваш и да имаш други мисли,а не просто студентски живот нещата е възможно да се наредят :)