PDA

View Full Version : Последните 60 дена ме скапват....



NIKZnikz
02-18-2014, 07:29
Здрасти, в последните 60 дена почнаха да ми се случват мн гадни работи, като почнем от това , че приятелите ми ,ми казаха как някакви ми се подиграват на външния вид, бил съм постоянно като сърдит, изглеждал съм като затворник,....бил съм нисък,дребен и точно заради това дрехите ми стояли като чувал на мене....:( старите приятели вече не обръщат толкова внимание , и съм сам катоо куче, а най лошото е че съм на 21 години :(...вече се чудя какъв е смисъла да живея...като нямам никой и половината познати ме обиждат, аз не съм виновен че така съм се родил...:(

haritov
02-18-2014, 07:52
намери си работа

RapExotic
02-18-2014, 13:07
Това не са ти приятели. Намери си истински такива.

mayaaa
02-18-2014, 17:50
Трудно ми е да повярвам, че си на 21 и още не си научил елементарни неща от живота.
Първо - намери си нови приятели. Започни да спортуваш, най-малкото ще ти се вдигне самочувствието и ще знаеш, че обидите са просто заради липса на сиво вещество при някои хора. Да, намери си и работа, няма да ти дойде зле. СТЕГНИ СЕ И СПРИ ДА СЕ САМОСЪЖАЛЯВАШ...

~LadyCrawley~
02-18-2014, 18:35
Ей затова ще те тъпчат цял живот, защото си комплексар и се оплакваш по форуми как те наричат...

koce1313
02-25-2014, 22:28
Така аз съм на 14 това ми се е случвало, защото съм по-пълен и така нататък. Предлагам да помислиш дали има причина да мислят така за теб. Ако не просто поговори с тях отидете на кино, кафе и поговорете. Започнете да говорите и излизате по-често може би ще се сближите. Ами старите приятели те си имат задължения. Обади им се и им предложи някой ден когато и на двамата или там колкото искаш ви е удобно излезте някъде поговорете.