PDA

View Full Version : Какво е вашето мнение по този въпрос за секса



LivingProof
02-18-2014, 11:58
И така... При слушане на мнения от други хора, с които съм разговарял (момичета и момчета) стигнах до един извод: че на момичетата им е много по-лесно да намерят партньор, с който да правят секс, отколкото момчетата. Това е едно мое наблюдение и се опитвам да си обясня защо. Вие как мислите?

xXxPETYAxXx
02-18-2014, 12:12
Щото момчетата сте лесни. Искате секс и се радвате, когато го получавате. Трудно ви е да откажете, а и не намирате причина за да го направите.

RapExotic
02-18-2014, 13:17
Това са инстинкти за размножаване, които ги има при всички животни. Не е въпроса да си лесен или труден. В природата мъжкарят гледа да оплоди възможно най-голям брой женски, а женската да се съвукопли с най-силният. За това и при хората е така. Жените подсъзнателно избират най-достойния с когото да правят секс, а мъжете гледат повече бройката. Разбира се като хора с разум (не че всики го използват) това правило не важи винаги.

Anonys
02-18-2014, 13:31
Щото момчетата сте лесни. Искате секс и се радвате, когато го получавате. Трудно ви е да откажете, а и не намирате причина за да го направите.

А каква е вашата? Доста пъти момче може да откаже на момиче, защото е грозна, защото не му харесва, че е курва и т.н.

Каква е вашата причина да откажете секс на момче, което ви допада? Мисля, че би бил по-интересен въпроса, не кой го получава по-лесно, а кой го получава по-бързо.

xXxPETYAxXx
02-18-2014, 13:55
Под "лесни" имах предвид, че наистина ви е по-лесно да правите просто секс, а не точно, че сте леснодостъпни. Повечето момичета търсят нещо повече от секс, но все пак има и такива, които лесно ще се надъхат за спорта. Аз лично на тоя етап не бих си легнала с някой, само щото ме привлича, щото не си търся секс. Предпочитам да не правя секс, отколкото да правя просто секс, въпреки че това наистина мога да го намеря най-лесно и бързо. В даден момент може и да поискам секс. Обаче, докато искам и други неща, а мъжете около мен искат само секс няма как да стане. А повечето момичета, особено по-малките искат връзка, не секс, затова на момчетата им е по-трудно да намерят момиче, което да иска същото. Обаче в днешно време ми се струва, че те също бързо ще си намерят, момичетата май те стават много по-сексуални от преди.

Hilary_
02-18-2014, 14:10
Не познавам мъж, който да откаже секс. На вас ви е много по - лесно да го направите просто така за бройката или заради тъпите схващания, че с всяка следваща ставате "по - вървежни". Това се среща и при жените, но по - рядко.

Tsukuda_Hiroshi
02-18-2014, 18:44
Щото момчетата сте лесни. Искате секс и се радвате, когато го получавате. Трудно ви е да откажете, а и не намирате причина за да го направите.

Баш точно си ни описа!! Няма по-добър отговор по тая тема!!!

RapExotic
02-18-2014, 19:26
Не познавам мъж, който да откаже секс.

Отказвал съм. Просто ако е твърде лесна и се предлага на всеки не ме привлича. ;)

draid
02-18-2014, 19:58
Не познавам мъж, който да откаже секс. На вас ви е много по - лесно да го направите просто така за бройката или заради тъпите схващания, че с всяка следваща ставате "по - вървежни". Това се среща и при жените, но по - рядко.

Хахахахха я се поправи малко. Може би искаше да кажеш "Няма лапе на 14-16 което да откаже на що годе прилично изглеждащо момиче"

Нямало мъж който да откаже, абе вие за какви се вземате ? Или контактувате само с някакви загорели лапетии ?

DarkTemplar
02-18-2014, 22:29
С нетърпение очаквам отговора на Хилари, който се базира на нейния огромен житейски и любовен опит и никак няма да е клиширан. 8-)

Hilary_
02-19-2014, 16:03
Няма какво да поправям. Каквото съм искала да напиша, съм го написала.

anonymous708973
02-19-2014, 16:17
Хахахахха я се поправи малко. Може би искаше да кажеш "Няма лапе на 14-16 което да откаже на що годе прилично изглеждащо момиче"

Нямало мъж който да откаже, абе вие за какви се вземате ? Или контактувате само с някакви загорели лапетии ?

Абсолютно си прав. Само дето в моя кръг (отново ще го кажа с риск да бъда оплюта - ама в България) също масово е така, пък говорим за хора от 21-2 нагоре.

NeutralMilkHotel
02-19-2014, 16:54
Защото жената печели мъжът с повърхностни качества - външен вид, социална интелигентност, общителност, потенциал да отгледа добре децата му, да му създава комфорт и да не го натоварва.

Докато мъжът може да спечели жена със социална стойност, интелект, смелост, благородство, стабилност (емоционална и материална), борбеност, лидерски качества, умение да я води, умение да създава баланс по мъжки, когато тя е емоционална по женски, логично мислене и т.н., и т.н.

Съответно е по-вероятно една жена да отговаря на основните мъжки изисквания, отколкото обратното.
Това казано - колкото повече критерии има един мъж, толкова повече стойност му се трупа и толкова повече е желан той от жените. Колкото повече жени го желаят, толкова по-внимателно подбира той.
Мъж с малко от нужните качества, съответно неполучаващ внимание от качествени жени е готов да си легне и със 100... нискокачествени. Защото си знае цената. :)

fenkaaa
02-20-2014, 22:51
Отказвал съм. Просто ако е твърде лесна и се предлага на всеки не ме привлича. ;)

Евала, повечето момчета се хвърлят точно на такива, защото са сигурни, че ТЯ няма да им откаже :D

anonymous708973
02-21-2014, 18:46
Защото жената печели мъжът с повърхностни качества - външен вид, социална интелигентност, общителност, потенциал да отгледа добре децата му, да му създава комфорт и да не го натоварва.

Докато мъжът може да спечели жена със социална стойност, интелект, смелост, благородство, стабилност (емоционална и материална), борбеност, лидерски качества, умение да я води, умение да създава баланс по мъжки, когато тя е емоционална по женски, логично мислене и т.н., и т.н.

Съответно е по-вероятно една жена да отговаря на основните мъжки изисквания, отколкото обратното.
Това казано - колкото повече критерии има един мъж, толкова повече стойност му се трупа и толкова повече е желан той от жените. Колкото повече жени го желаят, толкова по-внимателно подбира той.
Мъж с малко от нужните качества, съответно неполучаващ внимание от качествени жени е готов да си легне и със 100... нискокачествени. Защото си знае цената. :)

Страшно добре казано.

102
02-21-2014, 18:55
шото нема тапи пра4ки които съдят по външния вид и да знае столицата на париж ;д

draid
02-21-2014, 19:09
Абсолютно си прав. Само дето в моя кръг (отново ще го кажа с риск да бъда оплюта - ама в България) също масово е така, пък говорим за хора от 21-2 нагоре.

Ами подбирай си компанията бре. Секс съм отказвал и то не веднъж. Шанса да си легна с някоя проста звезда която се хвърля на ляво надясно в дискотеката и се прави на "отворена" клони към минус безкрайност. Обаче най кеф ми прави някоя да се довлече, да е тъпа, грозна и на всичко отгоре да изръси "на мен никой не ми отказва"

102
02-21-2014, 19:10
шото не е 4ак толко тапа и осъзнава 4е само тапи и грозни мъжаги ше и вържат за тва и никои не и е отказвал

draid
02-21-2014, 19:13
За мен направо беше пропуснало едно еволюционно ниво, ама това по повод изцепката на Хиларито.

Panda^^
02-21-2014, 19:17
Защото момчетата не отказват просто на секс докато за момичето много по често се случва връзката да и по-важна

102
02-21-2014, 19:18
Защото момчетата не отказват просто на секс докато за момичето много по често се случва връзката да и по-важна

слу4аино да си от малцинствата ? :)

anonymous708973
02-21-2014, 20:22
Ами подбирай си компанията бре. Секс съм отказвал и то не веднъж. Шанса да си легна с някоя проста звезда която се хвърля на ляво надясно в дискотеката и се прави на "отворена" клони към минус безкрайност. Обаче най кеф ми прави някоя да се довлече, да е тъпа, грозна и на всичко отгоре да изръси "на мен никой не ми отказва"

E, не, не.
Аз не говоря за такава крайност, а че всяка мадама, която изглежда що-годе добре, се класира. Без оглед на други фактори.

draid
02-21-2014, 21:17
Е аз ги избирам с iq тест :D