PDA

View Full Version : Английски език



vladislavcheto
02-18-2014, 12:28
9-ти клас съм.Спрях да уча английски след 7-ми,тъй като бях нулева година и просто нямаше как.Бях стигнал ниво В2 - С1.Вече съм паднал сигурно на В2.Сега съм 9-ти и вторият ми език не ми е много познат,но за сега се справям прилично :Д Като цяло единствените затруднения,които имам,са по-скоро с говоренето,отколкото с граматиката (тя не е и сложна де :Д ),но да..Мислите ли,че са голям пропуск тея две години и как да ги наваксам - с някакви контакти с англо-говорещи по интернет ли,курсове.. И да,някой бил ли е в такава ситуация и как се е справил ?:Д

П.С.Чета книги,слушам само английска музика и гледам филми на английски,ако е от значение :Д

Ivanina_St
02-18-2014, 15:10
Влез в сайта http://conversationexchange.com/ и се регистрирай, там можеш да си намериш приятели, които ти да обучаваш на български, а те теб на английски.Освен всичко ще създадеш доста приятелства.Аз вече се срещнах с някои от тях и то в България.

MsMiracle
02-18-2014, 22:05
Ниво В2-С1 ?? Надявам се си наясно какво означават тези буквички. С1 е сертификат Advanced. Сигурен ли си, че това ти е било нивото?
Запиши се на курсове по английски най-добре. Там хем ще определят колко точно знаеш, хем накъде и как да продължиш, и какво имаш да подобряваш.

vladislavcheto
02-21-2014, 17:57
Ниво В2-С1 ?? Надявам се си наясно какво означават тези буквички. С1 е сертификат Advanced. Сигурен ли си, че това ти е било нивото?
Запиши се на курсове по английски най-добре. Там хем ще определят колко точно знаеш, хем накъде и как да продължиш, и какво имаш да подобряваш.
Не,и идея си нямам какво означават означават буквичките,пиша си ги ей така - за да има нещо :) Иначе да,ще ходя скоро на някакъв такъв тест за определяне на нивото,защото със сигурност е паднало.Не знаех за този сайт,мерси много. :))