PDA

View Full Version : Проблем. Моля само запознати да отговорят.



pesho2
02-18-2014, 13:06
Здравейте. Правихме секс с приятелката ми, не съм свършвал в нея но имахме подозрения, че има предеякулационна течност и тя взе ескапел 4-5 часа след акта . Но 4 дни по късно правихме пак секс, но се скъса презерватива. Не съм свършвал но има вероятност да е имало някаква сперма (предеякулацинна течност оново) в него. Въпроса ми е трябва ли пак да пие или още има действие от предното ?Цикъла и още не е започвал, но той трябва да дойде другата седмица.

xXxPETYAxXx
02-18-2014, 14:04
Ескапела не са бонбонки, не се приема ей така. Не трябва да се пият повече от 2 хапчета годишно, т.е. минимум 6 месеца трябва да са минали преди предходното и то, само ако наистина се налага.
Щом не си свършвал, шанса да е станало нещо е нищожен.
Хубаво щеше да бъде, ако приятелката ти си беше изчислила овулацията предния път и ако е била в рискови дни, тогава да пие. Сега след като е пила хапче вече може цикъла и да се размести и и да иска да не може да си определи кога ѝ е овулацията.

pesho2
02-18-2014, 14:26
Ясно, няма да пие хапчета и такива неща повече. Да се надяваме да не е станало нищо.

baby_baby
02-18-2014, 15:35
Няма и нищо

djipsito
02-18-2014, 21:58
Нито първия път е имало нещо, нито сега... За да не се филмирате повече, безсексието е най-сигурния начин да не забременява. Как може да сте толкова зле ?!?!?!

lubomir.v.ivanov
02-19-2014, 06:11
Братле нали осъзнаваш колко си сгафил? И при мене се случи нещо подобно и си мислех, че нищо няма да има ама на, сега приятелката ми е в 6-тия месец. Така че добре дошъл в клуба на младите татковци :D

CrazyLittleThing
02-20-2014, 15:38
Добре де, какво трябва да значи "не съм свършвал в нея, но имахме подозрения, че има предеякулационна течност" ? Винаги, когато се прави секс без презерватив има риск. Но не може на базата на някакво си едва ли не предчувствие от ваша страна, момичето да се трови с нещо толкова силно, че и след пет дни пак да иска. Оставете нещата така, нищо й няма ( само че не се стряскайте ако има закъснение на цикъла, главоболие или гадене - това са все странични ефекти на Ескапел )