PDA

View Full Version : Как да се ''отвържа'' ?



TameraF
02-18-2014, 15:46
Здравейте. Ще ви разкажа моята история. От много години в класа ми има едно момче, към което винаги съм имала специално отношение, общо взето винаги съм го харесвала и може би нещо повече от харесване. През годините нищо не ставаше между нас, защото все пак бяхме малки, но преди 2 години, когато бяхме 5 клас започнахме да излизаме. Да ходим по кафета, за да изпием по една кола преди училище, той идваше да ме вика от нас, но всичко беше до време. Предната година, когато бяхме 6ти клас започна да показва интерес към мен, но настроенията му бързо се сменяха и беше ту мил, ту много груб с мен. Сега, когато сме 7ми клас всичко е много объркано. Преди 1-2 месеца останах с впечетлението, че ме харесва. Има един ден през седмицата, в който можеш да избягаш от часа и няма да имаш отсъствие. Честно казано мен не ми пука за отсъствията, но на него да. Леко се очудиш, защото той си пада ''бунтарче'' и ''лошо момче''. Както и да е. Този час през, който бягахме не се провежда в класната стая и ние оставахме насаме там. На няколко пъти не можахме да се усамотим, защото неговите подражатели ходеха навсякъде с него. Но на няколко пъти оставахме сами и се целувахме и още нещо. Бях във възторг. Все пак момчето, към което имах чувства от години най-накрая ме забеляза и най-накрая ме взе за нещо повече от ''причтелчето в даскало''. Почти всяка вечер говорихме по скайп в рамките на 1-2 седмици, но винаги когато дойдат събота и неделя или някоя ваканция се притеснявах, да не би когато отново се върнем на училище, чувствата му да не са същите и всичко да се разпадне. Знам, че ако найстина има нещо към мен, то няма да избледнее за 2 дена или 1 седмица. След случката, когато останахме насаме, дойде грипната епидемия и излязохме във ваканция. След като отново се върнахме на училище, преди около 1 седмица, той започна да се държи много странно. С една дума не ме ебаваше. Изобщо не си говорим, даже днес ми се озъби и ми каза много троснато, с една дума да си гледам работата. Не ставаше въпрос за случилите се неща м/у нас, а просто защото исках да препиша отговорите за предстоящия ни тест. Смешно е, нали ? Понякога ставам толкова жалка и се чувствам толкова нежелана и самотна, заради него. Само, защото този дрислю ме е отблъснал. Аз не съм грозна. Казвам го в смисъл, че не знам защо го прави. Ходил е с момичета, който не са красиви, даже бих казала грозни и все ''много ги е обичал''. Знам, че понякога има химия м/у 2ма човека. Все пак и аз съм харесвала момчета с не толкова добра външност, но просто е имало химия, привличане. Днес ми беше толкова тъпо, че така ме отряза. Писна ми. Писна ми всеки път, когато нещо не върви с него да си развалям настроението и когато се прибера вкъщи да плача, а на другия ден трябва да не показвам, че по някакъв начин ме е разочеровал. Разбирате ли, днес ме иска, утре съм му противна. Трябва да спра, но как. Имам чувството, че това се превърна в навик. Всеки ден, когато съм на училище да си мисля : ''Дали ще хареса облеклото ми? , ''Днес по-различно ли ще бъде? , ''Добре ли изглеждам'' . Какво да направя ? Заслужава ли си или не ? Имам чувството, че го правя защото сме последна година заедно и искам да я запомня с това, как с него сме били заедно. С момчето, което харесвам от дете. Моля ви, не хейтвайте. Писала съм тук за съвет, а не за да получа негативни коментари. :)

HollyGolightly
02-18-2014, 16:02
7ми клас сте, какво очакваш?

mcfe
02-18-2014, 16:04
С извинение, но сте 7-ми клас, не само че в момента не са ви нужни "връзки", но момчето е още дете, чуди се как да стреля по-добре в CS.

shmatarok
02-18-2014, 16:09
Има няколко неща, които ме озадачават.


Но на няколко пъти оставахме сами и се целувахме и още нещо.
Какво "нещо" ? :Д


С една дума не ме ебаваше.
Много грозно звучи тая дума, казана от момиче, незавършило 7ми клас.


Не ставаше въпрос за случилите се неща м/у нас, а просто защото исках да препиша отговорите за предстоящия ни тест.
8-) 8-)


С момчето, което харесвам от дете.
Ти си си дете.


Мило момиче, момчетата на тая възраст са така - днес ти се усмихва, сякаш си светът му, утре ще ти скъса тетрадката и ще ти каже, че си зле. Не се чуди особено, няма как да го промениш. Детска му работа.
Съветът ми е да се концентрираш върху ученето и върху приятелските отношения. Малки сте още за връзки, а това твоето е типичното детско увлечение. И аз бях така на твоите години, с разликата, че не се целувах с момчето, което харесвах и когато влязохме в различни гимназии и се видяхме след година-две, отношението му беше крайно различно.
Та, седни си на дупето и не се опитвай да му се буташ. Бъдете си приятелчета сега, а като пораснете можете да пробвате и нещо по-различно.

The Cheetah
02-18-2014, 16:12
Понякога ставам толкова жалка и се чувствам толкова нежелана и самотна, заради него. Само, защото този дрислю ме е отблъснал. Аз не съм грозна. Казвам го в смисъл, че не знам защо го прави. Ходил е с момичета, който не са красиви, даже бих казала грозни и все ''много ги е обичал''. Знам, че понякога има химия м/у 2ма човека. Все пак и аз съм харесвала момчета с не толкова добра външност, но просто е имало химия, привличане. Днес ми беше толкова тъпо, че така ме отряза. Писна ми. Писна ми всеки път, когато нещо не върви с него да си развалям настроението и когато се прибера вкъщи да плача, а на другия ден трябва да не показвам, че по някакъв начин ме е разочеровал. Разбирате ли, днес ме иска, утре съм му противна. Трябва да спра, но как. Имам чувството, че това се превърна в навик. Всеки ден, когато съм на училище да си мисля : ''Дали ще хареса облеклото ми? , ''Днес по-различно ли ще бъде? , ''Добре ли изглеждам'' .
Разбери, че външния вид не е от такова значение.
Ти не се мислиш за грозна, но за някой друг може и да си. Разбирането за красотото и "грозотата" е различно за всеки и е индивидуално, не можеш да се харесаш на всички по външен вид. Какво ти пука дали ще ти хареса облеклото ти, важно е на теб да ти допада.
На твоите години всъщност и аз бях така..


Какво да направя ? Заслужава ли си или не ? Имам чувството, че го правя защото сме последна година заедно и искам да я запомня с това, как с него сме били заедно. С момчето, което харесвам от дете. Моля ви, не хейтвайте. Писала съм тук за съвет, а не за да получа негативни коментари. :)
Не, не си заслужава! Чудя се какво си губиш времето с тоя пикльо, който не знае какво иска.. един път сте близки, друг път той се отдръпва и да се държи хладно?!
И спри, спри да се чувстваш гадно заради него.. повярвай ми не си заслужава.

djipsito
02-18-2014, 22:23
А ти къде си в цялата история ? Не ме разбирай погрешно, много ми е сладко като те чета. Само че си забравила себе си. От написаното това личи. Всичко се върти около тва той да е доволен, той да хареса начина по който изглеждаш, държанието ти и т.н. Няма лошо да искаш да си по-добра, но не го прави за него или за който и да е друг, а за себе си.

Вместо да плачеш заради неговото държание в училище, си направи прическа или си лакирай ноктите. Или нещо друго разкрасяващо. Като ти се зъби, му се зъби и ти ? Ако някой, който харесвате има лошо държание към вас, защо вас ви е страх да имате лошо държание към него ?

RapExotic
02-19-2014, 08:18
Спрях да чета историята след оксиморонът: 7ми клас -''бунтарче'' ''лошо момче" :D

TameraF
02-19-2014, 15:14
Спрях да чета историята след оксиморонът: 7ми клас -''бунтарче'' ''лошо момче" :D
Хайде сега да поянся на недоразбралите. Употребих ''бунтарче'' и ''лошо момче'' съркастично. Ако ще пишеш още коментари, хайде да са свързани с въпроса ми, а да не са критики по това кой клас съм и какви думи съм употребила.