PDA

View Full Version : Да кажа или да не й кажа.



LP-952
02-18-2014, 21:04
Така харесвам едно момиче от класа ни , от около 4 месеца се познаваме и се чудя дали тя изпитва същото като мен.И двамата сме на 15.
Имам леки съмнения относно това дали ме харесва.Винаги разменяме погледи в клас ( и нямам предвид просто случаен поглед).Пътуваме с 1 автобус от училище към вкъщи и почти всеки ден разговаряме.Няколко пъти се е случвало да се срещне с някоя приятелка в автобуса и да реши да отидат някаде на разходка и винаги тя е тази която ме кани да се присъединя към тях.Забелязвал съм че се е случвало даже да ме снима в клас и да изпраща снимките на нейни приятели въпреки , че това малко ме дразни.
От друга страна пък не винаги изглежда толкова заинтересована.От както се познаваме никога досега не се е сетила да ми пише нещо във фейсбоок или скайп или изобщо да започнем разговор. А и не винаги ме отбелязва когато се прибира към тях и примерно си говори с някоя приятелка ( понякога се случва това ) и ме игнорира общо взето.
Как мислите дали наистина тя изпитва нещо , или просто на мен така ми се иска и най-обикновените неща ги взимам по насериозно ?
Преди 2-3 дни даже се чудех дали да и кажа направо че я харесвам,но не съм съвсем сигурен дали само няма да направя някаква глупост,та затова моля за вашия съвет . :)
Благодаря предварително !! ;)

strawberry88
02-18-2014, 21:10
Преди 2-3 дни даже се чудех дали да и кажа направо че я харесвам

Недей! Покажи и го като я поканиш да излезете само двамата, хванеш я за ръката, прегърнеш я, целунеш я? Примерно.

changedthewayukissme
02-18-2014, 21:17
Покажи и и.

Tsukuda_Hiroshi
02-19-2014, 16:25
Във връзка с днешния ден (който вИй лАпета, едва ли знаете какво представлява): "Дела трябват, не думи!"

Summer Fresh
02-20-2014, 15:09
Кажеш ли й, че я обичаш или харесваш тръпката изчезва (от личен опит знам), докажи й!

LP-952
02-20-2014, 17:32
Леле .... Вчера се държа много гадно с мене опитваше се да ме обижда и да ме подиграва за най-прости неща .. идеше ми да и тегля една ама се сдържах ...

Tsukuda_Hiroshi
02-21-2014, 12:02
Защо?

BeTheOne
02-21-2014, 13:47
Във връзка с днешния ден (който вИй лАпета, едва ли знаете какво представлява): "Дела трябват, не думи!"

Дааааа. Дела трябват. И да - покажи й.

За да разбереш, какво мисли един човек за теб, просто трябва да предприемеш някакво действие. Не е нужно да казваш "харесвам те, хайде да сме гаджета". Да кажеш "хей, хайде след даскало да излезем еди къде си" общо взето показва, че имаш определен интерес към другата страна.

Това "еди къде си" е от значение. Добре е да си наясно, какво ще правите. Ако си изкарате приятно вероятността отново да иска да излезете е голяма. Също не е задължително на първото такова излизане да станете гаджета. Има хора, на които им трябва време за да опознаят другия. Въпрос на усет е да разбереш, кога да направиш следващата крачка.

Внимавай с френд зоната. При положение, че се познавате от четири месеца има възможност да си точно в нея. Ако е така, по-добре си харесай друго момиче.

Това, че те е ядосала нищо не означава. Възрастта е такава, времето се постопли и хормоните се разбушуват - абсолютно нормално. По всяка вероятност просто е била на такава вълна.


Поздрави!


BeTheOne

RainbowGirl
02-21-2014, 16:56
Осми клас си, нали? Или девети? Ако да - нормално. Нов клас, нови контакти, и аз бях така. Вероятно все още не е сигурна какво изпитва към теб. Може да чака ти да предприемеш нещо, което е съвсем нормално, ти си момчето. Покажи й по някакъв начин че я харесваш, като ви се засекат погледите й се усмихни например. Прегърни я, ако ти се отдаде възможност, говорете си по-често (или си пишете, но гледай да не си останете само с писането). Също може да питаш някой твой приятел дали е забелязал, че тя се държи по-различно с теб, отколкото с другите момчета или пък да питаш нейна приятелка дали тя често говори за теб?

baby_baby
02-22-2014, 13:30
Покажи и и.

+++