PDA

View Full Version : Изчистване на корема от мазнини



tochko
02-19-2014, 07:41
Здравейте,

Искам да ви попитам за един метод за чистене на мазнини, а именно с офирмящ колан и/или фолио. Знам че имат ефект и съм го изпитвал с колана, но до колко трайно мога да махна мазнините от корема с фолиото и колана. Знам че за сваляне на килограми работата е безотказна и бърза, ами после? Знам че зависи от начина на хранене и тренировки, аз ям възможно по-здравословно с малко мазнини, тренирам 4-5 пъти седмично обикновено интензивно. Не смятам да променям храненето си, понеже няма да имам сили за тренировка иначе, избягвам тестяното. С чисто потене не би трябвало да сваля и мусколи нали? Ако нося фолио+колан отгоре по 4-5 часа дневно, и само колан по време на някой тренировки дали ще има траен ефект? До кога е добре да продължа, защото искам да съм ОК за лятото? Искам да допълня също че като стегна горния край на 3-тия ред плочки се подава. Интересува ме около пъпа, то май е най-трудно там. Кто съм отпуснат няма и следа от релеф. Правя преса редовно.

Бих бил благодарен на всички коментари, мерси предварително.

ararat
02-20-2014, 18:37
Не траен, ама даже и търсеният ефект няма да има. Освен ако не целиш да се дехидратираш?

Баща Ти
02-20-2014, 21:01
И да си натоварваш бъбреците излишно.

tochko
02-21-2014, 11:09
Ами значи режим на хренене и здраво преса?