PDA

View Full Version : Спешно:ПОДАРЪК!



Christina13
02-19-2014, 14:32
Здравейте!Имам един въпрос и се надявам, че ще можете да ми помогнете. Значи тази седмица една моя близка приятелка има рожден ден и ще прави парти. Поканила е доста хора и предполагам, че почти всеки ще й подари козметика, книги и т.н. Миналата година й направих страхотен подарък, на който тя много се зарадва- една голяма рамка с 6 нейни снимки, но въпросът ми е какво да й купя тази година? Искам да й взема по-различен подарък. Много ще се зарадвам, ако ми дадете някакви идеи. Благодаря предварително! :)

the sniper guy
02-21-2014, 17:21
Едно джони ще свърши работа :D

Dusty
02-21-2014, 20:00
Ако искаш да направиш нещо ръчно (както се казва вече DIY), си се сетила бая късно, освен ако нямаш свободни два-три дена (ако искаш да стане хубаво, де). Аз предната година на моята приятелка й подарих едно корково табло, с колажи, които бях направила - с наши снимки, с надписи и т.н. Но това доста се доближава до твоето. Наскоро гледах клипчета с подаръци за Св.Валентин, но може и за този празник да свършат работа. Едни бурканчета, в които на 100 (може и по-малко) лисчета .. Абе - какво ти обеснявам, ето ти линк: http://www.youtube.com/watch?v=Npx9KtE95t4&list=UUjKOc0wV8mos0IxwOhtGujg&feature=c4-overview - това, за което ти говоря е след четвъртата минута и половина.
Ако не те устройва - отивай на шопинг. ;д Дано съм помогнала и дано не твърде късно ;д