PDA

View Full Version : Набиха ме пред новата ми приятелка и ме е страх да не ме напусне.



Страници : 1 [2]

AnarchyBoy
03-16-2014, 22:44
Не че си ме питал, а може би трябваше, предвид, че на всеки любознателен човек би му било интересно, а всеки интелигентен би се запитал дали не греши... Оставям на теб да прецениш дали си едно от двете. Но ако ме беше попитал, бих ти казала, че ако твърдиш, че си е фотошопнал снимките, значи харабия не си в ред.
И точно ти да говориш за мъжки постъпки... аре беги. Цял форум ти чакаме месеци наред видеото с 300-та лицеви опори.

Говорех за тази снимка " http://img2.ask.fm/assets2/008/875/996/160/normal/METANA.jpg "
Госпожо Злоба ма трябваш да се заядеш нали, даже не знаеш за к'во говорим, ма влизаш със заяждане.. тъпо парче такова.
Ем ти казах да не ме занимаваш ем продължаваш, нз к'во искаш, злобей си там и си живей жалкия живот без да се месиш в моя. Батхи лицемерието бахти нещото, как да ти го напиша.. СПРИ ДА МИ ПИШЕШ. не желая да контактувам с жалката ти особа.. смятам те за смешна, лицемерна, злобна, дебилна, тъпа селска пръчка. А видеото ще си го получиш не се притеснявай, просто имаше фактори не позволяващи ми тренировки, няма как е така на рандъм да го направя, аз тогава ако си спомняш много добре казах - когато тренирам редовно 6 х 50 лицеви не е трудно.. :) Хората ме подкрепиха ти пак реши да се заядеш, ся крака вече ми е наред и мога да тренирам пълноценно, когато се възстановя напълно ще си получиш глупавото видео и ще ти се смея, че няма за к'во да се хванеш вече, плоска злобарке.

Не се чувствай длъжна да ми отговаряш, аз няма да си правя труда да ти се обяснявам повече, селско парче такова. Ае лека

MasOyama
03-16-2014, 22:49
аве цвятко , извинявай цвъко трябва да те наричам понеже си подриска ......не говоря за релоудвани , тъпунгер такъв

ето ти и издавка от закона


Съгласно чл. Чл. 60.

(1) от ЗОБВВПИ се забраняват
:


1. откритото носене на оръжие на обществени места, освен при
осъществяване на охранителна дейност;

2. съхранението и носенето на оръжия за спортни и за културни цели с патрон в цевта или в барабана;


3. носенето и употребата на оръжие и боеприпаси:

а) на политически, синдикални и културни мероприятия;

б) на спортни мероприятия, освен ако е необходимо за самото мероприятие;


в) в обществени заведения за хранене и увеселение;


г) в молитвени домове, храмове и манастири;

д) в здравни и лечебни заведения, в учебни заведения и всоциални домове;


е) при и след употреба на алкохол, наркотични или упойващи вещества;


4. придобиването, съхранението, носенето и употребата на заглушители за оръжия;


5. използването за други цели на огнестрелни оръжия или боеприпаси за тях, когато те са придобити за културни цели;


6. употребата на пиротехнически изделия в превозни средства, с изключение на пиротехническите изделия за превозни средства, в близост до леснозапалими материали, както и в районите на здравни и лечебни заведения, учебни заведения, социални домове, молитвени домове, храмове и манастири и употребата на пиротехнически изделия, с


спортното оръжие знаем как се носи без пълнител , а за културни цели това са колекционерски оръжия или такива които ползват за филмите. никъде в закона не пише че е забранено да се носи заредено оръжие за самоотбрана или за служебна цел

що спориш за неща които не са ти ясни и много още дълго време няма да са ти ясни :?:
аз това работя , ти на мене си тръгнал да обясняваш , тц тц брех брех :smt023

и мамалигата е яко ястие между другото , на който не му харесва да си ебе майката :smt023

anonymous708973
03-16-2014, 22:52
Отворих снимката и видях за какво става дума. Реших, че имаш предвид, че той прави същото като въпросния пич - а именно, че си фотошопва снимките.
Написах ти го съвсем възпитано без крещящи букви и пунктуации.
Това, което имах предвид, беше, че когато си мерите пишките на тема кой кого може да набие, лично аз като претендираща за интелигентен и любознателен човек, бих попитала хората, които вече познават въпросната личност. Правила съм го и преди - а именно писах на Илия по въпроса, защото ценя мнението му. После добих впечатления и първа ръка.

И лицемерна точно аз не съм. Не аз се правя във форума на големия пич, а после да ти пиша на лично за "инче тва, инче онова", да те питам за подарък за приятелката си и т.н, нали? И далеч не съм единствената, на която си го продавал тоя номер. Отношението ми винаги е било последователно към теб - негативно, но последователно.

А от човек, който пише и се изразява по тоя начин, няма как да приема, че съм селянка, благодаря. Езиковата ми култура, изказът ми, граматиката и лексиката ми са в пъти по-обширни и развити от твоите, при все че си филолог - следователно, уж с усет към езиковото богатство като цяло.

В момента продължавам да съм възпитана, пък ти ми обяснявай каква дива селянка съм, докато си стоиш У Софията.

MasOyama
03-16-2014, 22:53
Говорех за тази снимка " http://img2.ask.fm/assets2/008/875/996/160/normal/METANA.jpg "
Госпожо Злоба ма трябваш да се заядеш нали, даже не знаеш за к'во говорим, ма влизаш със заяждане.. тъпо парче такова.
Ем ти казах да не ме занимаваш ем продължаваш, нз к'во искаш, злобей си там и си живей жалкия живот без да се месиш в моя. Батхи лицемерието бахти нещото, как да ти го напиша.. СПРИ ДА МИ ПИШЕШ. не желая да контактувам с жалката ти особа.. смятам те за смешна, лицемерна, злобна, дебилна, тъпа селска пръчка. А видеото ще си го получиш не се притеснявай, просто имаше фактори не позволяващи ми тренировки, няма как е така на рандъм да го направя, аз тогава ако си спомняш много добре казах - когато тренирам редовно 6 х 50 лицеви не е трудно.. :) Хората ме подкрепиха ти пак реши да се заядеш, ся крака вече ми е наред и мога да тренирам пълноценно, когато се възстановя напълно ще си получиш глупавото видео и ще ти се смея, че няма за к'во да се хванеш вече, плоска злобарке.

Не се чувствай длъжна да ми отговаряш, аз няма да си правя труда да ти се обяснявам повече, селско парче такова. Ае лека

ее мноо красиво , що я обиждаш в момента :?: къде си видял тя да те обижда с вулгаризми :?: съвсем културно ти обясняваше

ще разбереш кой е дебилен и кой е селска пръчка , обещавам ти че ще се погрижа и ще вложа много ресурс така че да ме срещнеш :smt023 тогава ще си поговорим двамата :smt023

AnarchyBoy
03-16-2014, 22:54
А бе ти тъп ли си или на тъп се правиш?
Я прочети какво си постнал и помисли мъничко върху него, моля те.. :lol:
Оставям ти цялата вечер да вникнеш в това, което си постнал.. И да разбереш, как сам доказа, това което аз казвам..
И моля ти се за 9мм берета, нямало ХАЛОСНИ! :razz:

MasOyama
03-16-2014, 22:56
върху кое да помисля :?: върху това колко си тъп ли :?: или за това колко ще ти извия носа :?: :?: :?: ЛАЙНЬО :?: :-x

Justwickeds
03-17-2014, 06:48
Още от времето на хан Кубрат се знае,че с много селски пръчки на едно място никой не може да се справи.

:D

ot_teb_zavisi
03-17-2014, 15:35
Осъди го ;) Тва е най-доброто,което вмомента можеш да направиш.Иначе да - възможно е да загубиш приятелката си,не толкова заради това,че са те набили,колкото заради това,че си се разплакал.Но така или иначе няма да промениш нищо,ако се самосъжаляваш,просто продължавай напред :) Можеш да се запишеш на някакъв боен спорт и догодина като завършваш ще можеш да си го гледаш най-нагло без ония да ти каже и копче.И моля не давайте малоумни съвети от сорта на вземи си бокс,палка,нож,защото това са предмети,които УБИВАТ.А като гледам автора не е от най-опитните на улицата,така че като нищо може да се окаже пребит със собствената си палка...

Didko_Beats
03-31-2014, 16:56
up - вам тази велика тема :D