PDA

View Full Version : Набиха ме пред новата ми приятелка и ме е страх да не ме напусне.



Страници : [1] 2

sweet_boy
02-19-2014, 20:24
Здравейте! Аз съм предпоследна година ученик, в една гимназия, скоро навърших 18. И от скоро си имам нова приятелка, няма и месец, откакто ходим. С нея отдавна се харесваме, но от скоро ни се получи, само че аз вече не съм съвсем убеден, че тя продължава да ме харесва. И причината е, че в понеделник един от нейния клас ме наби и то пред нея, а най-лошото е, че се разплаках :(. Вече втори ден не съм на училище, не че съм нещо много зле, само окото ми е синьо, но от срам най-вече, си взех болничен, малко да ми помине, но в петък съм на училище пак. Тя е в същата гимназия, но е на 16, с две години е по-малка от мен.
Отидохме след часовете в едно заведение, до училище, аз, тя, една нейна съученичка и една моя съученичка, тя ми е нещо, като най-добра приятелка, с нея много се имаме и сме били съученици цял живот- от първи клас в едно училище, после и в гимназията пак в един клас. Там имаше и други от класа и, както и въпросното момче, той определено много я харесва и го е яд, че тя ходи с мен, от нея го знам. От известно време се заяжда с мен и се опитва да ме предизвиква, но гледам да не му обръщам внимание, понеже юмручните схватки по принцип не са ми стихията, никога не съм умеел да се бия и съм със слабо телосложение, а тоя си е побойник, агресивен е и си знам, че може да ме набие, нищо, че е по-малък от мен. Аз съм си от тия по-тихите и скромни момчета, не се надувам и не се правя на голяма работа, от тия съм, които са с отлични оценки и примерно поведение, а той е в противоположната категория. Но стана в понеделник така, че тоя направо прекали с арогантно поведение към мен и чашата преля, а и пред нея не исках да се показвам, като страхливец и му се опълчих, но за жалост доста сгреших. Така ме ступа, че и до сега се чудя с какъв акъл го направих, като си знам, че не мога да се бия. Още в заведението ни се засякоха погледите и той ми подвикна : „К’во ме гледаш бе, мухал?”…нещо от сорта беше, казах му „Имам очи, гледам…”, пак нещо ми отвърна от сорта на „Гледай да не ти ги затворя след малко”, тия с които беше се разсмяха нещо подигравателно, и това беше, не се заяждах изобщо, той се надяваше на това, но си замълчах. Но като тръгнахме да си ходим и той излезе след нас и започна да се заяжда отново с мене: „Аре бе, мъжкарче ли си? Нещо на въпреки ли ми приказваш? Путьо….” Някакви такива и застана пред мен, препречвайки ми пътя с лице почти до моето. Момичетата започнаха да го успокояват, аз също се опитах, да си призная, се поуплаших не малко, понеже го виждам колко е настръхнал, но не исках да се показвам, като страхливец. А той определено си искаше да ме предизвика, обидите и препречването на пътя продължиха, блъсна ме след малко, аз също го блъснах и за нещастие той само това чакаше. Удари ме с юмрук в лицето и ме изпрати на земята и продължи с обидите „Путьо…нещастник” и неща от сорта. Аз се изправих, но бях доста зашеметен и докато се усетя и пак юмрук в лицето, аз пак на земята и така ме заболя втория удар, че си дадох отбой отвсякъде и започнах да се извинявам и да му казвам да престане „съжалявам….престани…сти га…” някакви такива, вече хич не желаех да се правя на мъж. Момичетата се опитваха да го спрат, а аз пък не исках повече да се изправям, но ме сграбчи за сакото и се опита той да ме изправи, с обиди като ”ставай бе путьо” но като не успя и ми стовари още два юмрука в лицето, докато бях на земята….. тотално рухнах и най-гадното, че така ме заболя, че не се сдържах и се разревах. А тоя такива подигравки започна да сипе отгоре ми, а и ме изрита, докато го правеше:(((. Някакви хора се намесиха в тоя момент, понеже си беше на тротоара, оживено беше и добре, че се намесиха, че не знам до къде щеше да се стигне. И така….стига подробности, тръгнахме си, аз с подуващо се и посиняващо око, с кървяща уста, унижен до безкрайност, такова унижение изпитах, че изразът „потъвам в земята от срам” бледнее. Момичетата все ме питаха „добре ли си, как си, успокой се…..”, даваха ми кърпички да си попивам кървящата уста, но забелязах в очите на приятелката ми, освен съжаление и умиление, някакво неодобрение на поведението ми, как да го опиша……нещо като критика на това, което видя….все пак, не само, че ме набива по-малък от мен и съм безпомощен пред него, ами и се разревавам на всичкото отгоре :(((( Не знам, може и да си го втълпявам, но си мисля, че усетих такива нюанси на настроение и отношение в погледа и :(((
Много ми е кофти от тогава, вчера до вкъщи дойде след училище, да се видим, не забелязах повече такова нещо в очите и, но тогава мисля, че го видях това отношение, което описах. Уж всичко е наред в момента, аз и се обяснявах и изразих извинение и съжаление, че така се разревах, казва, че нямало проблем „всичко е наред, не се притеснявай” казва, но все пак……мисля си, че може да ме зареже заради това :((
Дайте ми някакви съвети как бих могъл да си върна самочувствието и увереността, направо са смачкани в момента, а тя си струва, голяма е сладурана, мила е, красива и умничка, не искам да я загубя заради тази излагация.

Didko_Beats
02-19-2014, 21:01
Еми...
http://www.safari.bg/product/category/b/bg/162 - С един удар ще го заболи повече от колкото тебе те е ударил 4 пъти
http://shop.mela99.com/browse/product/id/125/Rabotni+obuvki+polovinki+s+m%D0%B5talno+bomb %D0%B5+BASIC+LOW+S1Kod+:+01052029 - Един ритник и остава стерилен за цял живот ...8-)

Аз друг начин не виждам...

Ако не това ... поне се опитай да разговаряш с тоя нещастник , колкото и да те обиждата обясни му как стоят неща и спри да му обръщаш внимание

~LadyCrawley~
02-19-2014, 21:10
Не че нещо, но с този ник не мога да те приема на сериозно.

BlackEyedPeas
02-19-2014, 21:12
Мога да ти кажа да не се притесняваш от приятелката си, защото изглежда наистина свястна. Въпреки всичко не я е срам и идва дори да те види. Това, което си видял в очите й, не е срам, а по-скоро разочарована, че си отишъл на нивото на онова келешче, а доста жени побоя ги отблъсква, но точно ей такива путьовци (да, той е путьото в случая, не ти) се мислят за мъжкари като се пенят пред момичетата и ходят да бият. Направи ми впечатление, че той не е бил сам, което ме навежда до мисълта, че когато е в своят кръг и се прави на queen B, но ако го хванеш сам може и да насере гащите. Точно ей тоя техният набор са доста дразнещи, правят се на доста големите, а са още посерковци. Само ще ти кажа, че един ден ти ще си издигнат в обществото, а този може само да ти бърше обувките, защото даже и в Макдоналдс няма да го приемат, засега е "cool", ама след известно време ще чисти на хората обувките по улиците, точно затова повечето "побойници" (които се правят само, а по акъл никви ги няма) след време за нищо не са и момичетата спират да се впечатляват от маймунските им игри и се впечатляват в типове като теб, защото един ден ще си достатъчно умен да изградиш семейството й с всичко нужно, а лапето ще се чуди как да изгради покрив над своята глава първо.

NeutralMilkHotel
02-19-2014, 21:32
от тия съм, които са с примерно поведение

чашата преля, и му се опълчих - „Имам очи, гледам…”

ме сграбчи за сакото

:lol: :lol: :lol:

Грешката ти е била, че си се държал като путка. Така или иначе вече ти е бил вързан боят - да го беше ударил, ритнал...Не да му се извиняваш и молиш.
Приятелката ти не е разочарована, че са те набили, а че не си се защитил.

На такива години си, че случилото се е напълно нормално. Всички сме яли един голям хубав, унизителен бой в гимназията. Или поне всички нормални хора.

Тъпото е че не си отвърнал...Ако е нормален софийски дришльо, не някой с връзки от гетата, мафиите и т.н. чакаш да се възстановиш и...Хващаш го някоя вечер сам с един електрошок, поваляш го и го правиш на пастет. Ще кажеш после на приятелката си "аз не съм такъв, че да правя циркове пред хората, селско ми е, всичко се решава насаме, очи в очи"...

Ако не...Ми...Ще са научиш да живееш с това.

haritov
02-19-2014, 22:04
в тая държава си има закони възползвай се от тях и ония ще съжаляват

OoVasKoO
02-19-2014, 22:18
набий го пред блока с бокса и ботушките ве майна
счупи му гръбнака и му изкърти зъбите, остави го с 1 вежда ве

toad
02-20-2014, 19:04
И да се оплачеш на учител, директор или полицай нищо няма да последва. Най-много среща с училищен психолог и родител, ще те хейтне още повече и може да изядеш още един бой. Ако излезеш на раунд 2 ще си изядеш отново боя. Няма какво да направиш. Има вероятност мацката да те зареже, но ако наистина е свестно момиче, както казваш ще стои зад теб при всички положения. Мисля че и е било пределно ясно, че не си стрийт файтър преди да тръгнете. Като отидеш на даскало гледай да се правиш, че нищо не е станало.

anonymous908491
02-20-2014, 19:21
Леко си се разминал, можеха и да те наебат пред нея, тогава вече щеше да имаш причина да се оплакваш.

stefan99s
02-20-2014, 19:51
Казваш, че, като сте тръгнали да си ходите е станал боя. Значи си бил още в заведението, защото там е можело и да използваш един стол и с него да почнеш да се защитаваш и да се биеш. Това, че си слаботелесен няма значение. По-важното е да знаеш техники за самозащита. Има ги много в каратето. Запиши се да тренираш карате или бокс. Друго нещо е, че можеш и да го съдиш. Но му го върни. Свлечи на земята. Трябва да му го върнеш за да не си губиш уважението. Приятелката ти иска да можеш да я защитиш. Това е в природата на жените. Търсят мъже дето могат да ги защитят и да се грижат за тях. Можеш и нож да вземеш с теб и да го размахаш и да кажеш с мен ли мислите да се подигравате. Ако възнамерявате ще ви сритам. Винаги носи нещо с теб за защита. Може и да е и лютив спрей. Тренирай карате или друго бойно изкуство и следващият път ще успееш.

toad
02-20-2014, 19:57
Да го съди ? Нали знаеш, че онзи е непълнолетен, а нашият герой няма дори средна телесна повреда (разбирай нищо счупено). Следователно - нищо.

Айде , отивам да зяпам Лудогорец ;)

Auriss
02-20-2014, 19:58
я се успокойте малко :lol:

Момчето си обясни, че не му е присъщо да налита на бой.
Да си вади медицинското и да отива в РПУ-то, а оттам с ксерокопие на жалбата и родител директно при директорката. Пък ако му се размине на този и до регионалния инспекторат може да се разходи.
Пък след това ако хване да ти спива пак по този начин - пак не оставаш длъжен - сигурно ще изядеш боя повторно, но този ще хвъркне с присъда => 5г. забрана за университет (ако не греша) и съсипан живот. Ти си решаваш. Един познат така изгоря - бяха налетяли на един от квартала им - дори не го бяха били, просто го свалили на земята и му сритали багажа.

RagioL
02-20-2014, 20:09
Брат ти си слабак.

Lighting
02-20-2014, 20:11
Не се отчайвай и аз имах подобен проблем. В 3 и 4 клас като бях всички ме биеха, викаха ме че съм слаб и страхлив. НЕ СИ СЛАБАК, просто си от онея момчета които искат не с бой да става всичко, точно като мен. Особено имаше едно момче което много ме биеше. Обаче знаеш ли какво направих тогава ? Ето това http://dreamland-bg.com/index.php?topic=510.0. Порови се там и трябва да намериш едно заглавие ,, КАК ДА СПРЕ НЯКОЙ ДА ВИ ДОСАЖДА''. Направи го и сподели с нас.

Баща Ти
02-20-2014, 21:58
Това е, пич, жената иска сигурност, а как се е почувствала тя с теб, като те е бил някъв помалък?
И то те е бил честно, ти си си виновен, че нямаш смелост да го треснеш първи.
С разправии по полиция и директор, е да, ще го изгонят, но ти ще си останеш путка. Днеска плачеш и искаш кърпичка от гаджето си, утре от полицая. Научи се да се изправяш пред проблемите се, имаш топки, а не клитор.

Matthew
02-20-2014, 23:32
смятай тоя отгоре ще прави магия против набиване

а магия против надебеляване имаш ли :?: само щото си путка и някой те е набил и ти му правиш магия , толкова равностойно :smt023

:D:D:D не му се дърви да не ти прати некоя и на теб.
по темата пич, ако си от София пиши на лс или тук не ми дреме ше го набия тоа и си готов.

П.П. не че ще ти е от полза ама знам ли?

tireheb
02-21-2014, 00:51
е браво бате, разревал се
ся ако види че и в тийнпроблем пускаш тема..

stefan99s
02-21-2014, 10:21
Сега такъв случайно решава да чете в тиинпроблем и вижда темата , отива на училище и го пребива втори път, той се разревава яко и после пуска тема в друг форум , примерно форума на бг мама да иска помощ от майките , и гледаш оня младеж и там се регва и там прочита 8-) и го набива 3ти път , туи ще е мноо смешно :smt023

И, какво ще му е смешното да го пребият още идин път. Ти мислиш ли изобщо. Неможе всеки да си пребива наред просто за кеф. Има си закони и те трябва да се спазват. А за тоя бияч само мога да кажа, че си избира, кого да нападне, като гледа хората дето ще бие да не са много силни. С една дума иска да трупа самочувствие, като бие по-слабите. Съветвам автора също ако има и някой по-силен приятел да поиска да му покаже, как да се бие. Биенето не е само хаотично удряне. Има си тънкости.

sweet_boy
02-21-2014, 17:03
Сега такъв случайно решава да чете в тиинпроблем и вижда темата , отива на училище и го пребива втори път, той се разревава яко и после пуска тема в друг форум , примерно форума на бг мама да иска помощ от майките , и гледаш оня младеж и там се регва и там прочита 8-) и го набива 3ти път , туи ще е мноо смешно :smt023

Да, и кое ще му е смешното!?!? Теб, като те бият, смешно ли ти е?

sweet_boy
02-21-2014, 17:31
Това е, пич, жената иска сигурност, а как се е почувствала тя с теб, като те е бил някъв помалък?
И то те е бил честно, ти си си виновен, че нямаш смелост да го треснеш първи.
С разправии по полиция и директор, е да, ще го изгонят, но ти ще си останеш путка. Днеска плачеш и искаш кърпичка от гаджето си, утре от полицая. Научи се да се изправяш пред проблемите се, имаш топки, а не клитор.

Е да, има истина в това което казваш, прав си, че ме наби честно, прав си и, че не е лошо да можеш да се защитаваш и да "трескаш първи", но пък не всеки е способен на това. Аз лично, явно не мога, ако го можех, нямаше аз да съм с насиненото око, окървавеното лице и с унижението от това набиване..... и то от по-малък от мен. И казвам това, като и отговор на някои съвети от сорта на това да го бия с бокс, или пък електрошок и така нататък - ами ако бокса или електрошока се окажат в неговите ръце, тогава какво ще стане, да ме осакати ли??? А и аз самия не искам да го осакатявам него, да го размазвам, или там каквото ме посъветва някой, просто не съм такъв човек. По-скоро съветите за търсене на защита на правата ми, са далеч по-възприемливи от мен. То така и стана. Вчера вечерта директорката ме потърси, приятелката ми и е казала за случилото се и за причината да съм болничен, те ми се обади, каза ми, че е разговаряла и с родителите на побойника и днес имахме среща в директорския кабинет, с родителите му и моите. Имаше доста сериозен разговор и тоя беше кротък, като ангелче. Размина се с предупреждение за изключване и то само защото аз и родителите ми не настояхме да го изключат, иначе директорката беше готова на това, без много да му мисли. Но се разбрахме за сега да е само предупреждение и изрично му се обясни, че само да ме докосне пак и изхвръква от училището. А и аз категорично му обещах, че ако пак ме нападне, не само ще бъде изключен, но и ще потърся много по-сериозен начин за защита на правата си.

sweet_boy
02-21-2014, 17:46
е браво бате, разревал се
ся ако види че и в тийнпроблем пускаш тема..


Кой ако види, приятелката ми, или той? Какво тя ако види? Аз вече сигурно 100 пъти съм и казал и със си признал, че много ме е срам от случилото се, тя казва, че няма проблеми, доста мило и с рабиране се отнесе, дори вече съм доста по-спокоен и мисля, че няма да ме зареже, заради случката, макар, че може и да го направи, просто мило и с разбиране да се държи, но да си реши, че не иска повече да е с мен.....дано не е така, де, но всичко е възможно.
А пък тоя ако види и какво???...... смятам, че му стана ясно да не се закача повече с мен....пък и едва ли ще види....знам ли?

sweet_boy
02-21-2014, 17:47
смятай тоя отгоре ще прави магия против набиване

а магия против надебеляване имаш ли :?: само щото си путка и някой те е набил и ти му правиш магия , толкова равностойно :smt023

Да, това и на мен ми изглежда безумие, за магията......но пък нарицателното "путка", малко не ми харесва, не се смятам за такова нещо.

toad
02-21-2014, 17:56
Честно казано добре си постъпил , а и мацката ти изглежда свестна. Успех занапред.

sweet_boy
02-21-2014, 17:57
Честно казано добре си постъпил , а и мацката ти изглежда свестна. Успех занапред.

Благодаря :)

an7raks
02-21-2014, 18:07
Е да, има истина в това което казваш, прав си, че ме наби честно, прав си и, че не е лошо да можеш да се защитаваш и да "трескаш първи", но пък не всеки е способен на това. Аз лично, явно не мога, ако го можех, нямаше аз да съм с насиненото око, окървавеното лице и с унижението от това набиване..... и то от по-малък от мен. И казвам това, като и отговор на някои съвети от сорта на това да го бия с бокс, или пък електрошок и така нататък - ами ако бокса или електрошока се окажат в неговите ръце, тогава какво ще стане, да ме осакати ли??? А и аз самия не искам да го осакатявам него, да го размазвам, или там каквото ме посъветва някой, просто не съм такъв човек. По-скоро съветите за търсене на защита на правата ми, са далеч по-възприемливи от мен. То така и стана. Вчера вечерта директорката ме потърси, приятелката ми и е казала за случилото се и за причината да съм болничен, те ми се обади, каза ми, че е разговаряла и с родителите на побойника и днес имахме среща в директорския кабинет, с родителите му и моите. Имаше доста сериозен разговор и тоя беше кротък, като ангелче. Размина се с предупреждение за изключване и то само защото аз и родителите ми не настояхме да го изключат, иначе директорката беше готова на това, без много да му мисли. Но се разбрахме за сега да е само предупреждение и изрично му се обясни, че само да ме докосне пак и изхвръква от училището. А и аз категорично му обещах, че ако пак ме нападне, не само ще бъде изключен, но и ще потърся много по-сериозен начин за защита на правата си.

Не искаш да му размажеш мутрата, не искаш да го изключат=>искаш да продължи с тормоза... Мдаа... путка си...

sweet_boy
02-21-2014, 18:49
Не искаш да му размажеш мутрата, не искаш да го изключат=>искаш да продължи с тормоза... Мдаа... путка си...

Изобщо не си прав - не искам да продължи с тормоза, нито пък съм това, което ме наричаш. Казах вече, че ако пак ми посегне, ще се постарая да си получи заслуженото.

BeeKeeper
02-21-2014, 19:05
Пич, с тоя ник, аватар и с твоята история ми мязаш на пълен педал. Дано тоя те набие още поне пет-шест пъти, за да ти дойде акълът в главата.

sweet_boy
02-21-2014, 19:19
Пич, с тоя ник, аватар и с твоята история ми мязаш на пълен педал. Дано тоя те набие още поне пет-шест пъти, за да ти дойде акълът в главата.

Глупости!!! Просто съм по-изтънчен, това не значи, че съм педал. Трябва ли задължително да е аватар на Скалата, примерно, или някакъв гангстерски ник, за да не те смятат за педал??? Признак на ограничено мислене, ми се струва твоят упрек.

an7raks
02-21-2014, 19:32
Изобщо не си прав - не искам да продължи с тормоза, нито пък съм това, което ме наричаш. Казах вече, че ако пак ми посегне, ще се постарая да си получи заслуженото.
Е, щом не искаш да продължи, що не направи всичко възможно, поне за да го изключат от училище? И как ще се постараеш? Ще му кажеш, че ще извикаш мама? Или ще го съдиш?

BeeKeeper
02-21-2014, 19:37
Глупости!!! Просто съм по-изтънчен, това не значи, че съм педал. Трябва ли задължително да е аватар на Скалата, примерно, или някакъв гангстерски ник, за да не те смятат за педал??? Признак на ограничено мислене, ми се струва твоят упрек.


А на мен твоето държание ми се струва признак, че си пут*ка. :)

an7raks
02-21-2014, 19:46
А на мен твоето държание ми се струва признак, че си пут*ка. :)

А аз залагам, че е трол... :D

BeeKeeper
02-21-2014, 19:48
А аз залагам, че е трол... :D

Пут*ка трол... :Д

sweet_boy
02-21-2014, 19:51
Е, щом не искаш да продължи, що не направи всичко възможно, поне за да го изключат от училище? И как ще се постараеш? Ще му кажеш, че ще извикаш мама? Или ще го съдиш?

Ами помисли малко!!! Това, че не настоявах да го изключат и не съм се жалвал в полицията, примерно, може да му подейства възпитателно и поучително, да кажем. Той все още е келеш, не, че аз съм голям и зрял, не казвам това, но все пак съм по-зрял от него и примерно, това, че на злината му, отвръщам с добрина, или поне не със злина, и ако той има някакви качества, за да оцени това, би могъл да си даде сметка, че не трябва да се решават нещата с юмруци, че е постъпил хлапашки и примерно да не повтаря такива действия за напред. Пак казвам, стига да има нужните качества, за да оцени това, че не държа да постъпвам лошо с него, така, както той постъпи с мен. Ако не - еми казах, ще се погрижа да бъде изключен, и до полиция ще се стигне и така..... А и ако не му дам шанс да си прецени грешката, какво би станало? Да кажем, го бяха изключили, заради побоя, еми тогава гаранция, че ще се озлоби, ще ме мрази, дори повече и като вече е изключен, ще реши, че няма какво да губи и примерно ще мисли за отмъщение по един или друг начин. А аз искам само да не се закача повече с мен и да си ме остави да бъда с момичето, което харесвам и с което ходя, което и той харесва също, но все пак тя е избрала да бъде с мен. По-добре е на лошото първо да отвърнеш с добро, а ако не помага, тогава вече други мерки да се вземат.

anonymous708973
02-21-2014, 19:54
нормално поведение от нейна страна не я обвинявай не е тя виновна

усетила е че вече си бета , не можеш да се грижиш сам за себе си а какво остава за нея , в напечена ситуация ти няма да можеш да я защитиш а ще се гипсираш и прочее

нищо не можеш да направиш неизбежно е при вас нещата да умекнат , варианта ти е да си намериш нова да започнеш на чисто и да вземеш да поспреш с плакането , тва е за момичетата :smt023

Именно.
Не мога да си кривя душата. Някъв дребен пикльо, дето я е правил сефтето, я не, да дойде да ми набие приятеля, който да му лази в краката и да му се моли... ще съм безкрайно разочарована. Това, че си с примерно поведение, съвсем не пречи да имаш някакви съвсееем основни познания като как се удря прав десен. Момче да не може да отвърне на удар ми е безкрайно странно, все едно жена да не може да си сложи спиралата. Не казвам да си побойник и да скачаш, ама поне да можеш да отвърнеш. Може да ми е примитивно мнението, да, мъжете не са мъже, щото са пещерняци без грам мозък и с големи мускули, ама си е моето мнение.


Всички сме яли един голям хубав, унизителен бой в гимназията. Или поне всички нормални хора.
Всички? Момчетата може би.
Момиче да се бие е една от най-смешните, унизителни, малоумни гледки на тоя свят. И със сигурност не е "нормално". И го казвам като човек с изключително много конфликти в гимназиалните си години, не е като да съм била мишчица и да съм си траела в ъгъла.

Авторе,
ако си мислиш, че си зрял, защото на злината отвръщаш с добрина - в грешка си. Това е глупост. В зависимост от ситуацията, една сурова реплика, един бой или едно подминаване с ясно чувство на превъзходство могат да са по-добри, няма как да дам универсално решение на всеки конфликт, но във всички случаи е малоумно да отвръщаш на злината с добро. Това не ти е библията.
Добре си направил обаче, че не си настоял да го изключат. Дано мухльото си вземе поука от това. Оттук нататък ти препоръчвам да си гледаш приятелката, а междувременно да не се смяташ за много зрял и изтънчен, а да се погрижиш да не попаднеш в ситуация, в която дори да не можеш да отвърнеш на удар. Утре ако стане проблем на улицата, това момиче ще очаква да я защитиш, не го забравяй.

sweet_boy
02-21-2014, 19:56
А на мен твоето държание ми се струва признак, че си пут*ка. :)

Еми добре, всеки си има мнение, няма да ти споря, аз казах, че не съм това, което ме наричаш, пък ти можеш да ми лепваш това понятие, колкото си искаш, няма как да те спра.....

sweet_boy
02-21-2014, 19:57
Трол!?!?!? Момчета, вие приказки ли четете още? :)

102
02-21-2014, 20:00
ахахахаахха доре че имам фотографска памет брат
ти си оня путиу със салфетките в джобите
ща бият мноо ясно
радваи се 4е не са те опикали после

an7raks
02-21-2014, 20:05
Ами помисли малко!!! Това, че не настоявах да го изключат и не съм се жалвал в полицията, примерно, може да му подейства възпитателно и поучително, да кажем. Той все още е келеш, не, че аз съм голям и зрял, не казвам това, но все пак съм по-зрял от него и примерно, това, че на злината му, отвръщам с добрина, или поне не със злина, и ако той има някакви качества, за да оцени това, би могъл да си даде сметка, че не трябва да се решават нещата с юмруци, че е постъпил хлапашки и примерно да не повтаря такива действия за напред. Пак казвам, стига да има нужните качества, за да оцени това, че не държа да постъпвам лошо с него, така, както той постъпи с мен. Ако не - еми казах, ще се погрижа да бъде изключен, и до полиция ще се стигне и така..... А и ако не му дам шанс да си прецени грешката, какво би станало? Да кажем, го бяха изключили, заради побоя, еми тогава гаранция, че ще се озлоби, ще ме мрази, дори повече и като вече е изключен, ще реши, че няма какво да губи и примерно ще мисли за отмъщение по един или друг начин. А аз искам само да не се закача повече с мен и да си ме остави да бъда с момичето, което харесвам и с което ходя, което и той харесва също, но все пак тя е избрала да бъде с мен. По-добре е на лошото първо да отвърнеш с добро, а ако не помага, тогава вече други мерки да се вземат.
Я ти помисли малко!!! Та ти си му лазил в краката, човече! Лазил си и си се молил за милост! Какъв урок ще си вземе от теб точно?! Би си взел урок, ако му беше смлял мутрата до неузнаваемост и щеше да има едно на ум другия път, когато се ебава с по-тихите.

OoVasKoO
02-21-2014, 20:05
Самият факт, че си на 18 и си се разплакал те прави путка. Може и да си запазиш гаджето, но ако продължаваш в същия дух, следващият път ще ревеш повече. :lol:

sweet_boy
02-21-2014, 20:07
ахахахаахха доре че имам фотографска памет брат
ти си оня путиу със салфетките в джобите
ща бият мноо ясно
радваи се 4е не са те опикали после


Хммм...ти на училище ходиш ли изобщо, гледайки как пишеш, си мисля, че май не си виждал класна стая. А къде изобщо виждаш салфетки, какви ги приказваш????

102
02-21-2014, 20:09
от предишната ти тема гаи4е се6та6 ли се

sweet_boy
02-21-2014, 20:13
Я ти помисли малко!!! Та ти си му лазил в краката, човече! Лазил си и си се молил за милост! Какъв урок ще си вземе от теб точно?! Би си взел урок, ако му беше смлял мутрата до неузнаваемост и щеше да има едно на ум другия път, когато се ебава с по-тихите.

Добре де, нали обясних, че е доста по-силен от мен, как да му смеля мутрата? А и удря доста силно, приказваш ми и ме упрекваш, но като нищо и тебе сигурно ще те набие без проблеми. И не съм говорил за урок по бой, че трябва да си вземе от мен, за съвсем друго говорех, урок по човещина примерно, да го наречем, има хора, които могат да оценяват това, явно не си от тях, явно само юмруците оценяваш, но пък не е изключено той да го оцени. Нали казах, какво невинно ангелче изглеждаше днес в директорския кабинет и със засрамените му и изчервени от неудобство родители.

sweet_boy
02-21-2014, 20:15
от предишната ти тема гаи4е се6та6 ли се

Еми пускал съм и други теми, но какви салфетки сънуваш, не мога да разбера? Сещам се за какво говориш, но и тогава ти казах, че салфетки няма.

102
02-21-2014, 20:17
ти самиат си копринена салфета ;д

OoVasKoO
02-21-2014, 20:22
ако го изключат или преместят заради теб следващия път ще те набие пред блока и тогава вече се насочи към ММА ве

sweet_boy
02-21-2014, 20:26
Именно.
Не мога да си кривя душата. Някъв дребен пикльо, дето я е правил сефтето, я не, да дойде да ми набие приятеля, който да му лази в краката и да му се моли... ще съм безкрайно разочарована. Това, че си с примерно поведение, съвсем не пречи да имаш някакви съвсееем основни познания като как се удря прав десен. Момче да не може да отвърне на удар ми е безкрайно странно, все едно жена да не може да си сложи спиралата. Не казвам да си побойник и да скачаш, ама поне да можеш да отвърнеш. Може да ми е примитивно мнението, да, мъжете не са мъже, щото са пещерняци без грам мозък и с големи мускули, ама си е моето мнение.


Всички? Момчетата може би.
Момиче да се бие е една от най-смешните, унизителни, малоумни гледки на тоя свят. И със сигурност не е "нормално". И го казвам като човек с изключително много конфликти в гимназиалните си години, не е като да съм била мишчица и да съм си траела в ъгъла.

Авторе,
ако си мислиш, че си зрял, защото на злината отвръщаш с добрина - в грешка си. Това е глупост. В зависимост от ситуацията, една сурова реплика, един бой или едно подминаване с ясно чувство на превъзходство могат да са по-добри, няма как да дам универсално решение на всеки конфликт, но във всички случаи е малоумно да отвръщаш на злината с добро. Това не ти е библията.
Добре си направил обаче, че не си настоял да го изключат. Дано мухльото си вземе поука от това. Оттук нататък ти препоръчвам да си гледаш приятелката, а междувременно да не се смяташ за много зрял и изтънчен, а да се погрижиш да не попаднеш в ситуация, в която дори да не можеш да отвърнеш на удар. Утре ако стане проблем на улицата, това момиче ще очаква да я защитиш, не го забравяй.

Еми ок, но само да ти уточня, че тя не си е правила сефтето с него, не са били никога заедно. Иначе съм съгласен с това, че е редно да може да разчита на мен, но какво да направя, все пак казах, че е доста по-силен от мен, всеки може да си намери майстора и да не успее да отвърне на удара. Десен прав, както казваш, може и да мога, но нито успях да го направя, пък и да бях успял, сигурно щеше да стане още по-зле, като си по-слаб от някой и десния ти прав само ще го разяри още повече.

sweet_boy
02-21-2014, 20:29
ако го изключат или преместят заради теб следващия път ще те набие пред блока и тогава вече се насочи към ММА ве

Да, аз го споменах това, че ако го изключат и ще ме намрази още повече, ще иска отмъщение, а вече като е изключен, какво да губи....а така има шанс да си вземе някаква поука и да не ме закача.....хем доволен, че вече ме е набил, понеже той го искаше от преди, хем пък и вече да не го прави, за да не го изключат, или пък да го съдя. Днес доста добре му се изясни това, че ако се повтори това и ще има последствия за него.

sweet_boy
02-21-2014, 20:31
ти самиат си копринена салфета ;д

За Бога, кой клас си, не успяваш да пишеш правилно по никакъв начин!!!!! Как да се съглася с теб, че съм "копринена салфета"??? :)))) Чак ми образуваш смях :)

OoVasKoO
02-21-2014, 20:36
Да, аз го споменах това, че ако го изключат и ще ме намрази още повече, ще иска отмъщение, а вече като е изключен, какво да губи....а така има шанс да си вземе някаква поука и да не ме закача.....хем доволен, че вече ме е набил, понеже той го искаше от преди, хем пък и вече да не го прави, за да не го изключат, или пък да го съдя. Днес доста добре му се изясни това, че ако се повтори това и ще има последствия за него.
Що ако се повтори пак, няма ли наказание за тоя? Нямаш ли приятели да му откъртят тиквата?!

Didko_Beats
02-21-2014, 20:37
Нали казах, какво невинно ангелче изглеждаше днес в директорския кабинет и със засрамените му и изчервени от неудобство родители.

Не злорадствай много , много защото точно на такива ангелчета бързо им се разминава и историята почва на ново


Добре де, нали обясних, че е доста по-силен от мен, как да му смеля мутрата? А и удря доста силно, приказваш ми и ме упрекваш, но като нищо и тебе сигурно ще те набие без проблеми.

Ади да пробваме 8-) ...Проблема не е до смилането на мутри , самия ти си без самочувствие , a тея чакали такива търсят... много малко са хората който ще се зарадват на една хубава приказка...

А ако проблема е че ти не удряш силно , има си принадлежности за тея работи 8-)

girlwithblueeyes
02-21-2014, 20:39
Момче вземи се стегни и бъди мъж. Има ситуации в , които е жалко да си добър и смирен.
Лично за мен самият факт,че си молил и плакал говори лошо за теб. Не толкова ,че си ял бой.
Ако съм на мястото на гаджето ти бих се срамува ,че приятелят ми няма топки да отвърне ,а се излага .

OoVasKoO
02-21-2014, 20:42
Момче вземи се стегни и бъди мъж. Има ситуации в , които е жалко да си добър и смирен.
Лично за мен самият факт,че си молил и плакал говори лошо за теб. Не толкова ,че си ял бой.
Ако съм на мястото на гаджето ти бих се срамува ,че приятелят ми няма топки да отвърне ,а се излага .
wut?!
той се е молил?!
е това е вече прекалено - да се молиш и да плачеш, не си на 10 :D

an7raks
02-21-2014, 20:42
Добре де, нали обясних, че е доста по-силен от мен, как да му смеля мутрата? А и удря доста силно, приказваш ми и ме упрекваш, но като нищо и тебе сигурно ще те набие без проблеми. И не съм говорил за урок по бой, че трябва да си вземе от мен, за съвсем друго говорех, урок по човещина примерно, да го наречем, има хора, които могат да оценяват това, явно не си от тях, явно само юмруците оценяваш, но пък не е изключено той да го оцени. Нали казах, какво невинно ангелче изглеждаше днес в директорския кабинет и със засрамените му и изчервени от неудобство родители.
Да, може и мен да ме набие, ама минимум носа му щеше да е като майска роза, пък ко ще и да ми е начупил ребрата после... Няма да коментирам лазенето и молитвите...
А и друго има... Щом ти е ясно, че не можеш да се биеш и те е страх, не се правиш на мъж, а правиш така, че да избегнеш боя. Като си тръгнал да се отваряш, бъди готов за бой, не да му цитираш "Моята молитва"...

girlwithblueeyes
02-21-2014, 20:56
Извинявал се е
Моя грешка
Но пак не ми промня мнението

RagioL
02-21-2014, 21:04
я се успокойте малко :lol:

Момчето си обясни, че не му е присъщо да налита на бой.
Да си вади медицинското и да отива в РПУ-то, а оттам с ксерокопие на жалбата и родител директно при директорката. Пък ако му се размине на този и до регионалния инспекторат може да се разходи.
Пък след това ако хване да ти спива пак по този начин - пак не оставаш длъжен - сигурно ще изядеш боя повторно, но този ще хвъркне с присъда => 5г. забрана за университет (ако не греша) и съсипан живот. Ти си решаваш. Един познат така изгоря - бяха налетяли на един от квартала им - дори не го бяха били, просто го свалили на земята и му сритали багажа.

Брей значи имало смисъл в това че като искам да спипам някой гледам да е на място без камери и публика. :D

sweet_boy
02-21-2014, 21:05
Да, може и мен да ме набие, ама минимум носа му щеше да е като майска роза, пък ко ще и да ми е начупил ребрата после... Няма да коментирам лазенето и молитвите...
А и друго има... Щом ти е ясно, че не можеш да се биеш и те е страх, не се правиш на мъж, а правиш така, че да избегнеш боя. Като си тръгнал да се отваряш, бъди готов за бой, не да му цитираш "Моята молитва"...

А бе чак лазене и молитви....малко изопачаваш, вярно че си ме наби и не успях нищо да направя, но пък чак лазене....още малко ще кажеш, че и съм му близал обувките...не е така. А и къде изобщо видя, че съм се правил на мъж и да съм се отварял, изобщо не съм се отварял, той търсеше конфликта, не аз, той се отваряше.....да и да добавя, че си казах, че си се уплаших, признах го, тоест не исках да се бия, казах, че си ми беше наясно, че той може да ме набие и не съм искал аз боя, не е било аз да се правя на отворен и да са ме набили за което, да съм си получил заслуженото....той се правеше на отворен и си ме и наби де, така е, но не си прав, че съм си го търсил.

sweet_boy
02-21-2014, 21:07
Момче вземи се стегни и бъди мъж. Има ситуации в , които е жалко да си добър и смирен.
Лично за мен самият факт,че си молил и плакал говори лошо за теб. Не толкова ,че си ял бой.
Ако съм на мястото на гаджето ти бих се срамува ,че приятелят ми няма топки да отвърне ,а се излага .

Добре, когато те бие някой доста по-способен от теб да се бие, от къде да ги извадиш тия топки, ми кажи? То е лесно да се каже, но, ако те заудря някой така, както мене ме заудря, ще си промениш мнението.

an7raks
02-21-2014, 21:10
......казах му „Имам очи, гледам…”, ........
..... аз също го блъснах........
...........адох отбой отвсякъде и започнах да се извинявам и да му казвам да престане „съжалявам….престани…сти га…” някакви такива, вече хич не желаех да се правя на мъж......
???

sweet_boy
02-21-2014, 21:15
......казах му „Имам очи, гледам…”, ........
..... аз също го блъснах........
...........адох отбой отвсякъде и започнах да се извинявам и да му казвам да престане „съжалявам….престани…сти га…” някакви такива, вече хич не желаех да се правя на мъж......

???


Добре де, съгласявам се донякъде, но все пак това не е да съм си търсил аз боя и да съм се отварял аз, както ти го изкарваш, а си е повече, като да не му мълча съвсем, не е като да си го търся сам....а ти едва ли не това каза, което не е същото и не отговаря на истината. Аз не съм от хората, които си търсят боя и се правят на отворковци на другите, просто му отговорих, това е.

an7raks
02-21-2014, 21:22
обре де, съгласявам се донякъде, но все пак това не е да съм си търсил аз боя и да съм се отварял аз, както ти го изкарваш, а си е повече, като да не му мълча съвсем, не е като да си го търся сам....а ти едва ли не това каза, което не е същото и не отговаря на истината. Аз не съм от хората, които си търсят боя и се правят на отворковци на другите, просто му отговорих, това е.

Това "Имам очи, гледам" поднесено от треперещ гласец си е направо просене на бой в очите на такива...
Имам предвид, че щом си позволяваш да отговаряш по такъв начин, бъди готов за бой... Щом те е страх, можеше да идеш при него и да поговорите на 4 очи, че не искаш проблеми и т.н. Ама на 4 очи, не пред аверчетата му.

sweet_boy
02-21-2014, 21:40
Това "Имам очи, гледам" поднесено от треперещ гласец си е направо просене на бой в очите на такива...
Имам предвид, че щом си позволяваш да отговаряш по такъв начин, бъди готов за бой... Щом те е страх, можеше да идеш при него и да поговорите на 4 очи, че не искаш проблеми и т.н. Ама на 4 очи, не пред аверчетата му.


Еми ок, можеше, но то си стана на момента....не можеш за всичко да помислиш точно на момента. Така ти е лесно да анализираш и казваш, какво е трябвало, но не винаги точно на момента е лесно да направиш правилния анализ и преценка.

sweet_boy
02-21-2014, 21:47
Що ако се повтори пак, няма ли наказание за тоя? Нямаш ли приятели да му откъртят тиквата?!

Да, имам приятели....но и той има и какво, да се дебнем, да се бием и до къде така? Пък и казах, че искам само да ме остави намира, не да го размазвам аз. А и колко пък е достойно, да караш приятели да бият някой, понеже ти не можеш и тоя някой те е набил, както си го пише по учебниците, така да се каже, и тоя някой е по-малък от тебе....и за всичко това да кажем и приятелката ти разбере - че караш някой друг да бие някой, който ти не можеш???? Еми аз се надявам тя да приеме факта, че съм миролюбива личност и не съм отмъстителен, ако карам някой да го бие, изобщо няма да докажа това....даже по-срамно е и повече ще се изложа, не мислиш ли?

toad
02-22-2014, 10:09
Защо продължаваш да ИМ се връзваш на тези биячи тук? Не им отговаряй изобщо, така трябва да постъпваш с всички, които ти досаждат и провокират. Пълен игнор.

Аз предлагам темата да се заключи вече.

РЕДАКТИРАНО

an7raks
02-22-2014, 10:40
Защо продължаваш да ми се връзваш на тези биячи тук? Не им отговаряй изобщо, така трябва да постъпваш с всички, които ти досаждат и провокират. Пълен игнор.

Аз предлагам темата да се заключи вече.
Що, да не се припозна?

an7raks
02-22-2014, 10:41
Еми ок, можеше, но то си стана на момента....не можеш за всичко да помислиш точно на момента. Така ти е лесно да анализираш и казваш, какво е трябвало, но не винаги точно на момента е лесно да направиш правилния анализ и преценка.
Тук си прав. Казвам ти го, да го знаеш занапред, това вече е минало и няма какво да му мислиш, просто гледай да не се повтаря... ;)

Illusion772
02-22-2014, 12:16
Авторе историята ти показва две неща:
Колко ни е прогнило обществото и в каква боклукчийска държава живеем - щом различните биват бити.
Но това като го пиша не значи, че мога да приема факта че не си му шибнал един в голямата кратуна на тоя отворко.
Това дето го говорят по-горе колегите за алфи/бети/гами и тн. Мисля че няма отношение щом момичето е тръгнало с теб, те познава до известна степен и горе-долу и е била наясно с това, че не си от типа "биач" .
Но, тук идва но-то. Един мъж трябва да обича няколко жени в живота си , и съответно да ги защитава. И това което не ми харесва в историята ти е не че не си го набил , а че не си оказал поне някаква съпротива.
Това ми е мнението , но вече е минало - така че просто продължи напред.
Успех :)

an7raks
02-22-2014, 12:37
и да вземе да отиде и да пребие онзи който го е унизил , това е единственият начин да си възвърне респекта към приятелката. аз например бих му счупил китката , или носа :smt023

Надали... Ако ще и да го убие, приятелката му все ще си спомня онзи момент, когато му се е молил в краката... Няма смисъл да се занимава с глупости.. По-добре да не допуска ситуацията да се повтаря занапред, а миналото си е минало... Не е толкова срамно да те набият, колкото да не се съпротивляваш и да се молиш. Винаги ще има някой по-силен от теб и приятелката ти трябва да е наясно с това, но да "биеш отбой" и да се молиш, след като си се направил на мъж на думи...

Lighting
02-22-2014, 14:51
Важното че всичко е наред, пък относно магията при мен имаше ефект. Не само, че не ми посегна никога повече, но и станахме едни добри приятели. Но щом мислиш че са глупости тогава да те ебава и пак, и пак, и да цивриш кат мухльо.

sweet_boy
02-22-2014, 16:30
тва го има и в природата. една зебра когато е различна ако е по бяла или и липсват 5 черти , или лъва от прайма ако куца примерно , това ще са първите нападнати. винаги различията се нападат. аз съм свикнал да бивам нападнат заради различията ми , и физически и психически и съм свикнал да се пазя много добре и да съм непреклоним :smt023 така че тва е нормално , но не е нормално да не се развиваш в насока защита. това е моята основна защита и се чувствам сигурен във всяка една враждебна обстановка и ситуация :smt023 всеки в един момент е срещал някой по силен като малък , или като по голям , важното е да не се предаваш и да намериш начин да се справиш :smt023 психически и физически отново :smt023 оръжията са направени за да ти дават преимущество , но пък без тренировка няма да постигнеш никакъв ефект. просто размисъл за автора :smt023 и да вземе да отиде и да пребие онзи който го е унизил , това е единственият начин да си възвърне респекта към приятелката. аз например бих му счупил китката , или носа :smt023

По добре да направи нещо вместо да стои и да не прави нищо ако ли не единствено за да научи негодника че не е всемогъщ понеже той ще продължи да си напада по слаби , знаеш ли най лесно е да се отвряш на слабаците защо ли рядко ми се отварят на мен


Ок, така е, но ние, човешкото общество не сме лъвски прайм, или пък стадо зебри и за това не е редно да действаме, като тези животни. Радвам се за теб, че можеш да се защитаваш и, че не те закачат, явно си голяма работа, само се надявам да не използваш това срещу слабите хора. Но не всеки може да се защитава и да се бие, както вече не веднъж казах, някои хора са просто по-нежни и слаби от други, аз явно съм от тях, щом лапета ме бият и им плача. А пък за оръжия и тренировки, за да го пребивам и чупя китката.....ами хиляда пъти казах - нямам такива намерения, нито способности, дано не ме закача повече само. Иначе съд!!!

ragnarokus
02-22-2014, 16:43
Какъв съд бе. Тоя ще те мрази цял живот и ще стане по лошо.

sweet_boy
02-22-2014, 16:50
Важното че всичко е наред, пък относно магията при мен имаше ефект. Не само, че не ми посегна никога повече, но и станахме едни добри приятели. Но щом мислиш че са глупости тогава да те ебава и пак, и пак, и да цивриш кат мухльо.

Еми радвам се, че ти се е получила магията, но аз от такива неща не разбирам. Пък и не искам да ставам приятел с него.

sweet_boy
02-22-2014, 16:58
Какъв съд бе. Тоя ще те мрази цял живот и ще стане по лошо.


Е ако пак ме пребие, какво??? Разбира се, че ще го осъдя. Ти какво съветваш???

baby_baby
02-23-2014, 12:50
Ако те обича няма да те зареже за такава глупост

stefan99s
02-23-2014, 14:11
Момче вземи се стегни и бъди мъж. Има ситуации в , които е жалко да си добър и смирен.
Лично за мен самият факт,че си молил и плакал говори лошо за теб. Не толкова ,че си ял бой.
Ако съм на мястото на гаджето ти бих се срамува ,че приятелят ми няма топки да отвърне ,а се излага .

Разбери, че момчето преди това не се е било. Няма опит в боя и е нормално така да стане. Следващият път ще се подобри и накрая ще ги бие наред. Трябва негов познат да го научи или да изучава боен спорт и ще може да се защитава. И аз мисля, че е трябвало да настоява другото момче да бъде изключено, защото предупреждението за мен не е наказание. А това безпричинно да се бият слаби хора от по-силни показва колко са страхливи силните. Защо този силния бияч не нападне силен като него. Защото е страхлив и знае, че, като нападне слаб ще победи и няма как да загуби.

Lighting
02-23-2014, 17:26
Ей sweet_boy АЗ СЪМ МОМЧЕ, НЕ МОМИЧЕ.

Didko_Beats
02-23-2014, 17:36
Разбери, че момчето преди това не се е било. Няма опит в боя и е нормално така да стане. Следващият път ще се подобри и накрая ще ги бие наред.

По твоята логика , ако човек бъде пребит 50 пъти ... ще стане 50 пъти по-добър ?

Начи зубарите ще ни млатят до неузнаваемост 8-)

http://24.media.tumblr.com/tumblr_mczfah4oav1rd6gfro1_400.gif

RapExotic
02-23-2014, 18:55
Авторе, виждам че ако не мускули или техника, то поне дар слово имаш. Използвай го. То също е доста силно оръжие. С него може да избегнеш такива ситуации. Освен това не е лошо да помислиш за някакъв друг начин за самозащита при евентуални бъдещи нападения. Боксовете и електрошоковете са си безобидна играчка в ръцете на човек, който не знае как да ги използва. Най-добре обмисли варианта за газово оръжие или нож, но за ножа също ще ти се наложи да придобиеш някаква техника. И не е лошо да тренираш нещо.

Didko_Beats
02-23-2014, 19:39
Авторе, виждам че ако не мускули или техника, то поне дар слово имаш. Използвай го. То също е доста силно оръжие. С него може да избегнеш такива ситуации. Освен това не е лошо да помислиш за някакъв друг начин за самозащита при евентуални бъдещи нападения. Боксовете и електрошоковете са си безобидна играчка в ръцете на човек, който не знае как да ги използва. Най-добре обмисли варианта за газово оръжие или нож, но за ножа също ще ти се наложи да придобиеш някаква техника. И не е лошо да тренираш нещо.

Караш го да носи нож в себе си ? ... 8-)

RapExotic
02-23-2014, 20:00
Караш го да носи нож в себе си ? ... 8-)

Защо не? Стига да знае как да го използва. Функцията на ножа е основно за да сплаши отсрещния и да го пребие, а не да го ръга. ;)

Didko_Beats
02-23-2014, 20:04
Кво сплашване , по-скоро самия той няма да му стиска да го направи :lol:

http://pushka.eu/product/%D0%95%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%BE%D1%88%D 0%BE%D0%BA_AS--008-%D1%88%D0%BE%D0%BA-%D0%B1%D0%BE%D0%BA%D1%81 - Ама това е добра идея 8-)

RapExotic
02-23-2014, 20:09
Кво сплашване , по-скоро самия той няма да му стиска да го направи :lol:

http://pushka.eu/product/%D0%95%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%BE%D1%88%D 0%BE%D0%BA_AS--008-%D1%88%D0%BE%D0%BA-%D0%B1%D0%BE%D0%BA%D1%81 - Ама това е добра идея 8-)

Това като го гледам най-много да му даде на късо в ръката и да се самоопърли .. Свястен електрошок за по-малко от 100лв. няма. Пък и както казах това няма да му помогне ако не знае как да го използва.

an7raks
02-23-2014, 21:14
Това като го гледам най-много да му даде на късо в ръката и да се самоопърли .. Свястен електрошок за по-малко от 100лв. няма. Пък и както казах това няма да му помогне ако не знае как да го използва.

Абе, аз съм си правил електрошок за 5лв и уж на ташак тръшнах един авер в даскало... :D Не вярвах, че чак толкова яко може да пере ток от 9V батерия и шепа чарколяци...
Ножове по-добре не носи, ако нямаш някаква техника, че да не се налага да ти ги вадят от задника... ;)

sweet_boy
02-25-2014, 21:41
Момчета, какви боксове, какви пистолети, какви електрошокове? Не разбирате ли, че аз не съм човек, който би използвал подобни неща? Не намирам за удачен варианта да коля или стрелям по хора. Пък и както казахте, си трябва и да можеш да използваш такива неща, при мен, най-много да стане с моите камъни, по моята глава.

Lighting
02-26-2014, 20:37
Човече знаеш ли защо те бият? Защото си прекалено мил с всички. Виж само! Хората те наричат путка, слабак, а ти съвсем кротко и спокойно пишеш и разговаряш с тях. Трябва да станеш, как да ти кажа - малко по-буен

Didko_Beats
02-26-2014, 20:42
Човече знаеш ли защо те бият? Защото си прекалено мил с всички. Виж само! Хората те наричат путка, слабак, а ти съвсем кротко и спокойно пишеш и разговаряш с тях. Трябва да станеш, как да ти кажа - малко по-буен

нали знаеш че това не става ей така с едно щракване ... човека си е такъв по природа 8-)


Момчета, какви боксове, какви пистолети, какви електрошокове? Не разбирате ли, че аз не съм човек, който би използвал подобни неща? Не намирам за удачен варианта да коля или стрелям по хора. Пък и както казахте, си трябва и да можеш да използваш такива неща, при мен, най-много да стане с моите камъни, по моята глава.

Ама кой е казал да колиш и да стреляш ... просто ще си ги носиш като аксесоари бе човек 8-)

А й много ще ми е интересно както каза за това с камъните :D ... серизно ли няма да можеш да си стискаш бокса в ръката 8-) ще ми стане интересно , ако някого го набият с неговия бокс 8-)

an7raks
02-27-2014, 07:34
ще ми стане интересно , ако някого го набият с неговия бокс 8-)

Не е рядък феномен... ;)

socareless
02-27-2014, 11:08
ами ако животът ти зависеше от това да се защитиш,пак ли щеше да се изживяваш като боксова круша?

an7raks
02-27-2014, 13:01
Не разбирате ли, че аз не съм човек, който би използвал подобни неща? Не намирам за удачен варианта да коля или стрелям по хора.

А ти не разбираш ли, че с т'ва ти мислене + неумението ти да преценяваш ситуацията, ще те мачкат постоянно, както физически, така и психически?
hint Блъфа също е тактика...

sneering
02-27-2014, 13:07
Приятел хич да не ти дреме ! Тук е модерно да си хулиган и всякакъв подобен който малтретира,обижда и този стереотип се харесва повече от този който си. Нормално е расли са в лоши условия,имали са купчина липси,средата им е агресивна и не са виновни че са такива.

Гледай си приятелката и радостта в живота и ич не им обръщай внимание,нека си мерят тоягите и да се бият и всичко останало,нека си страдат в собствения маймунски свят.

Не се подвеждай че трябва да си като тях,нито пък не съжалявай и не се самообвинявай че си се разплакал,проблема е в ТЯХНИЯ телевизор...

Просто тук е една толкова скапана джунгла и толкова назад върви и възпитание и мироглед,че ако тези въпросните слепи прогледнат,ще ослепеят

an7raks
02-27-2014, 17:40
Приятел хич да не ти дреме ! Тук е модерно да си хулиган и всякакъв подобен който малтретира,обижда и този стереотип се харесва повече от този който си. Нормално е расли са в лоши условия,имали са купчина липси,средата им е агресивна и не са виновни че са такива.

Гледай си приятелката и радостта в живота и ич не им обръщай внимание,нека си мерят тоягите и да се бият и всичко останало,нека си страдат в собствения маймунски свят.

Не се подвеждай че трябва да си като тях,нито пък не съжалявай и не се самообвинявай че си се разплакал,проблема е в ТЯХНИЯ телевизор...

Просто тук е една толкова скапана джунгла и толкова назад върви и възпитание и мироглед,че ако тези въпросните слепи прогледнат,ще ослепеят
Хахаха, ти между това да се защитаваш и това да малтретираш правиш ли разлика? Щото съм убеден, че не се брои за малтретиране това да приспиш някой, който те е ударил или ще те удари след 1 секунда. Също съм убеден, че ако беше момиче, нямаше да искаш приятелят ти да не е в състояние да те защити...

sweet_boy
02-27-2014, 17:49
Приятел хич да не ти дреме ! Тук е модерно да си хулиган и всякакъв подобен който малтретира,обижда и този стереотип се харесва повече от този който си. Нормално е расли са в лоши условия,имали са купчина липси,средата им е агресивна и не са виновни че са такива.

Гледай си приятелката и радостта в живота и ич не им обръщай внимание,нека си мерят тоягите и да се бият и всичко останало,нека си страдат в собствения маймунски свят.

Не се подвеждай че трябва да си като тях,нито пък не съжалявай и не се самообвинявай че си се разплакал,проблема е в ТЯХНИЯ телевизор...

Просто тук е една толкова скапана джунгла и толкова назад върви и възпитание и мироглед,че ако тези въпросните слепи прогледнат,ще ослепеят

Ужасно съгласен съм с теб.

sweet_boy
02-27-2014, 18:18
Така, чудех се, дали да го споделя това, понеже до момента не малко бях упрекван, че съм мекушав и бях наричан "путка" и тем подобни, но реших да го споделя. :( :( :( Днес пак ме биха, оказахте се прави, че тоя няма да се кротне. Някакво напълно непознато момче ме наби след училище, сега окото ми е още по-синьо от преди :(. Убеден съм, че е приятел на оня, просто нямам друго обяснение, за първи път го виждам тоя дето ме би днес, ей така, без предупреждение, без нищо да казва си ме наби :(. Нямам доказателство, че му е приятел, но просто няма друго обяснение, почти съм сигурен, че заради оня ме наби, за да не го изключат него, ако пак ме бие. И сега вече си давам сметка, че това може да продължи до безкрай, да си ме бият някакви негови приятели от време на време......ужасна тъпотия :(....... Тия неща не могат така да продължат.....ще трябва нещо по-генерално да се направи. Супер ме е яд, цял ден съм бесен заради това.

an7raks
02-27-2014, 18:27
Така, чудех се, дали да го споделя това, понеже до момента не малко бях упрекван, че съм мекушав и бях наричан "путка" и тем подобни, но реших да го споделя. :( :( :( Днес пак ме биха, оказахте се прави, че тоя няма да се кротне. Някакво напълно непознато момче ме наби след училище, сега окото ми е още по-синьо от преди :(. Убеден съм, че е приятел на оня, просто нямам друго обяснение, за първи път го виждам тоя дето ме би днес, ей така, без предупреждение, без нищо да казва си ме наби :(. Нямам доказателство, че му е приятел, но просто няма друго обяснение, почти съм сигурен, че заради оня ме наби, за да не го изключат него, ако пак ме бие. И сега вече си давам сметка, че това може да продължи до безкрай, да си ме бият някакви негови приятели от време на време......ужасна тъпотия :(....... Тия неща не могат така да продължат.....ще трябва нещо по-генерално да се направи. Супер ме е яд, цял ден съм бесен заради това.

Дано си трол... :/

Didko_Beats
02-27-2014, 18:28
ще трябва нещо по-генерално да се направи

Супер , продължавай само така ... в същия дух на оня може да му омръзне и да си намери някой друг ... успех ...


Супер ме е яд, цял ден съм бесен заради това.

Ят те е .. мале 8-) ... 90 % съм сигурен че пак си стоял и си молел за милост ... абе човек ти не рабираш ли че това няма да спре докато не покажеш някаква ... не знам как точно но леко се опълчвай бе човек ... оня те е бил - ти си стоял ... и без туй нямаше какво да губиш ... и без това пак ще си тръгнеш син ... защо и ти не вземеш да ... се пробваш 8-)

Абе ти кеч не си ли гледал :lol:

sweet_boy
02-27-2014, 18:33
Дано си трол... :/

??? Май не те разбирам :(

sweet_boy
02-27-2014, 18:35
Супер , продължавай само така ... в същия дух на оня може да му омръзне и да си намери някой друг ... успех ...



Ят те е .. мале 8-) ... 90 % съм сигурен че пак си стоял и си молел за милост ... абе човек ти не рабираш ли че това няма да спре докато не покажеш някаква ... не знам как точно но леко се опълчвай бе човек ... оня те е бил - ти си стоял ... и без туй нямаше какво да губиш ... и без това пак ще си тръгнеш син ... защо и ти не вземеш да ... се пробваш 8-)

Абе ти кеч не си ли гледал :lol:

А бе човек, опитах този път да се защитя, но си ме наби :( А и изобщо не го очаквах това, налетя ми с удари съвсем неочаквано и изневиделиця :( Какво да направя? Отнасяте се така, сякаш сте бесмъртни и непобедими, лесно е да пишете и да ме упреквате, че не съм се защитавал, но сигурно, ако не всички, то не малка част от вас също няма да успеят да се защитят.

an7raks
02-27-2014, 18:46
??? Май не те разбирам :(

Съжалявам те... Сега разбра ли?

Illusion772
02-27-2014, 18:49
А бе човек, опитах този път да се защитя, но си ме наби :( А и изобщо не го очаквах това, налетя ми с удари съвсем неочаквано и изневиделиця :( Какво да направя? Отнасяте се така, сякаш сте бесмъртни и непобедими, лесно е да пишете и да ме упреквате, че не съм се защитавал, но сигурно, ако не всички, то не малка част от вас също няма да успеят да се защитят.

Човек не се залъгвай - че като пишем тук сме някакви ММА шампиони - всички, ама всички сме яли бой и все пак не се застраховани че и утре на улицата нема да го изядем пак.
Чудя се - ти приятели нямаш ли ? Добре защо не ги помолиш за помощ? Все някои би се отзовал - потърси някакви други варианти освен боксове/електрошокове и ножове които трудно би използвал.

sweet_boy
02-27-2014, 19:07
Човек не се залъгвай - че като пишем тук сме някакви ММА шампиони - всички, ама всички сме яли бой и все пак не се застраховани че и утре на улицата нема да го изядем пак.
Чудя се - ти приятели нямаш ли ? Добре защо не ги помолиш за помощ? Все някои би се отзовал - потърси някакви други варианти освен боксове/електрошокове и ножове които трудно би използвал.

Аз приятели имам, но не мисля да ги замесвам. Има си хора за всичко. А и аз следобед се чух с директорката и и разказах какво се случи, казах и подозренията си и обеща, че ще помисли какви мерки да вземе и тя от нейна страна. Но нещо определено ще трябва да се направи, това може да си продължи така, докато завърша. А и не искам да сменям училището.

Auriss
02-27-2014, 19:08
^Аз не съм, само съм бил. Шанс. А вие сте супер жалкари да му сипвате, се тая трол или не.

Шоковете, боксовете и ножовете са оръжия. Май я пропускате тази част. Другият вариант е изобщо да не притежавате такива, а третият - да сте толкова мижитурки, че полицията да не си прави труда даже да ви спре за проверка. Че да видите тогава к'ъв цирк е.

Толкова комплексарщина в тая тема, не е истина просто.

А авторът да отива в полицията и да дава подробно описание на въпросното леке, което му е налетяло. Все ще са го прибирали за нещо и преди или ще го приберат в най-скоро време.

sweet_boy
02-27-2014, 19:42
^Аз не съм, само съм бил. Шанс. А вие сте супер жалкари да му сипвате, се тая трол или не.

Шоковете, боксовете и ножовете са оръжия. Май я пропускате тази част. Другият вариант е изобщо да не притежавате такива, а третият - да сте толкова мижитурки, че полицията да не си прави труда даже да ви спре за проверка. Че да видите тогава к'ъв цирк е.

Толкова комплексарщина в тая тема, не е истина просто.

А авторът да отива в полицията и да дава подробно описание на въпросното леке, което му е налетяло. Все ще са го прибирали за нещо и преди или ще го приберат в най-скоро време.

Оооо, бъди сигурен, че това ще се случи още утре.

an7raks
02-27-2014, 20:00
Шоковете, боксовете и ножовете са оръжия. Май я пропускате тази част. Другият вариант е изобщо да не притежавате такива, а третият - да сте толкова мижитурки, че полицията да не си прави труда даже да ви спре за проверка. Че да видите тогава к'ъв цирк е.

Хаха, да, тея ги обяснявай на дЕдовия...

Lighting
02-27-2014, 20:04
Човече казах ти. Утре пак някой ще те набие. ИЗПОЛЗВАЙ ЛИНКА КОЙТО ТИ ДАДОХ. Повярвай ми ще има ефект, при това огромен. Ако само се уплакваш колко ти е синьо окото, ЩЕ СИ ОСТАНЕШ БОКСОВА КРУША. Не е нужно никакво разбиране в това, аз го направих и вече дори не ме пипва

Lighting
02-27-2014, 20:08
http://dreamland-bg.com/index.php?topic=510.0

an7raks
02-27-2014, 20:43
^Жените кълнат, мъжете псуват...
В случая, жените се занимават с магии, мъжете се пазят сами.

Auriss
02-28-2014, 04:05
Хаха, да, тея ги обяснявай на дЕдовия...

Кво да обяснявам , бе ? Ти осъзнаваш ли к'ви глупости пишете ?

Оня го бие с юмруци, вие му наливате акъл с ножове и боксове да налита ? Вас ясно ли ви е въобще к'ва случка ще му се случи после ? В няк'ъв измислен свят си живеете, честно. Въобще ме мързи да ти обяснявам какво е неизбежна самоотбрана и как е дефинирана в НК.
Съвсем настрана че в даскало ако го хванат директно хвръква.

Има си закони в тая държава, те ги прикоткват най-долно леке да става. Евала. Ходи после реви по темите в Политика к'ъв ни бил народът. Мършляк :lol:

tonique
02-28-2014, 11:36
я се успокойте малко :lol:

Момчето си обясни, че не му е присъщо да налита на бой.
Да си вади медицинското и да отива в РПУ-то, а оттам с ксерокопие на жалбата и родител директно при директорката. Пък ако му се размине на този и до регионалния инспекторат може да се разходи.
Пък след това ако хване да ти спива пак по този начин - пак не оставаш длъжен - сигурно ще изядеш боя повторно, но този ще хвъркне с присъда => 5г. забрана за университет (ако не греша) и съсипан живот. Ти си решаваш. Един познат така изгоря - бяха налетяли на един от квартала им - дори не го бяха били, просто го свалили на земята и му сритали багажа.

Абе тва изобщо не е оферта. На мен, ако някой ми го направи това ще го бия всеки ден, колкото мое да държи и най-много да го вкарам в болница и ще чукам жена му, хаха.

А автора гледам и той е от София, ако се бръкнеш с едни 120лв. нема да имаш ядове с него за в бъдеще, бъди сигурен ;) пиши ми на съобщение

girlwithblueeyes
02-28-2014, 14:11
Авторе запиши се на курсове за самозащита. Няма да пребиеш момчето но поне ще се защитиш.
Смешно е момче да не може да се защити.

RagioL
02-28-2014, 16:04
Начи зубарите ще ни млатят до неузнаваемост 8-)

http://24.media.tumblr.com/tumblr_mczfah4oav1rd6gfro1_400.gif
това ми напомня за http://www.youtube.com/watch?v=VaFBWN7mom4

an7raks
02-28-2014, 16:54
Кво да обяснявам , бе ? Ти осъзнаваш ли к'ви глупости пишете ?

Оня го бие с юмруци, вие му наливате акъл с ножове и боксове да налита ? Вас ясно ли ви е въобще к'ва случка ще му се случи после ? В няк'ъв измислен свят си живеете, честно. Въобще ме мързи да ти обяснявам какво е неизбежна самоотбрана и как е дефинирана в НК.
Съвсем настрана че в даскало ако го хванат директно хвръква.

Има си закони в тая държава, те ги прикоткват най-долно леке да става. Евала. Ходи после реви по темите в Политика к'ъв ни бил народът. Мършляк :lol:
Не, не, ти явно си в някакъв измислен свят... :lol: В тоя тукашния свят това да извадиш нож, бокс, бухалка, пистолет, ядрена ракета, след като са те нападнали, се брои за самозащита. Друг е въпросът, че според измислените ни закони нямаш право да се браниш с оръжие, освен, ако нападателят ти няма такова... Ама нали се сещаш, че няма много да се замисля какво ще направя на нападателя си, след като той ме е нападнал пръв, а ще гледам да го разкарам от себе си по всякакъв начин, пък ако ще и да го убия. Не съм го съветвал да ходи да си отмъщава с оръжие, а при следващ такъв случай да се защити. Ама нека го съди, щом иска... Абсолютно нищо няма да постигне... Нападателят е непълнолетен, сигурно е изтървал срока за медицинско, свидетелите ще се изпокрият в миша дупка и нищо няма да кажат... На следващият ден пак ще яде тупаници... В моето училище имахме едно момче, което преди време беше убило съученик в уличен бой... Съдиха го, но до миналата година/тогава завърши/ си правеше каквото иска в училище... Постоянно се ебаваше с хората и налиташе на бой без изобщо да се замисли.
Та, както казах, обяснявай ги на дедовия...

Lighting
02-28-2014, 19:12
^Жените кълнат, мъжете псуват...
В случая, жените се занимават с магии, мъжете се пазят сами.

Пак ви казвам, НЕ СЪМ ЖЕНА, МЪЖ СЪМ. Да ви се набие в тъпите кратуни. :mad:

an7raks
02-28-2014, 19:17
Пак ви казвам, НЕ СЪМ ЖЕНА, МЪЖ СЪМ. Да ви се набие в тъпите кратуни. :(
Не винаги чифт ташаци те правят мъж...

Lighting
02-28-2014, 19:53
Не винаги чифт ташаци те правят мъж...

Ти сигурно имаш само тях. :D А и ако няма да помагаш на момчето по-добре не пише, въпреки че той сам трябва да вземе решение

an7raks
02-28-2014, 20:00
Ти сигурно имаш само тях. :D А и ако няма да помагаш на момчето по-добре не пише, въпреки че той сам трябва да вземе решение

Имам си И тях... ;)
Аз му казах какво ще го спаси, а ти предлагаш магии... :lol:

Lighting
02-28-2014, 20:16
Да знам какво предложи - да го набие с електошока. :lol:
Човече нали знаеш че може да го осъдят за такава глупост. Пък момчето 100 пъти повтори, че неможе и не иска да се бие. А дори да успее да каже на директор или някой друг, след време пак ще му се появят хулигани и пак ще го млатят. И така в един омагьосан кръг - няма да има мир. Нали ме разбираш за какво говоря?

sweet_boy
02-28-2014, 21:11
Абе тва изобщо не е оферта. На мен, ако някой ми го направи това ще го бия всеки ден, колкото мое да държи и най-много да го вкарам в болница и ще чукам жена му, хаха.

А автора гледам и той е от София, ако се бръкнеш с едни 120лв. нема да имаш ядове с него за в бъдеще, бъди сигурен ;) пиши ми на съобщение

Това ми звучи, като предложение да ти платя, за да го пребиеш.

sweet_boy
02-28-2014, 21:16
Да знам какво предложи - да го набие с електошока. :lol:
Човече нали знаеш че може да го осъдят за такава глупост. Пък момчето 100 пъти повтори, че неможе и не иска да се бие. А дори да успее да каже на директор или някой друг, след време пак ще му се появят хулигани и пак ще го млатят. И така в един омагьосан кръг - няма да има мир. Нали ме разбираш за какво говоря?

Доста си прав, хулигани винаги има и винаги ще има. Но забелязвам, че са доста повече точно в детските години. В смисъл, като бях по-малък, доста повече момчета бяха хулигани и с порастването се очовековечават и престават да са такива. В, вярно, че има и 40 и 50 годишни хулигани, хора, които цял живот са такива, но съм прав до голяма степен. Иначе за тези магии, не знам какво да ти кажа.....благодаря ти за съвета, оценявам високо, че искаш да ми помогнеш, повярвай ми твоите съвети и споделяния не ги омаловажавам, просто някак си.....и аз не знам. Поне оценявам, че не искаш да ме убиждаш, а искаш да ми помогнеш, благодаря.

sweet_boy
02-28-2014, 21:17
Имам си И тях... ;)
Аз му казах какво ще го спаси, а ти предлагаш магии... :lol:

Така, от всичко, което каза, кое да избера? Да го заколя, да го застрелям ли, да го смеля с бухалка или бокс, ток ли да му пусна????? Не разбра ли, че тези неща не са за мен, АЗ НЕ ПРАВЯ ТАКИВА НЕЩА!!!!!!

sweet_boy
02-28-2014, 21:20
това ми напомня за http://www.youtube.com/watch?v=VaFBWN7mom4

Хи-хи-хи.....беше забавно :) :) :)

an7raks
02-28-2014, 21:33
Така, от всичко, което каза, кое да избера? Да го заколя, да го застрелям ли, да го смеля с бухалка или бокс, ток ли да му пусна?????
Да си носиш тубичка лубрикант в задния джоб... ;)

sweet_boy
02-28-2014, 21:53
Да си носиш тубичка лубрикант в задния джоб... ;)


Браво! Много оригинално, как го измисли?

tonique
02-28-2014, 22:08
Това ми звучи, като предложение да ти платя, за да го пребиеш.

Еми ти си решаваш момче.. Аз ти предлагам изход от ситуацията ;)

Lighting
02-28-2014, 22:25
Виж моето ако някой почне да те бие просто му избягай. За какво да се биеш след като знаеш че ще бъдеш съсипан. ПРОСТО БЯГАЙ И ТОЛКОЗ. Знам че си мислиш, че другите ще те сметнат за глупак и слабак, но какво от това. Нали ще се върнеш цял. A пък за какво да те обиждам, нали аз съм същият. :D :D :D

sweet_boy
02-28-2014, 22:51
Виж моето ако някой почне да те бие просто му избягай. За какво да се биеш след като знаеш че ще бъдеш съсипан. ПРОСТО БЯГАЙ И ТОЛКОЗ. Знам че си мислиш, че другите ще те сметнат за глупак и слабак, но какво от това. Нали ще се върнеш цял. A пък за какво да те обиждам, нали аз съм същият. :D :D :D

Да, съгласявам се напълно - много по-добре е да избягаш, ако ще и да те наричат страхливец, отколкото да се прибереш пребит, или да се озовеш в болница...... каква е ползата ти, ако си пребит смелчага?

Lighting
03-01-2014, 10:32
Да си носиш тубичка лубрикант в задния джоб... ;)

Направо да си носи къртечницата. :lol:

Lighting
03-01-2014, 10:34
an7raks какви са тези глупости

Didko_Beats
03-01-2014, 10:38
каква е ползата ти, ако си пребит смелчага?

http://persephonemagazine.com/wp-content/uploads/2013/01/will-smith-the-fuck.gif

Ти сериозно ли ... предпочиташ да избягаш като пълен страхливец ?

А после защо продължават...

sweet_boy
03-01-2014, 10:51
an7raks какви са тези глупости

Да и аз това му се чудя. Май иска да се заяжда.

sweet_boy
03-01-2014, 11:00
http://persephonemagazine.com/wp-content/uploads/2013/01/will-smith-the-fuck.gif

Ти сериозно ли ... предпочиташ да избягаш като пълен страхливец ?

А после защо продължават...

Еми виж, не продължават всички, продължават само хулиганите, а те са си такива. Има хора, които изобщо не биха те закачали и не защото не могат, а защото не са такива просто. А както има и такива, които, ако те ступат веднъж и не те закачат повече, взели са си своето, така да се каже. Само някакви малоумни хулигани продължават, както казваш, но те не са кой знае колко много и тях и да ги биеш, те пак ще са си такива. Ей такъв, като него, ако го пребиеш и няма да се кротне, ами и той ще извика някой да те пребие тебе, после ти пак и какво???? До кога ще продължи? Докато някой наистина не пострада сериозно, да бъде осакатен, или пък убит. Не е да е нямало такива случаи по нашите училища, припомнете си ги. Едно момче остана, доколкото си спомням без бъбрек, мисля, че беше, точно от някакъв такъв по-малък от него, с който или с чиито приятели предишни дни е имало някакви спречквания, доколкото помня. Това ли трябва да се случи??? Честно казано, предпочитам да си трая, отколкото да остана без бъбрек.

Lighting
03-01-2014, 12:30
Могa дa ти предложa ритуaл зa зaщитa, но нямa дa го удобриш. :D :D :D

Didko_Beats
03-01-2014, 12:35
ще го пребиеш и няма да се кротне, ами и той ще извика някой да те пребие тебе, после ти пак и какво?


ще го пребиеш и няма да се кротне, ами и той ще извика някой да те пребие тебе, после ти пак и какво?


ще го пребиеш и няма да се кротне, ами и той ще извика някой да те пребие тебе, после ти пак и какво?


ще го пребиеш и няма да се кротне, ами и той ще извика някой да те пребие тебе, после ти пак и какво?


И пак и пак и пак докато един от вас не се откаже 8-)

an7raks
03-01-2014, 12:41
Да и аз това му се чудя. Май иска да се заяжда.

:/

Version
03-01-2014, 20:28
Ей авторе послушай Lighting магийте помагат изключително много, но трябва да знаеш как да ги направиш. Иска се много труд и много усилия. Но дори да я направиш някоя може и да няма ефект, защото незнаеш основните неща за една магия.

Toshe_away
03-03-2014, 11:19
Хахаха аз съм тоя дето го преби тоя мухльо тука с темичката :). Здрасти балък гледам темичка си отворил путьо. Един приятел ми каза че видял тая тема тука и си викам че не е нашта случка ама като прочетох и гаранция че си ти путьо смачкан. Реших да се регна да драсна някой ред. Хахахах балък смотан хубаво си казал че се разплака ама що не каза че като момиче рева и пищя и що не каза че се опика целия. Хахахаха верно ви казвам че тоя путю се опика хахаххахахаа….. Не я зная Рая кво вижда в тоя женчо то само като го видиш как се облича и ти идва да му фраснеш един само заради дрехите все някви официални носи тъпото зубарче. Ама вече ми трепери като ме види, казал съм му като ме види в даскало и да обръща на обратно че да не го засичам пред погледа си че не отговарям и тоя ако знайте как изпълнява Хахахаххааа….като ме види и се омита на мига като путчица :) :) :) верно ви казвам.
Ей зубър лигав нещо гледам други мерки ще вземаш….наш кви мерки ше ти дам вее тоя дет те е бил де да го знам къв е, не съм го карал аз ясно ли ти е и на директорката го казах, аз за кво да карам някой да тебие кат си ми на един шамар веее путко смешна. Тоя те е набил щот те е видял ква си путка смешна за това аз кво общо имам. Тука някви съвети за ножове и боксове ти дават аре давай да те видим хващай бокса и идвай ама нали знаеш че пак ще се опикаеш за това не смееш лайнце такова :)

Lighting
03-03-2014, 15:24
Ей путко имaш късмет че не съм от София инaче щеше дa ти се нaложи дa мигрирaш в Испaния.

girlwithblueeyes
03-03-2014, 17:21
Ей путко имaш късмет че не съм от София инaче щеше дa ти се нaложи дa мигрирaш в Испaния.

Магия ли ще му направиш :lol:

Колкото до горното мнение . Съмняваме това да е наистина момчето
Според мен си е автора .

Didko_Beats
03-03-2014, 17:28
Хахаха аз съм тоя дето го преби тоя мухльо тука с темичката :). Здрасти балък гледам темичка си отворил путьо. Един приятел ми каза че видял тая тема тука и си викам че не е нашта случка ама като прочетох и гаранция че си ти путьо смачкан. Реших да се регна да драсна някой ред. Хахахах балък смотан хубаво си казал че се разплака ама що не каза че като момиче рева и пищя и що не каза че се опика целия. Хахахаха верно ви казвам че тоя путю се опика хахаххахахаа….. Не я зная Рая кво вижда в тоя женчо то само като го видиш как се облича и ти идва да му фраснеш един само заради дрехите все някви официални носи тъпото зубарче. Ама вече ми трепери като ме види, казал съм му като ме види в даскало и да обръща на обратно че да не го засичам пред погледа си че не отговарям и тоя ако знайте как изпълнява Хахахаххааа….като ме види и се омита на мига като путчица :) :) :) верно ви казвам.
Ей зубър лигав нещо гледам други мерки ще вземаш….наш кви мерки ше ти дам вее тоя дет те е бил де да го знам къв е, не съм го карал аз ясно ли ти е и на директорката го казах, аз за кво да карам някой да тебие кат си ми на един шамар веее путко смешна. Тоя те е набил щот те е видял ква си путка смешна за това аз кво общо имам. Тука някви съвети за ножове и боксове ти дават аре давай да те видим хващай бокса и идвай ама нали знаеш че пак ще се опикаеш за това не смееш лайнце такова :)

:razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz:
:razz::razz::razz:
:razz::razz:


Тоз ли е бе ... тоз ли бе ... Тошето :lol: ... Ал мале ... Скъса ма от смях :lol:

Как само си личи по начина му на изказ че е комплексиран страхливец ...

Аз не видях и едно изречение без да го обижда ... Очевидно е - Завижда му :lol:

Хвали се с това че набил зубар ... Леле ...

Lighting
03-03-2014, 18:39
то само като го видиш как се облича и ти идва да му фраснеш един само заради дрехите все някви официални носи тъпото зубарче.

Ами ти с какви дрехи искаш да ходи? Не всички ходят с цигански дрипи като тебе. :lol:


Не я зная Рая кво вижда в тоя женчо

Ами миличък :D Може би Рая не иска хулигани-фукльофци с празни глави (пълни с хелий), иска умни мъже които са интелигентни. А пък ся незавиждай на него, че я притежава.

И ей ,,Празно тикво" НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ. Братовчетка ми която е в 3 клас пише по-добре от теб. :lol:

RapExotic
03-03-2014, 21:48
...

Покажи се де, като си толкова смел да те видим. Ама не ти стиска, нали? :D :D

Toshe_away
03-05-2014, 17:25
На кой не му стиска бе нещо май ми се нервите а? И кво да се хваля че съм го набил тоя путю то него и момиче ще го набие ако реши. В даскалото и келешите в 7 и 8 клас се ебават с него и тоя се плаши като заек от тях тъй че кво да се хваля. Едно лапе от 8 клас веднъж го беше накарало да влезе в един гардероб и тоя лигльо место да му шибне един шамар взе че се навря в гардероба и келеша го заключи и го остави там пълна женичка.и гледам че нещо спря да пише и в даскало не го мярнах май се е опикал от страх като ми е видял коментара :)

Mladenoff
03-06-2014, 13:20
Коментарът ти единствено предизвиква смях и съжаление, не знам ти как ги виждаш работите :(

psychopath
03-06-2014, 14:53
teenproblem hooligans :D

Lighting
03-06-2014, 17:18
Едно лапе от 8 клас веднъж го беше накарало да влезе в един гардероб и тоя лигльо место да му шибне един шамар взе че се навря в гардероба и келеша го заключи и го остави там пълна женичка. :)

Ей ,, Прaзнa крaтуно" колко зaпетaй мислиш че имa в товa изречение? :lol:
Помисли че всеки е живо същество и всеки трябвa дa бъде увaжaвaн. Хорaтa по светa имaт рaзличен хaрaктер. A пък я помисли мaлко? Кaкво ще стaне aко те удaри? Може кaкто кaзa той дa увреди нечий бъбрек, или пък aко те удaри в глaвaтa дa получиш мозъчно сътресение. Но кaкто кaзaх ти си ТЪП И ВИНAГИ ЩЕ БЪДЕШ.
Aз вече тaкa ли инaче му кaзaх кaкво дa прaви, но той очевидно не го удобри.

kastielle
03-06-2014, 18:12
Lightning, не знам, колко знаеш за правилното поставяне на запетаите, ама очевидно не е много. А "одобрявам" се пише с "о".

ragnarokus
03-06-2014, 18:37
Lightning, не знам, колко знаеш за правилното поставяне на запетаите, ама очевидно не е много. А "одобрявам" се пише с "о".

хахаах затапи го.

Lighting
03-06-2014, 19:06
Съжалявам, възможно е да има грешки в някои от коментарите ми, защото повечето ги пиша от телефона. :D

A пък какво толкова има за 1 или 2 грешки? Въпросът е, че не може в сложно изречение съставено от 3 или 4 изречения прости, да ми пише без никаква запетая.

sweet_boy
03-06-2014, 20:21
Само искам да ви уточня, че това, което написа, че съм се напикал, изобщо не е вярно, това си го измисля от себе си и сам знае, че лъже.

Didko_Beats
03-06-2014, 20:43
Само искам да ви уточня, че това, което написа, че съм се напикал, изобщо не е вярно, това си го измисля от себе си и сам знае, че лъже.

Точно така !

http://24.media.tumblr.com/tumblr_mczfah4oav1rd6gfro1_400.gif

Didko_Beats
03-06-2014, 20:43
Абе пич , ко стана 8-)

Малко ми е скучно и имам глад за клюки :D

Lighting
03-07-2014, 15:24
И аз това се чудя. Напоследък спря да пишеш

AnarchyBoy
03-07-2014, 18:19
Хахаха аз съм тоя дето го преби тоя мухльо тука с темичката :). Здрасти балък гледам темичка си отворил путьо. Един приятел ми каза че видял тая тема тука и си викам че не е нашта случка ама като прочетох и гаранция че си ти путьо смачкан. Реших да се регна да драсна някой ред. Хахахах балък смотан хубаво си казал че се разплака ама що не каза че като момиче рева и пищя и що не каза че се опика целия. Хахахаха верно ви казвам че тоя путю се опика хахаххахахаа….. Не я зная Рая кво вижда в тоя женчо то само като го видиш как се облича и ти идва да му фраснеш един само заради дрехите все някви официални носи тъпото зубарче. Ама вече ми трепери като ме види, казал съм му като ме види в даскало и да обръща на обратно че да не го засичам пред погледа си че не отговарям и тоя ако знайте как изпълнява Хахахаххааа….като ме види и се омита на мига като путчица :) :) :) верно ви казвам.
Ей зубър лигав нещо гледам други мерки ще вземаш….наш кви мерки ше ти дам вее тоя дет те е бил де да го знам къв е, не съм го карал аз ясно ли ти е и на директорката го казах, аз за кво да карам някой да тебие кат си ми на един шамар веее путко смешна. Тоя те е набил щот те е видял ква си путка смешна за това аз кво общо имам. Тука някви съвети за ножове и боксове ти дават аре давай да те видим хващай бокса и идвай ама нали знаеш че пак ще се опикаеш за това не смееш лайнце такова :)

Носферату номер 2, същия олигофренясъл комплексар...

sweet_boy
03-07-2014, 21:41
И аз това се чудя. Напоследък спря да пишеш

Еми спрях, да, откато той се намеси тук, не ми е много комфортно.

Като цяло забелязвам, че сте на моя страна, благодаря за което, оценявам го. И дано не само аз го оценя, сещате се за кого говоря.

Game_Fan98
03-07-2014, 21:58
Хахаха аз съм тоя дето го преби тоя мухльо тука с темичката :). Здрасти балък гледам темичка си отворил путьо. Един приятел ми каза че видял тая тема тука и си викам че не е нашта случка ама като прочетох и гаранция че си ти путьо смачкан. Реших да се регна да драсна някой ред. Хахахах балък смотан хубаво си казал че се разплака ама що не каза че като момиче рева и пищя и що не каза че се опика целия. Хахахаха верно ви казвам че тоя путю се опика хахаххахахаа….. Не я зная Рая кво вижда в тоя женчо то само като го видиш как се облича и ти идва да му фраснеш един само заради дрехите все някви официални носи тъпото зубарче. Ама вече ми трепери като ме види, казал съм му като ме види в даскало и да обръща на обратно че да не го засичам пред погледа си че не отговарям и тоя ако знайте как изпълнява Хахахаххааа….като ме види и се омита на мига като путчица :) :) :) верно ви казвам.
Ей зубър лигав нещо гледам други мерки ще вземаш….наш кви мерки ше ти дам вее тоя дет те е бил де да го знам къв е, не съм го карал аз ясно ли ти е и на директорката го казах, аз за кво да карам някой да тебие кат си ми на един шамар веее путко смешна. Тоя те е набил щот те е видял ква си путка смешна за това аз кво общо имам. Тука някви съвети за ножове и боксове ти дават аре давай да те видим хващай бокса и идвай ама нали знаеш че пак ще се опикаеш за това не смееш лайнце такова :)

That post..............I think.......I.....think...........it..........gave me a.....................cancer.

Само дето тука се правиш на някъв мъжкар.Айде ти вземи да се биеш с някой по-корав от тебе.Ще си офейкаш като п*тка.

Lighting
03-08-2014, 17:01
Само дето тука се правиш на някъв мъжкар.Айде ти вземи да се биеш с някой по-корав от тебе.Ще си офейкаш като п*тка.

Ами хулиганите са си такива. Винаги бият по-слабите, защото ГИ Е СТРАХ да се изправят с по-големи и по-силни. И после като набият слабия и почват да викат ,, Аз колко съм силен".

Lighting
03-08-2014, 17:05
Ей sweet_boy ако искаш спасение виж първият ми коментар. :D Но както искаш ,, Със сила хубост не става".

Didko_Beats
03-08-2014, 17:26
Ами хулиганите са си такива. Винаги бият по-слабите, защото ГИ Е СТРАХ да се изправят с по-големи и по-силни. И после като набият слабия и почват да викат ,, Аз колко съм силен".

Е той поне набил някой 8-) ... познавам доста хора дето се хвалят че са такива ,а пък ги пребиват през ден , през два 8-)


Ей sweet_boy ако искаш спасение виж първият ми коментар. :D Но както искаш ,, Със сила хубост не става".

Защо продължаваш с тая простотия ?

socareless
03-08-2014, 19:33
добре вървеше трол-а,ако не беше намесил и побойника можеше да се получи хахах

an7raks
03-08-2014, 21:08
добре вървеше трол-а,ако не беше намесил и побойника можеше да се получи хахах

+ :Д

Fisherman
03-09-2014, 00:47
боклук утре 11 часа на полоните на НДК,1в1
направо ше има яко респоун

Rabalka
03-09-2014, 06:52
Побоиника и бития са едно и сашто лице.троли нарочно

girlwithblueeyes
03-09-2014, 18:31
Аз още предната страница ви казах ама...

:d

Version
03-09-2014, 18:49
ХМ, МОЖЕ И ДА Е ТАКА. КАТО СЕ ЗАМИСЛЯ Е ТЪЙ. #-o

Lighting
03-09-2014, 18:52
ХМ, МОЖЕ И ДА Е ТАКА. КАТО СЕ ЗАМИСЛЯ Е ТЪЙ. #-o

Напоследък и аз за това се зачудих. Дали наистина е вярно? #-o

Didko_Beats
03-09-2014, 18:55
Абе трола не му се получи достатъчно добре колкото искаше и реши да намеси и побойника в играта ... 8-)

Kreuzritter
03-09-2014, 20:52
ПЪРВО: Ако си торл, ако побойникът е трол и др. не чети нататък- мнението не е с бисери.
ВТОРО:
Ако наистина това ти се е случило чети нататък.

1. Не вярвай и на думичка от помията, излята по твой адрес- путка си и други. Не си, но ако им се вържеш на тезата: "В тоя живот треба да бииш инъчи никои ни тъ овъжавъ..." ще станеш.
2. Бягай от такива ситуации. Имам предвид ситуации, в които противоположната страна имат трайна липса на мозъчни клетки- с други думи са миндили и редовно тренират всички мускули, с изключение на най- важния, разбира се.
3. Намери си нови приятели, смени средата. Човек е средното на 5, с които се обгражда. Разбирай 5 неща- приятели, семейство, курсове, книги, интернет и др. ТОВА Е ИНТЕРНЕТ- не разчитай на разбиране, всеки има канари между краката когато е зад клавиатура.
4. СТАНИ ЛЕД. Игнорирай негативни въздействия върху твоята личност, не отвръщай на дебилни човеци и миндилни коментари. Нищо не стига до теб. От тук нататък разглеждаш нещата като позитивни и неутрални (сам си промиваш мозъка за да стигнеш желания резултат)
5. Тренирай! НЕ ЗА ДА ГО НАБИЕШ. Тренирай за самочувствие, не бъди зубъра. Аз хода ня училище със сако, дънки, риза и готини обувки и до сега никой не ми е казал стотинка за това, имало е ебавки, но те се бият лесно и отминаха (виж т.4). Комбинирай правилната храна с правилните упражнения за здрав дух и тяло.
6. Гледай на картината от по- високо! Замисли се за побоя- какво е дал, какво е отнел. Замисли се за коментарите на всички, гледащи те от високо. Аз какво виждам като полза от ситуацията:
---случката те принуждава да минеш в крайност- или ти да станеш бияч или да се абстрахираш от цялата простотия и да
забележиш нещата, носещи истинско значение
--- реакцията на приятелката ти- задай въпроса: Щом не ме е зарязала моментално, значи има нещо, което я привлича-
намери какво е това, ако трябва питай
--- защо преживяването да е негативно? То ти е дало опит, усетил си дъното, имаш уникалната възможност да станеш по-
твърд емоционално, да видиш, че насилието НЕ носи неща от ЗНАЧЕНИЕ (значение е важна дума)
7. Реагирай умно! Правилото 80/20- 20 % е какво се случва, а 80- как реагираш на случилото се! Още в самото начало го обезкуражаваш, използвайки ХУМОР и БЕЗРАЗЛИЧИЕ!

Стегни се, виж интервюта с успешни хора, до сега не съм видял световен лидер, признал, че насилието е прекрасно нещо. Използвай МОЗЪКЪТ си за да мислиш над ситуацията. МОЗЪКЪТ ни позволява да ловуваме животни, които иначе могат да ни убият.

ЗАЩО НАПИСАХ ТОЗИ ПОСТ? Според мен имаш нужда от ,малко или много- Пълна промяна, защото темата ти тук е нелогична- Какво очакваш от нея- потупване по рамото? Или да накара приятелката ти да се чувства по- добре, че си емоционално слаб? Знаеш, че си физически слаб, НО разбери, че това е нерелевантно в 21 век, но ако се оплакваш и изглеждаш емоционално слаб пред приятели и СЕБЕ СИ- ЗАГУБЕН СИ!

Чети книги, а не форуми, пълни с хора, изпитващи липса на логична мисъл и опит в живота! ТОВА НЕ СЕ ОТНАСЯ ЗА ВСИЧКИ ТУК, но когато повечето ти кажат нещо, ти (човек) има склоннист да вярва на масата (хейтърите).

Книги:
A Survival Guide for Working with Humans Dealing with Whiners, Back-Stabbers, Know-It-Alls, and Other Difficult People
Dealing with Difficult People
всичко на Eckhart Tolle
Self Esteem and Peak Performance
Tonny Robbins
Brian Tracy

Имам още много, ако те интересува- ЛС.

Очаквам твоите отговори и на всички тези, които смятат, че "Тва е ебати тъпия пост батка." Имам време и търпение!

Lighting
03-11-2014, 20:01
Незнам за вас, но това е най-готината тема която някога съм срещал. :grin:

sweet_boy
03-12-2014, 17:58
Здравейте отново! Ами не знам защо така си мислите, но определено не сме едно и също лице......а аз вече ви споменах, че не ми е комфортно да пиша при условие, че и той вече е в темата.

Lighting
03-12-2014, 20:24
Здравейте отново! Ами не знам защо така си мислите, но определено не сме едно и също лице......а аз вече ви споменах, че не ми е комфортно да пиша при условие, че и той вече е в темата.

Напълно те разбирам. Не е приятно този за който пишеш да те разбере. Надявам се вече да не те тормози този фукльо, а да се чувстваш добре като ходиш на даскало. УСПЕХ!!! :)

sweet_boy
03-13-2014, 15:44
Напълно те разбирам. Не е приятно този за който пишеш да те разбере. Надявам се вече да не те тормози този фукльо, а да се чувстваш добре като ходиш на даскало. УСПЕХ!!! :)

Да, така е, за момента всичко е наред. Благодаря за добрите пожелания, дано се сбъднат :)

MasOyama
03-15-2014, 11:18
Носферату номер 2, същия олигофренясъл комплексар...

като ще правим сравнение ти ми приличаш пък на автора , насран и слаб но и в същото време устат , мисли че ще му се размине понеже хората ги е страх я от директорката я от полиция , ама на някой хора не им пука и просто ще ти извъртят ченето , зависи колко хубав им е бил деня :smt023 надявай се като се видим случайно на някоя форумна сбирка или по друг случай да съм на кеф :smt023 след тва ще има втора подобна тема със заглавие

носферату ме наби , той ми е вечен приятел извинявам му се

и в темата ще пише "аз бях виновен за всичко , сега израснах духовно и виждам нещата по друг начин , не бях прав , прости ми приятелю " 8-)

AnarchyBoy
03-15-2014, 11:37
Първо ти на форумните сбирки не си канен, защото няма какво да си кажем с олигофрен като теб, за мен ти си толкова ниско Виолинчо толкова ниско, че буквално трябва да те уча да ходиш.. :lol:
А до това, че ме оприличаваш на автора, ами окей, мисли си, че съм такъв, няма да тръгна да ти се доказвам по интернет, защото е жалко и смешно (а ти го правиш постоянно, смятааай) Мисли си каквото си поискаш, факт е обаче, че целия форум ти се смее и ти се подиграва (дори тези, които са излизали с теб)

И да наричаш мен "путка", но като ти звъннах да поговорим е тъй по мъжки, точно тогава си правеше НОВ ТАТУС :lol: за това, заекваше кат девствена ученичка... затвори и след 1 час ми звънна, сигурно си си написал на листче, какво да ми кажеш, да не го забравиш, че си прост на квадрат, ако изобщо знаеш какво е това.. селски бек такъв.. :lol:
Айде не ме занимавай повече, форумно тамагочи такова.. Нахранихме те достатъчно за днес, би трябвало да си сит вече, бягай ся да спиш, а после излез пред някоя детска градина да лъжеш лапетата и да си мислиш, деа колко съм як..

MasOyama
03-15-2014, 12:03
тука ме разконспирира , написах си на листче какво да кажа понеже мислех че ще дадеш майка ти да говори вместо теб и исках да я съблазня с романтичен текст :smt023 тя щеше да разбере посланието и да ми се отдаде :smt023

на сбирката ще дойда непоканен защото има кой да ми каже кога е , и непоканен ще тръгне крака ми към топките ти , мършава котко :smt077

целия форум всъщност се подиграва на теб когато приятелката ти те заряза и написа че си ревнив путярник и на другия ден реши да ме сваля и да иска да ме види , смятаи при наи малката възможност как се извъртя :smt023 ако беше умен щеше да я видиш каква е мазмантия :smt023 ти ще си винаги на второ място понеже си насранка и това го вижда и тя , шибана бета :smt023

AnarchyBoy
03-15-2014, 12:49
Друго май нямаш какво да кажеш, взе да издишаш, а с тия емотикони егобустваш ли се, не разбрах?!
Казах ти да не ме занимаваш повече, твърде тъп и ограничен си, за да ти позволявам да контактуваш с мен. :)

Fisherman
03-15-2014, 13:37
анархи,никога не може да си сигурен,че носферату не е отнел невинността на лила

AnarchyBoy
03-15-2014, 14:41
Е за твоята поне сме сигурни, че той я е отнел..

MasOyama
03-15-2014, 15:48
Мухахахах и най интересното е че се уговорихме за късно вечерта , питай фишерман той знае :smt023

MasOyama
03-15-2014, 15:49
фишерман накрая май ще ме изкефи колко е проницателен :smt023

AnarchyBoy
03-15-2014, 22:33
#бЕта

socareless
03-15-2014, 22:45
нз ама Lighting = sweet_boy = troll =на бог знае още какво

Justwickeds
03-15-2014, 22:49
^забравяш и носферату. Или пък не? Трол год,май ще му дойде в повече за егото му...


той е ясен

+++

MasOyama
03-15-2014, 22:50
трол год съм , не знам за кво ме пропуснахте :smt023

socareless
03-15-2014, 22:50
той е ясен

anonymous708973
03-16-2014, 09:43
Мисли си каквото си поискаш, факт е обаче, че целия орум ти се смее и ти се подиграва (дори тези, които са излизали с теб)


Чакай, че ме заинтригува. Кои са излизалите с него и кой от тях му се подиграва?
С кого от тях си говорил или просто ей така си говориш?

Съвсем лежерно питам, изобщо не целя да се заяждам.

П.С. Абе... баш ти да се заяждаш за емотикони... малко не е на място.

AnarchyBoy
03-16-2014, 10:22
Чакай, че ме заинтригува. Кои са излизалите с него и кой от тях му се подиграва?
С кого от тях си говорил или просто ей така си говориш?

Съвсем лежерно питам, изобщо не целя да се заяждам.

П.С. Абе... баш ти да се заяждаш за емотикони... малко не е на място.

Ми като цяло знам поне трима дет са излизали с него и доста му се смеят като цяло,че е филмар и прочие, сигурен съм, че ако е излизал и с други и те ще му се смеят, нооо както и да е..
Пантерке като цяло ш'та помоля да не ме връщаш в безсмисления шитсторм на т'ва мекотело. Мерси.

Пс. И аз не се заяждам. ;)

anonymous708973
03-16-2014, 10:33
Ми като цяло знам поне трима дет са излизали с него и доста му се смеят като цяло,че е филмар и прочие, сигурен съм, че ако е излизал и с други и те ще му се смеят, нооо както и да е..


Нямам желание да се замесвам във въпросния шитсторм, но затова или си измисляш, или съдиш по постовете на въпросните във форума, които не са източник на вярна информация. Питай на лично, каквото те вълнува, доста по-различна информация ще получиш.

AnarchyBoy
03-16-2014, 10:39
Пантерке говорил съм с тях, писали сме и прочие, ти ако си се виждала с него окай, но аз ти казвам за други хора, които са се.. не съдя само по форума.. ;)
Бту пак някак си е тъй на база собственото ти (без да си проучила и разбрала отсрещната страна) мнение, "нападаш" (в кавички защото не е баш нападка) джъст аут ъф ноу уеър...

anonymous708973
03-16-2014, 10:42
Не нападам.
Как да се съобразя с мнението ти за човек, който не си виждал? А знам няколко хора, които са го виждали, и няма как от тях да си чул такова мнение. Не е отникъде, защото няколко пъти вече го споменаваш, а не е вярно :) Това е просто.

AnarchyBoy
03-16-2014, 10:43
Добре ти знаеш, аз какво съм си говорил с разни хора и какво са ми казали те. :) Забравих, че тука във форума хората са ясновидци, магьосници и прочие.

Аз не казвам нищо повече от това, че някои хора са се виждали с него и после са ми казвали, че е смешен.. НИЩО ПОВЕЧЕ..

И хах значи, аз като не съм го виждал не мога да говоря за него, а той обаче може за мен? Смешки.. :lol:

Кралице на форума съгласявам се с вас и вашата височайша особа, а може ли сега да ходите да си правите там вашите си неща и да не ме занимавате повече? Благодаря ви.

MasOyama
03-16-2014, 20:34
лайнян кочан , нещо не ти се вързва версията :smt023 повече няма да се повтарям понеже и бавноразвиващ щеше да схване досега :smt023 просто НЕ ТИ Е УГОДНО :smt023

значи паляк съм , тогава дай разкрий им самоличността , нали ти и те сте убедени че съм във филма :smt023 що криеш като мишка :?: и те мишките в дупката зад теб :?:

напиши еди кой си каза еди какво си , нека излезе наяве , аз съм насран както всички знаят безобиден съм и ще си млъкна :smt023

или напиши или си еби майката , ок :?: :smt023 изхлузен бастун прост :smt023

MasOyama
03-16-2014, 20:47
сетих се още нещо глупендер , пантерата е 10 пъти по момче от тебе , в смисъл не че прилича визуално на момче ами като характер :smt023 не да се крие зад гърба и да шушка като мишка , като има нещо да казва си го казва без да я интересува дали ще се обидят или не . лицемерна гнидо и с приятелчетата си другите лицемерни червеи :smt023 ти си бетер от момиче , путкянев :smt023

AnarchyBoy
03-16-2014, 21:32
Не съм лицемерен моето момче, именно постъпвам мъжки, като си спазвам обещанието да не казвам, кой какво ми е казал. ;)

MasOyama
03-16-2014, 22:03
мухахахах е добре ве големия мъж , ти си бил много тъп , виждал съм се с точно трима индивида , и един човек е говорил и аз го знам кой е :smt023 но няма да му правя нищо понеже ми е жал за него :smt023 тва го знам още преди ти да го напишеш :smt023 той си затвори вратите отдавна понеже не е много умен :smt023 и тва да се крие няма нужда понеже го знам кой е :smt023 ама ми беше интересно как лъжеш че имало и още :smt023 няма още , всичко е измислица :smt023 сега вари да осмучеш на татко ти косматия кур , лъжкиньо :smt077

AnarchyBoy
03-16-2014, 22:08
Ъм не напротив не лъжа, ти лъжеш и то адски много.. ;)
И да доста повече мъж (и всичко останало) от теб съм.. ти си адски некоректен/псевдо-мъж/лъжльо/льольо/фантазьор/филмар/лицемер и много още.. това те прави псевдо-мъж/бета/путьо, но не и мъж.. ;)

Казвам ти го така, 2ма души, които са се виждали с теб са ми казвали, какъв фантазьор и мухльо си, а третия, е приятел на един от двамата той потвърждава (за него не знам дали ти е виждал)..

Айде бягай ся да избиваш комплекси у тийнпроблема върху лапетата и не ме занимавай повече, бета... ;с

MasOyama
03-16-2014, 22:18
муааааааахахахахах мноо си прост момче разбери 8-) голям си мъж тъй е 8-) затва насра за енти път да се видим да ми запушеш устата 8-)

сега виж каква долна интрига заформи :smt023 сега нека всички да разберат кой е най голямата путка във форума и кой е мъж :smt023

аз съм се виждал с пантерата, с дарктемплара и с трабанта от бургас , значи щом двама с които съм се виждал са говорили зад гърба ми , трябва да почнем по метода на изключване , кой е най малко вероятно да го е казал :?: и другите двама остават лицемерите тъй ли да го разбирам :?: този който не ме е виждал изобщо не ме касае :smt023

ти с кой точно си се виждал или говорил :?: с пантерата , с дарк темплара или с трабанта :?: тъпо момче ти вместо да ги защитиш момента в който спомена това ги изкара на яве :smt023

AnarchyBoy
03-16-2014, 22:22
Колко си прост.. :lol:
IQ-то ти е двуцифрено число нали?

Justwickeds
03-16-2014, 22:23
^ АнархиБой --> говорили сме си с тебе. Кат намериш,звъдни.После ще падне голям смях във форума.

Та тоя...за кво вярно се връщате в шитсторма заради него. Чист паляк е. Слаб и надут. Вижте му изцъклените очи,sadface-a и как от далече му личи че е комплексар.+ тва целия форум го подминава кат насрано дете. Само кат ме види майка му ше иска да я пора и синджира ше скъса.

п.п. тоя дали има майка и баща?!

tireheb
03-16-2014, 22:24
айде де
има ли двама-трима
няма ли двама-трима
последно

MasOyama
03-16-2014, 22:25
другото нещо което не си се сетил понеже си олигофрен е дали не е възможно нарочно да са ти казали подвеждащи факти за мен за да мога да ти излющя главата :?: :smt023 Просто да размислиш :smt023

MasOyama
03-16-2014, 22:27
^ АнархиБой --> говорили сме си с тебе. Кат намериш,звъдни.После ще падне голям смях във форума.

Та тоя...за кво вярно се връщате в шитсторма заради него. Чист паляк е. Слаб и надут. Вижте му изцъклените очи,sadface-a и как от далече му личи че е комплексар.+ тва целия форум го подминава кат насрано дете. Само кат ме види майка му ше иска да я пора и синджира ше скъса.

п.п. тоя дали има майка и баща?!

поне моите снимки не са в поза тип казанлъшки педал :smt023 очите ми са изцъклени понеже преди малко свърших в майка ти 8-) мноо комплекси имам ти ко знаиш бухал 8-) маика ми и баща ми са твоите , те ме осиновиха понеже не искат да имат за син педал , и избраха мен 8-)

Justwickeds
03-16-2014, 22:28
другото нещо което не си се сетил понеже си олигофрен е дали не е възможно нарочно да са ти казали подвеждащи факти за мен за да мога да ти излющя главата :?: :smt023 Просто да размислиш :smt023

Друсан кибап, Яла ли си ма?

MasOyama
03-16-2014, 22:29
Колко си прост.. :lol:
IQ-то ти е двуцифрено число нали?

башибозук , за пантерата и за темплара съм сигурен че не са казали нищо за мен :smt023 така че остава един човек :?:

или вариант 2 да блъфираш за да разбереш с кой съм се виждал просто да беше питал щях да ти кажа олигофрен не го крия тва не е фирмена тайна :smt023

MasOyama
03-16-2014, 22:31
Друсан кибап, Яла ли си ма?

да , ядах путката на майка ти 8-)

Justwickeds
03-16-2014, 22:31
поне моите снимки не са в поза тип казанлъшки педал :smt023 очите ми са изцъклени понеже преди малко свърших в майка ти 8-) мноо комплекси имам ти ко знаиш бухал 8-) маика ми и баща ми са твоите , те ме осиновиха понеже не искат да имат за син педал , и избраха мен 8-)

Хахахаахах EPIC FAIL. Призна си че е осиновен. Бахти простака! Аууу хахахахахах!

Ии хахаа шегаджия,свършил си ти....същия си кат майка си,палав. Лапаш до корема. Шта поря кат прасе ма

AnarchyBoy
03-16-2014, 22:32
Носферату не, че нещо, но даже не си ме виждал и твърдиш, че ЩЕ можеш да ме набиеш, брех, че смелчага...
Тръгнал виждате ли, носферату да се доказва в тийнпроблема, какъв мъж е, ма в живота путьо и половина.

Justwickeds
03-16-2014, 22:33
да , ядах путката на майка ти 8-)

Друсан ташак майка ти и ти сте яли

MasOyama
03-16-2014, 22:33
я кажи що така си сложил пръста на устата на снимката ти :?: тая хомо-стойка кво тряя да навежда на мисълта че смучеш пръсти ли :?: а други раоти смучиш ли :?: 8-)

MasOyama
03-16-2014, 22:35
Носферату не, че нещо, но даже не си ме виждал и твърдиш, че ЩЕ можеш да ме набиеш, брех, че смелчага...
Тръгнал виждате ли, носферату да се доказва в тийнпроблема, какъв мъж е, ма в живота путьо и половина.

виждал съм ти снимките виждам ти начина на разсъждение , дори и да не ги знаех тея неща пак щях да съм сигурен че ще паднеш на земята :smt023 момче срещата с теб ще е около 2 секунди :smt023 такива като теб биех като бях 14 годишен :smt023 за разлика от тебе самочувствието ми има покритие :smt023 ако махнем приятелката ти от уравнението ти , оставаш бахти голия угризан кочан :smt023 добре че е тя да те успокоява как нямало съм да те набия :smt023 после в болницата ще те успокоява ли отново :?:

Justwickeds
03-16-2014, 22:37
я кажи що така си сложил пръста на устата на снимката ти :?: тая хомо-стойка кво тряя да навежда на мисълта че смучеш пръсти ли :?: а други раоти смучиш ли :?: 8-)

to4no tui kazvam na maikati kato ne6te da mi dava kinti zadet q 6ibam i mi go smuche

Justwickeds
03-16-2014, 22:38
Носферату не, че нещо, но даже не си ме виждал и твърдиш, че ЩЕ можеш да ме набиеш, брех, че смелчага...
Тръгнал виждате ли, носферату да се доказва в тийнпроблема, какъв мъж е, ма в живота путьо и половина.

+

MasOyama
03-16-2014, 22:38
разкарай се разговор в който нямаш касателство педерунгел гнусен :smt023 като ти видях снимките и се погнусих няма да ти отговарям даже толкос си тъп еби си маиката хомяк :smt023

Justwickeds
03-16-2014, 22:42
^EHUEHUEXHAHXHHAa slaboumen tard,izmisli neshto sam po-originalno. Sadna li a? Svurshiha ti dumite. Kenef

MasOyama
03-16-2014, 22:44
знаеш ли кво се сетих , оскубан гълъб :?: искаш ли да направя така че да ти вземат пистолета :?: :smt023 мислиш че майка ти като е в мвр тва ще проработи :?:

AnarchyBoy
03-16-2014, 22:44
:lol:

AnarchyBoy
03-16-2014, 22:45
Давай, да дойдат да го вземат, ма моля те.. ;с

Те ще те послушат теб и е така без причина ще ми вземат напълно законния пистолет.. ;) Йей.. ти не се филмираш, не.. :lol: Виртуалния бияч. Скрий се моля те Лю Кенг, тука не е мортал комбат.

Justwickeds
03-16-2014, 22:46
XAXAXAXAXAAXAXAAAXAAAXXAXAXAXAXAXAXAXAAXAXAAXAXAXA A!!!!! CHESTNO! TOQ NOSFERATY E ADSKI TUPO KOPELE!

MasOyama
03-16-2014, 22:47
по добре си го оставяй вкъщи като ходиш по морето , ако се засечем и го носиш , след тва ще останеш без него :smt023 и без много други работи :smt023 запомни кво съм ти обещал :smt023

MasOyama
03-16-2014, 22:48
Давай, да дойдат да го вземат, ма моля те.. ;с

Те ще те послушат теб и е така без причина ще ми вземат напълно законния пистолет.. ;) Йей.. ти не се филмираш, не.. :lol: Виртуалния бияч. Скрий се моля те Лю Кенг, тука не е мортал комбат.

майка ти работи тва не ти ли е обяснила че ако ти го отнемат насилствено , се сезира прокуратурата срещу тебе , тъпанар :?:

Justwickeds
03-16-2014, 22:49
майка ти работи тва не ти ли е обяснила че ако ти го отнемат насилствено , се сезира прокуратурата срещу тебе , тъпанар :?:

a na tebe maika ti prai stra6ni mineti i obi4at da i svar6vat na dupeto,sia mi go kaza myr6ata

AnarchyBoy
03-16-2014, 22:50
:lol: Moar филми, плийс, забавно ми е.. :D

AnarchyBoy
03-16-2014, 22:51
A ако го донеса в Бургас, най-много да ти го опра в челото и да те гледам как хленчиш и квичиш, путьо.

MasOyama
03-16-2014, 22:53
на всеки му е забавно когато стои на компа :smt023 и всеки има планове преди да го ударят в муцуната :smt023

я кажи да остане в архива и да прочетат всички , ако ме видиш ква щи е реакцията :?: ще ме познаеш ли отдалеч и как ще постъпиш :?: обикновено това което чувам е "братле ама всичко беше просто шега нали не го взе навътре " , после има извиняване и т.н. :smt023 ти така ли ще направиш :?: :lol:

MasOyama
03-16-2014, 22:54
откога те каня официално да дойдеш :?: от миналата година :smt023 надъхваш се псичихески и си търсиш ташаците 5 месеца ли :?:

вземи си и пистолета да ми го опреш в челото , може да вземеш и твои приятелчета даже :smt023

socareless
03-16-2014, 22:54
hehe leko 50 cent

Justwickeds
03-16-2014, 22:54
:lol: Moar филми, плийс, забавно ми е.. :D

+ btw skivai kak sadna. Nema rechnik. Putioto. Btw @Anarchy sega znam zashto toa zlobee taka. Ahh kuv e propadnal toq marsianec hahahaahahhaah

AnarchyBoy
03-16-2014, 22:54
:lol:

MasOyama
03-16-2014, 22:56
имаш нов почитател :smt023 кой на кого ще праи свирки :?: ти на него или той на теб :?: :-s

Мноо съм саднал , охлюв , чак се разплаках :-s мноо съм злобен тва щото майка ти не я задоволяват и ме изтощава всеки път като се видим 8-)

AnarchyBoy
03-16-2014, 22:57
Мислиш ли, че ако дойда в Бургас и не те видя случайно бих се занимавал специално с теб? Нещо много важност си придаваш бе, Виолинчо, ти си една мишка дет е толкоз под мен, че като пикая си мисли, че дъжд го вали.. :lol:
Аз като съм в Бургас не съм там заради теб, че да те диря специално... :lol:
Ти нали си Барета, Нинджа, МАФИОТ и прочие, винаги като идвам, пиша тук у форума, а ти го следиш, намери ме де.. Мафия..

#ДонКорлеоне #Gangsta #Nigga #Badass

Justwickeds
03-16-2014, 22:58
имаш нов почитател :smt023 кой на кого ще праи свирки :?: ти на него или той на теб :?: :-s

Мноо съм саднал , охлюв , чак се разплаках :-s мноо съм злобен тва щото майка ти не я задоволяват и ме изтощава всеки път като се видим 8-)

ciganin mazen,stiga si prail svirki,4e 6a stane6 prostitutka kato ba6ta si

AnarchyBoy
03-16-2014, 22:58
Знаеш ли кога ще ме намериш, зад клавиатурен войне? Точно никога, ти си от всичко "най" ама само тука във форума, а на живо си мишка, общ работник, комплексиран.

MasOyama
03-16-2014, 23:01
Мислиш ли, че ако дойда в Бургас и не те видя случайно бих се занимавал специално с теб? Нещо много важност си придаваш бе, Виолинчо, ти си една мишка дет е толкоз под мен, че като пикая си мисли, че дъжд го вали.. :lol:
Аз като съм в Бургас не съм там заради теб, че да те диря специално... :lol:
Ти нали си Барета, Нинджа, МАФИОТ и прочие, винаги като идвам, пиша тук у форума, а ти го следиш, намери ме де.. Мафия..

#ДонКорлеоне #Gangsta #Nigga #Badass

е добре що така дръпна назад младеж :?: няма да има нужда да ме дириш , ще кажеш аз съм на еди коя си дата и ще дойда където кажеш :smt023 Казах ти го педесе пъти , бавно типче :smt023 мноо мразя да се повтарям знаеш ли :?:

нали си ултра мощен , значи ще приключиш с мен за 1 минута , къв ти е проблема тогава да се видим :?: :smt023

не съм мафиот не съм и нинджа , най обикновен клоун комплексар съм тука всички го потвърждават :smt023 не мога да намеря селски кюстендилски орех затова защо не ме улесниш :?:

искам да ми покажеш как въртиш тая берета и ми я опираш в челото 8-)

Justwickeds
03-16-2014, 23:04
^Абе тоя само да бие и да се филмира...с бухалки,барети,суплеси, да папка принцески и да прилича на дебел китаеЦ, нешо друго мое ли? Ебаси келеша.

MasOyama
03-16-2014, 23:05
стига си му подпирал ташаците и ти ве , КАЗАНДЖИО :smt077

ако искаш да го чукаш пиши му на лично , той ще се навие :smt023

тя пъзлата не иска да се справи с един паляк като мен , ама като стане дума да го ебат в дупката на гъза не отказва и не го е страх , мноо е ербап даже :smt023

AnarchyBoy
03-16-2014, 23:06
А, не съм дал назад, просто изтъквам, колко жалък си, а каква важност си придаваш.. Ако мислиш, че ми дреме извън темата/форума/ за теб, жестоко се лъжеш.. Единствената емоция предизвикана от теб у мен е, да си го преместя от единия крачол в другия..
Ако желая да си губя времето, ще седя тук, няма да се занимавам с лапешки истории - уговорили се в нета, да се бият.. :lol:
На 12 ли си, че мислиш като такъв?
:lol:
Сериозно ли мислиш, че ще дойда в Бургас и ще искам да си губя времето с теб? Хахахахахахха путьо, не си ми толкова важен..
Но все пак това цялото лято ще съм в Слънчев Бряг, може все пак да намеря време за червей като теб.. Да ти се смея и на живо и да няма какво да направиш, щото и в очите ще ти го кажа, какво тамагочи си и ще седиш и ще се чудиш какво да направиш.. А удариш ли ме, ще имам извинение (самозащита) за пред свидетелите и съда и ще мога да те начупя като помия...

Justwickeds
03-16-2014, 23:07
стига си му подпирал ташаците и ти ве , КАЗАНДЖИО :smt077

ако искаш да го чукаш пиши му на лично , той ще се навие :smt023

тя пъзлата не иска да се справи с един паляк като мен , ама като стане дума да го ебат в дупката на гъза не отказва и не го е страх , мноо е ербап даже :smt023

mnogo dupki mnogo neshto. Za tova moje6 da si nabahtish edin debel i rubest mamul v duparata dokato ti praqt bukkake, riish li?

MasOyama
03-16-2014, 23:08
Знаеш ли кога ще ме намериш, зад клавиатурен войне? Точно никога, ти си от всичко "най" ама само тука във форума, а на живо си мишка, общ работник, комплексиран.

Мухахаха е как ги познаваш обаче от първия път :lol:

Голям съм общ работник , и знаеш ли що :?: :smt023 Мислех да ти дам жокер ама нямам търпение и направо ще ти споделя :smt023 Ти си и тъп и няма да се сетиш както и да е

Общ работник тва значи че работя ОБЩО :smt023 Когато видя майка ти , почвам да я опипвам навсякъде , ОБЩО :smt077 Раздавам се щедро както се вика 8-) И после правим общ секс , в устата в путката и в гъза и всичко бива общо и запълнено 8-)
:smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023

AnarchyBoy
03-16-2014, 23:09
Его бустна ли се, спамейки 15 емотикончета, льольо...
Давай филмирай се още, да ти се смея.. тамагочи такова, играя си с теб, както си знам, а ти само се излагаш все повече и повече... Тъп си като маймуна с IQ -31

AnarchyBoy
03-16-2014, 23:10
http://ask.fm/Gankstera007/answer/110393455734 - ган К стера007 = Носферату / същия олигофрен.. :lol:

MasOyama
03-16-2014, 23:12
А, не съм дал назад, просто изтъквам, колко жалък си, а каква важност си придаваш.. Ако мислиш, че ми дреме извън темата/форума/ за теб, жестоко се лъжеш.. Единствената емоция предизвикана от теб у мен е, да си го преместя от единия крачол в другия..
Ако желая да си губя времето, ще седя тук, няма да се занимавам с лапешки истории - уговорили се в нета, да се бият.. :lol:
На 12 ли си, че мислиш като такъв?
:lol:
Сериозно ли мислиш, че ще дойда в Бургас и ще искам да си губя времето с теб? Хахахахахахха путьо, не си ми толкова важен..
Но все пак това цялото лято ще съм в Слънчев Бряг, може все пак да намеря време за червей като теб.. Да ти се смея и на живо и да няма какво да направиш, щото и в очите ще ти го кажа, какво тамагочи си и ще седиш и ще се чудиш какво да направиш.. А удариш ли ме, ще имам извинение (самозащита) за пред свидетелите и съда и ще мога да те начупя като помия...

Е как ще си позволиш да стоиш в слънчев бряг ти имаш 5 лв :?: бахти излагацията ако оставиш лина да ти плаща сметките и хотелите педерунгел :smt023

каква самозащита какви 5 лв как мислиш че работят нещата в българия момче :?: ще те извикам на усамотено място където няма камери няма и свидетели и какъв съд те гони :?: сега да не кажеш че искаш да пием кафе на центъра :?:

всеки мъж трябва да си носи последствията за думите които изрича , в днешно време всеки си мисли че може да си ходи безнаказано :smt023 ти също трябва да си понесеш последствията задето си изцапан нужник :smt023 и ти знае изцапаната устичка :smt023

Justwickeds
03-16-2014, 23:13
Ахаа. Фанах цаката. Добре. Записвам се и аз да го бия. От кое село е тоа? Утре те чакам на Попа за да те фърля на релсите и да умреш завинаги. Приготвил съм се: до сега гледах карате кид и още некви бокс мачове в ютюб. Утре си мартав носферату!

AnarchyBoy
03-16-2014, 23:13
Забележете му фотошопнатата ръка на тоз пич на профилната, е носферату е същия путьо, филмар, като тоя.. :lol:

AnarchyBoy
03-16-2014, 23:15
Не се притеснявай Виолине, сам ще си плащам престоя, цяло лято.. ;) От май месец, до oктомври ще съм в СБ.. ;) путьо

MasOyama
03-16-2014, 23:15
колко години го носиш тоя пистолет :?: и не знаеш че е законно да го носиш зареден :?: виждаш ли твоя интелект и знания колко са :smt023

вътрешно знаеш че мога да те овъргалям , вътрешно и тия дето са говорили за мен знаят че съм голям "паляк" и затова не искат да се разбира кои са :smt023

абе все интересни факти които гледаш да потулиш :smt023

КАКА насранка си ти :smt023 изчезни от погледа ми понеже като се сетя за теб се сещам и за майка ти и получавам ерекция и после не може да спадне 1 час

Justwickeds
03-16-2014, 23:16
http://ask.fm/Gankstera007/answer/110393455734 - ган К стера007 = Носферату / същия олигофрен.. :lol:

Чиек сериозно ли е ? Аск.фм?! Приличат си.

/facepalm

п.п.: Боклук,вече съм ти враг номер едно. Ште натроша целия. Ште бия как автора са го били и ште накарам някои циганин да те наебе и ште кача у Гепиме. Майкати дайба.

AnarchyBoy
03-16-2014, 23:17
Носферату майна известен е у фб пространството :lol:

MasOyama
03-16-2014, 23:19
стига поства профила на идола ти на който мастурбираш по цял ден

AnarchyBoy
03-16-2014, 23:19
Ма моля ти се, ти си велик гений, според теб няма халосни патрони за 9мм берета :lol: :razz: Смятай какъв си олигофрен
И е незаконно да носиш пистолета с боен патрон в цевта, зареден, мамалига такава.

Justwickeds
03-16-2014, 23:23
стига поства профила на идола ти на който мастурбираш по цял ден

измисли нещо смислено бе тъп кретен. Ти верно си кретен.




п.п.: Боклук,вече съм ти враг номер едно. Ште натроша целия. Ште бия как автора са го били и ште накарам някои циганин да те наебе и ште кача у Гепиме. Майкати дайба.

AnarchyBoy
03-16-2014, 23:29
Ох тая играчка ми е много интересна, но трябва да лягам, че утре съм на лекции.. Виолине стига се филмира тук никой не ти вярва, бегай да пасеш.. ламуга.

Justwickeds
03-16-2014, 23:31
Ехх..всяко хубаво нещо си има край. а на тоя му спре мозъка

п.п. и аз съм на работа утре..мазало. Айде лека. Бтв дано не го баннат тоя че ше ми е тъпо. Такива риби не са за изпускане

anonymous708973
03-16-2014, 23:39
Забележете му фотошопнатата ръка на тоз пич на профилната, е носферату е същия путьо, филмар, като тоя.. :lol:

Не че си ме питал, а може би трябваше, предвид, че на всеки любознателен човек би му било интересно, а всеки интелигентен би се запитал дали не греши... Оставям на теб да прецениш дали си едно от двете. Но ако ме беше попитал, бих ти казала, че ако твърдиш, че си е фотошопнал снимките, значи харабия не си в ред.
И точно ти да говориш за мъжки постъпки... аре беги. Цял форум ти чакаме месеци наред видеото с 300-та лицеви опори.