PDA

View Full Version : Искам да кача килограми..



changedthewayukissme
02-19-2014, 19:45
Здравейте!
Извинявам се ако вече има такава тема,търсих,но не намерих..От заглавието се подразбира за какво става въпрос..До преди няколко месеца имах страхотно тяло..имах си гъз,крака,имаше какво да барнеш......но оттогава насам отслабнах доста...Нямам предвит скелет,но всички долни дрехи са ми големи..и гъза ми го няма..
Понякога ям по 6-7 пъти на ден,но понякога 1-2..
Та как да кача?Поне 5 кг.. Казаха ми за едни хапчета..за някаква мая,мисля..казвахя ми и за боза,но да не стана някой топче..Има много варианти,но ме е страх да пробвам..
Нека ако някой е пробвал да каже..(едва ли ще има хора,които искат да напълнеят,но все пак..)

DeHu
02-19-2014, 19:49
''Някой топче'' няма да станеш ако успоредно с хранителния режим и съответните добавки спортуваш.По принцип съм чувала,че с бирена мая се качват килограми и ако не помогне,поне е полезна за кожата.За съжаление,обаче,с друго не мога да помогна.

katalia3
02-19-2014, 20:00
Ами намери причината поради която си отслабнала. Опитвай да ядеш достатъчно пъти на ден, но не какво да е, а хубава храна като ориз, картофи, месо и плодове, примерно банани. Това е по тежка храна, така да го нарека, от която по-бързо можеш да качиш килограми. Приемането на витамини също е нужно и не е лоша идея. И аз като теб имах този проблем, защото винаги си бях по-пищна и като отслабнах, поради стрес, не се харесвах. Но с времето си качих пак няколко килограма и си бях пак Аз. Не забравяй спорта, дори и по малко. Успех:)

changedthewayukissme
02-19-2014, 20:26
Минах през голяма депресия,за това отслабнах.
Другия проблем е,че имам проблеми и ми е забранено да спортувам..дори във физическо не правя нищо освен да седя..

strawberry88
02-19-2014, 20:43
Яж здраволсловна храна и тренирай. Виж в бб тийм има храни за покачване на теглото. :)

katalia3
02-19-2014, 20:44
Ммм да разбираемо. Депресията е лошо нещо за здравето и за външния вид. Ами щом не можеш да спортуваш, тогава внимавай с храненето. Храни се нормално, просто с храни като тези които ти изброих. С времето ще качиш килограми, щом си отслабнала от депресия, ако сега вече си преминала периода то тогава тялото ти ще се върне пак във форма.

Slashy
02-23-2014, 20:29
Яж храни, предоставящи доста енергия - ядки, сусамов тахан, фъстъчено масло и др. Както и другите казаха, по-хубаво е да е качествена храната, а не каквото и да е боклуче. Ох, моето любимо нещо е мед и сусамов тахан...то май стана доста популярно това, ама си е страшно якоооо. :Д

DownloadVirus
02-23-2014, 20:34
Минах през голяма депресия,за това отслабнах.
Другия проблем е,че имам проблеми и ми е забранено да спортувам..дори във физическо не правя нищо освен да седя..

Ако си инвалид само това би те оправдало.
По-добре намери причината тук,а остави останалото.
Кажи първо проблемът ти какъв е ще ти дам препратка да четеш.