PDA

View Full Version : Проблемче



Sweet.Vampire
02-20-2014, 08:30
Момиче съм на 15 години, почти 16. С приятеля ми сме от доста време заедно. Обичам го страшно много... Както снощи спах в тях и почти стигнахме до секс, обаче той влезе в мен малко и аз поисках да спре.. просто се замислих дали да го направя. За първи път ще ми е и по принцип с него се чувствам готова.. мисля, че е правилният човек, но не знам дали е правилно да го направя на 15. Знам че вие не може да решите вместо мен, защото е най-добре да послушам себе си, но все пак искам и вашето мнение... редно ли е да го направя на 15?

gamblerpimp
02-20-2014, 09:18
квот искаш прай

baby_baby
02-20-2014, 10:18
Прави го когато си готова аз го направих на 16 бях готова и не съжелявам че тогава го направих

DarknessAngel
02-20-2014, 10:32
Ако се чувстваш готова.

DeHu
02-20-2014, 11:03
Ако наистина го харесваш и можеш да си спокойна с него,давай.И разбира се,трябва и двамата да сте наясно какво правите.Аз на твоята възраст също се колебаех дали да го направя с едно момче и изчаках,но мисля,че просто не го харесвах достатъчно.Ако си сигурна в това какво изпитваш,защо не.

SonataArctica
02-20-2014, 11:32
Темите 'Първия път':
Отново,има ХИЛЯДИ такива теми,потърсете.Ние НЕ можем да кажем на всеки поотделно:
1.Готов/а ли е
2.Дали момчето/момичето е подходящо.
3.Малка/малък ли е
4.Достатъчно подготвено/а ли е
5.Ще я боли ли
И темите 'Малка ли съм':
Според мен на 13-14 години сте малки за секс,но както се казва,винаги има изключения.Не можем да знаем вие такова ли сте,или сте поредната тъпа овца,правеща секс,само защото е модерно и всичките и приятели/ки са го правили.
Както казах,това е мое мнение,вие решавате.

НО-да сте подготвени не значи само да искате да го направите,а и да си имате едно на ум-за евентуални болести,бременност.С други думи-трябва да имате необходимата сексуална култура.
Затова,прочетете тази тема:
:!:http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=244492 :!:
Тя неслучайно е ВАЖНА!Не е само за красота най-горе сложена.

:!: Щом искате да правите секс,положете малко усилия да се образовате!Няма да ви стане нищо,ако прочетете по-горната тема,тя е направена за ваше улеснение :!:

Сама си преценяй.

Violenza
02-20-2014, 11:53
Тя вече го направила и пита дали да го направи...

djipsito
02-20-2014, 13:54
Тя вече го направила и пита дали да го направи...

да :D

bloodsugarsexmagik
02-20-2014, 16:38
Дори и на 25 да си, ако не си необразована по темата, недей. ;д

RapExotic
02-20-2014, 17:08
Щом питаш тук, значи не си готова. Но така или иначи ще го направиш щом си започнала.